0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Kuso gemche
« -: Септември 29, 2005, 14:49:56 pm »
Kakvo znaete za kuso gem4e na glavi4kata.Niakoi sbluskval li se e s problema.Az si napravih operacia  mnogo ne sum dovolen ama to i niama goliam efekt.Nali glavi4kata triabva da e otvun i da visi a moita e pokrita s kojata no pri erekcia se pokazva de.A puk i sega na glavi4kata to4no na dupkata imam malko obrazuvanie ot koja koeto mnogo ne dobre izglejda6to a ne moje da se napravi ni6to.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Kuso gemche
« Отговор #1 -: Септември 29, 2005, 14:52:53 pm »
Какво казва лекаря ти? Ако не те боли изобщо не се притенявай. Имаш ли партньорка? И пиши на кирилица.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Kuso gemche
« Отговор #2 -: Септември 29, 2005, 15:20:51 pm »
Цитат на: dave
Nali glavi4kata triabva da e otvun i da visi a moita e pokrita s kojata no pri erekcia se pokazva de.


Не, не трябва да е отвън в спокойно състояние. Точно така трябва, както е при тебе.

Цитат на: dave
A puk i sega na glavi4kata to4no na dupkata imam malko obrazuvanie ot koja koeto mnogo ne dobre izglejda6to a ne moje da se napravi ni6to.


Това колко време след операцията е? Ако те дразни от чисто естетическа гледна точка, може да се махне. Иначе не виждам с какво може да ти пречи.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
hi
« Отговор #3 -: Септември 29, 2005, 15:52:44 pm »
To si e tam otkakto se pomnia no sled operaciata ve4e e svobodno i se vijda po-ot4etlivo.Az ti pisah na maila.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Kuso gemche
« Отговор #4 -: Септември 29, 2005, 16:26:25 pm »
Помня те. По това, което ми пишеш, а и защото си много млад, ми се струва, че малко си внушаваш проблеми. С натрупването на сексуален опит ще си избистриш нещата, но ако пък много те притесняват, отиди пак на уролог.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
meli
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2005, 17:58:43 pm »
vijdal sum na brat4ed mi,vijdal sum po tv-to i na vsi4ki glavi4kata im e otvun .Ili iska6 da mi kaje6 4e i dvata varianta sa vuzmojni?