0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Щаслива съм :)
« -: Септември 07, 2007, 21:07:20 pm »
 Хора с думи не мога да опиша шастието си, получихме резултатите от микроделециите на Y хромозомата, е позабавиха се, но всичко е в норма, не се откриват такива ..... Сега продължаваме нататък, като има нещо ново, ще пиша....
На всички ни попътен вятър.....
Re: Щаслива съм :)
« Отговор #1 -: Септември 07, 2007, 22:01:30 pm »
Браво Рени!
Нека пътя към така желаното чудо бъде по-кратък за вас!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Щаслива съм :)
« Отговор #2 -: Септември 07, 2007, 22:32:39 pm »
Браво, Рени!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Щаслива съм :)
« Отговор #3 -: Септември 08, 2007, 21:59:29 pm »
Рени, това е чудесна новина и много малко хора могат да разберат колко е важна.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Щаслива съм :)
« Отговор #4 -: Септември 09, 2007, 20:01:43 pm »
Мога само да ти пожелая отсега нататък резултатите да те радват още повече!
*
Re: Щаслива съм :)
« Отговор #5 -: Септември 11, 2007, 20:53:13 pm »
Хора с думи не мога да опиша шастието си, получихме резултатите от микроделециите на Y хромозомата, е позабавиха се, но всичко е в норма, не се откриват такива ..... Сега продължаваме нататък, като има нещо ново, ще пиша....
На всички ни попътен вятър.....
Нямам търпение и аз да се похваля тук :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Рени,напълно те разбирам.Днес излезнаха и нашите резултати-всичко е наред.И ние като вас продължаваме нататък.
Успех!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Щаслива съм :)
« Отговор #6 -: Септември 12, 2007, 20:35:20 pm »
Поздравления и на двете ви, момичета за резултатите. Успех нататък.