0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #60 -: Септември 25, 2007, 13:44:57 pm »
Подарявам:

- три броя гащиризончета за възраст 6-9месеца, много хубав, стегнат, плътен памук. Едното е жълто, неползвано; второто е бяло с бледо розови малки картинки ( според мен съвсем спокойно може да се носи и от момченце), обличано само веднъж; третото е синьо, носено, но много запазено. Единствената причина да не ги ползвам е, че съм се ориентирала към гащиризончета със затворено краче, защото Симона много се върти, набира си крачолите над коляното,събува и дъвче чорапите си и постоянно е с голи крака
Довечера ще опитам да ги снимам

- комплект на Дисни кутийка за биберон и шише за вода, розови + играчка за количка на Дисни
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #61 -: Септември 26, 2007, 16:01:28 pm »
На лице е още една сключена сделка между Нина и tzvetenze.  :balk_47: Хм...нещо това съмнително затишие ме кара да мисля, че сенчестата икономика действително е във възход  :balk_70:
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #62 -: Октомври 12, 2007, 20:52:45 pm »
Момичета, гледам че в другата тема обсъждате коланите за стягане.
Имам чисто нов, който в пристъп на умопомрачение си поръчах от Данет, мисля че е S като размер, та ако има желаещи, подарявам го.
Ще пробвам да намеря линк ако още се предлага в Данет-а.
ето го това модно чудо, S размер е обаче на мен ми беше доста голям, а тогава бях 62 кг., 176 см. висока съм.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=1817&osCsid=2ca6dea49e5caf8b45ed50f1f5bfe1f4
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 21:00:06 pm от StefiZ »
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #63 -: Октомври 12, 2007, 21:27:51 pm »
Момичета, гледам че в другата тема обсъждате коланите за стягане.
Имам чисто нов, който в пристъп на умопомрачение си поръчах от Данет, мисля че е S като размер, та ако има желаещи, подарявам го.
Ще пробвам да намеря линк ако още се предлага в Данет-а.
ето го това модно чудо, S размер е обаче на мен ми беше доста голям, а тогава бях 62 кг., 176 см. висока съм.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=1817&osCsid=2ca6dea49e5caf8b45ed50f1f5bfe1f4

Поне си си поръчала евтини, ами аз - поръчах Сабина за 37 лв + 9 лв. доставка :lol: а ми стоят с етикета в кутията, щото доктора ми забрани да ги нося...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #64 -: Октомври 12, 2007, 21:36:04 pm »
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=2366- така и така сте отворили дума за коланите, аз си взех този модел, въобще не е качествен, разнищи се, наизлязоха му ластиците горе около талията, иначе съм сравнително доволна от действието му, носих го около 3 седмици /всъщност не зная дали нямаше да е същия ефект и без него/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #65 -: Октомври 12, 2007, 23:29:19 pm »
Момичета, гледам че в другата тема обсъждате коланите за стягане.
Имам чисто нов, който в пристъп на умопомрачение си поръчах от Данет, мисля че е S като размер, та ако има желаещи, подарявам го.
Ще пробвам да намеря линк ако още се предлага в Данет-а.
ето го това модно чудо, S размер е обаче на мен ми беше доста голям, а тогава бях 62 кг., 176 см. висока съм.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=1817&osCsid=2ca6dea49e5caf8b45ed50f1f5bfe1f4

Поне си си поръчала евтини, ами аз - поръчах Сабина за 37 лв + 9 лв. доставка :lol: а ми стоят с етикета в кутията, щото доктора ми забрани да ги нося...

Мари, аз ползвах същия, много е удобен, препоръчах го на момичетата като се коментираше темата.
Зашо не го предложиш тук.
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #66 -: Октомври 13, 2007, 09:25:19 am »
Предлагам го! Ама размера е ХХL - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=1816
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #67 -: Октомври 13, 2007, 10:55:00 am »
Мари,защо ти забрани доктора 8O?Аз го носих поне 20 дена :?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #68 -: Октомври 13, 2007, 19:04:59 pm »
Цитат
Подарявам бебешко шезлонгче за хранене. Единственото условие е желаещият да дойде да си го вземе от нас 


Фуси, актуална ли е офертата?
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #69 -: Октомври 13, 2007, 19:16:11 pm »

  Мари и на мен док. ми забрани да нося,но аз го сложих още на 12 ден след операцията и не съжалявам.Но трябва да го носиш възможно най-дълго време аз го слагах само през нощта,че беше жега,но и сега като се сетя го
слагам.Затова ,побързай и не се бави!
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #70 -: Октомври 16, 2007, 22:30:16 pm »
Като говорим за колани аз имам този за след раждане:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=1818&osCsid=2ca6dea49e5caf8b45ed50f1f5bfe1f4

и този за бременни:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_219&products_id=1815&osCsid=2ca6dea49e5caf8b45ed50f1f5bfe1f4

И от двата съм много доволна. След раждането благодарение на колана си вършеех у нас без проблем и почти не ме болеше операцията.
Подарявам ги и двата. Ако има желаещи  ще проверя за размера.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #71 -: Октомври 26, 2007, 14:30:21 pm »
Сега разгледах и видях, че имам едни панталони за бременна, които си купих буквално в последния месец преди да родя, но се оказа, че са ми малко теснички, така че съм ги обувала 2-3 пъти - с ластик отстрани са и отзад са с джобове, цвят: сиви, марка: Rooster jeans и размер: XS, много са сладки  - та Подарявам ги  :D


*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #72 -: Октомври 26, 2007, 23:27:35 pm »
Търся спешно да купя на старо тази активна гимнастика на Чиполино или някой подобен вариант.

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #73 -: Октомври 27, 2007, 01:06:26 am »
с риск да оспамя темата:
Цветенце, тази играчка е с много неутрални цветове. от опит смятам, че никак не ги стимулират. а и логично, само по-активните и кичозните :D привличат вниманието на децата. килимчето е супер, но цветовете...

*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #74 -: Октомври 27, 2007, 11:00:37 am »
Ман, така е, знам :)
Ние гимнастика имаме, но не привлича интереса на Симона за дълго.
А тази я имат едни приятели с бебе и като залепне там, няма мърдане.
Затова търся такава, на този принцип, пък цветовете - каквит да са :)
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #75 -: Октомври 27, 2007, 13:30:27 pm »
залепва защото не е нейна :lol:
едва ли ако й купиш ще си играе толкова :wink:
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #76 -: Октомври 27, 2007, 13:41:46 pm »
залепва защото не е нейна :lol:
едва ли ако й купиш ще си играе толкова :wink:

Аааа, може и така да е, ама представяш ли си да имам шанс нещо да я занимава 40мин, пък аз да го пропусна :lol:
« Последна редакция: Октомври 27, 2007, 13:43:43 pm от tzvetenze »
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #77 -: Октомври 28, 2007, 10:43:46 am »
Здравейте, моя братовчедка, която е в щатите подарява легло дървено 140/70 тип кошарка. Леглото е в Борово, ако някой проявява интерес да ми пише, ще дам телефон на майка и за връзка!
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #78 -: Октомври 28, 2007, 16:33:51 pm »
Аз пък си търся база за столчето за кола на Чико Кортина СТ 0.2 - ако някой знае нещо, моляяяя  :D

А, и подарявам 3 опаковки капки за колики Инфакол - донесени са ми от Англия (едното шишенце е без опаковката и е отваряно от мен - исках да ги помириша, пък си и мислех, че ще ги ползвам). Бях се запасила, ма то Ема ме изненада и нямаше колики  :D :D :D
*
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #79 -: Октомври 29, 2007, 13:30:29 pm »

А, и подарявам 3 опаковки капки за колики Инфакол - донесени са ми от Англия (едното шишенце е без опаковката и е отваряно от мен - исках да ги помириша, пък си и мислех, че ще ги ползвам). Бях се запасила, ма то Ема ме изненада и нямаше колики  :D :D :D

Бора, ако още са свободни, ще се възползвам от предложението ти. Аз й давам в момента Саб симплекс, но няма голям ефект.