0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

свободен час за 25.09 при д-р Владимиров
« -: Септември 12, 2007, 15:35:11 pm »
Мили момичета
имам записан час за 25.09 /вторник/ от 13.00 часа при д-р Владимиров.
За съжаление при мен така се стекоха обстоятелствата, че не мога да го използвам.
Претърпях операция от извънматочна бременност и засега оставаме чак за догодина с опити.
Така че ще отстъпя часът си за някоя от Вас, която иска да отиде по-рано при него или не си езаписала час, а иска да направи консултация с доктора.
За да няма сърдити часът ще е за първата от Вас, която се свърже с мен на лични или в темата.
На всички останали пожелавам успешни процедури, много надежди и вяра.
Мира
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: свободен час за 25.09 при д-р Владимиров
« Отговор #1 -: Септември 12, 2007, 17:13:30 pm »
Мира, съжалявам за преживяното от теб :balk_21: Пожелавам ти бързо възстановяване - физическо и емоционално. Следващият път бременността ти ще бъде нормална и ще имаш здраво сладко бебче!
Не че не бих искала да взема часа ти, но дали може да става така? В смисъл, дали от клиниката не предпочитат да ги предупредиш и те да запълнят часа?


Re: свободен час за 25.09 при д-р Владимиров
« Отговор #2 -: Септември 12, 2007, 21:37:06 pm »
Предполагам, че и това е възможност.
Отделно от това аз всеки път се обаждам ден два преди датата за да си потвърдя часът. Все пак не съм от София пътувам от друг град и ще ми е много неприятно да отида и да не мога да вляза при лекарят.
Скоро имаше такава тема, друго момиче от форума отстъпи часът си и затова предположих че може да има желаещи да отидат по-рано от записаният им час.
Ако никой не ми се обади аз ще се обадя утре и ще им кажа в клиниката.
Отделно от това имам и да ги питам  и други неща.
Re: свободен час за 25.09 при д-р Владимиров
« Отговор #3 -: Септември 13, 2007, 14:49:31 pm »
Здравей, mira-iv съжалявам за това което ти се е случило. Горе главата. Аз бих могла да взема този час, ако все още е свободен.
Re: свободен час за 25.09 при д-р Владимиров
« Отговор #4 -: Септември 13, 2007, 18:48:38 pm »
часът вече е отстъпен
на всички пожелавам късмет и сбъдване на съкровенните ви желания и мечти
не трябва да губим надежда
дано новата година ни донесе така чаканите бебета
Мира