0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Болезнен цикъл
« Отговор #20 -: Януари 20, 2005, 09:31:48 am »
Изпитано - студен компрес. Аз например вземам бутилка от хладилника /например стъклено шише с ракия от фризера/ и си е слагам там където боли, но през дрехата например или някакво парцалче и до 20-ина минути те отпуска.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Болезнен цикъл
« Отговор #21 -: Януари 20, 2005, 10:31:04 am »
Цитат на: ТианА
Уви, пети ден го пия ве4е но все още облек4ение не съм полу4ила. Жалко, много се надявах....явно на всеки не помага. Още не ми е дошло, но като ми дойде ще пиша дали ми намалява кръвоте4ението.

Ами билките не действат толкова бързо-това са само 5 дена све пак.Аз ги пия с месеци,за да постигна даден ефект.
<br />
Болезнен цикъл
« Отговор #22 -: Януари 28, 2005, 09:15:34 am »
При мен е сравнително поносимо, но на моя позната и помагаше само Алкозин.
Няма да е зле да се движеш повече - ходене например.
*

    ТианА

Болезнен цикъл
« Отговор #23 -: Януари 31, 2005, 03:44:11 am »
Нищо не помага,пробвала съм и с упражнения, и с всякакви видове хап4ета и на лекар все ходя, и пак нищо. Само да спомена 4е този месец като пих равнеца ми закъсня с два дена(не мисля 4е има нещо общо).Про4етох 4е намалява кръвоте4ението, но при мен си беше нормално с вси4ки придружаващи го болки и спазми.
 
z22, продължавам да си пия 4ай4е, може и да си права.
*

    пеперудка

Болезнен цикъл
« Отговор #24 -: Февруари 09, 2005, 19:53:51 pm »
Ами мен лекарят ми каза Диклофенак. След като го изпия буквално за 5-10 мин. ми минава и повече не ме боли!
*

    ми6а

про4етете ниакоиа книга на Луиз Хеи и ще ви се изясни 4е тези проблеми произти4ат от нагласата ви за самите вас.Това е един вид самонаказване.Колко от вас имат и други гинекологични проблеми или се дразнят в нещо от мажа до себе си.Истината е 4е ние си саздаваме тези болки колкото и невероятно да ви звучи.Но на тази тема мога да ви говоря много.И аз имам много болезнена менструация, но имах и други проблеми с тази област които не се излекуваха с лекарствата колкото и много да изпих.Оправиха се за 2-3 седмици само с акъло терапия.Ако искате да разберете пове4е мойете да ми пи6ете на адрес hierosgamos@abv.bg. Сега смиатал да насо4а вси4ките си усилия да излекувам тази болезнена менструация из корен а не само да карам на обезболяващи.Успех и на вас.Ако искате пищете ми и питайте.