0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« -: Януари 17, 2014, 16:26:42 pm »
Здравейте мами и бъдещи мами. Последната седмица преживях поредния кошмар. Моля ви дайте ми някакъв съвет. И ето я моята история от самото и начало. На 22. 12. 13г беше последната ми М на 3. 01 имаше акт.  На 06. 01 имах леко кафеникаво зацапване и на 8.01 отново се появи зацапването направих два уринни теста 5 дена сле акта и двата + след това прокървях по обилно и отидох в Аг нищо не видяха пратиха ме да направя кръвен тест и стойностите бяха 1164.00 след 48 часа повторих бяха доста по малко 715.00 . Днес бях при моя генеколог и той ми каза че бременност няма и че всичко се дължи на това че организма се е подготвял за овулация и че снощи сам влязла в овулация. Когато се прибрах отново прокървях. Много се притеснявам какво се случва с мен  ;(
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #1 -: Януари 17, 2014, 16:29:52 pm »
Отиди при друг лекар. Твърденията на този са абсурдни. Мен лично ме е страх да не е извънматочна бременност. И все пак - бета ЧХГ ли пусна като тест и в коя лаборатория, на кои дати? В една и съща лаборатория ли бяха и двата теста?
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #2 -: Януари 17, 2014, 16:33:20 pm »
Бета ЧХГ да :( в лаборатория "Надежда" гр.Варна. Първия тест беше на 13.01. втория на 15.01 и все още си кървя и имам страхотни болки....
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #3 -: Януари 17, 2014, 16:43:42 pm »
Това с болките наистина не е хубаво. Миличка, просто трябва да отидеш при добър лекар с хубав ехограф. Варна ми е далеч и не мога да препоръчам.
Стискам палци всичко да се размине и да съм лош пророк!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #4 -: Януари 17, 2014, 16:44:36 pm »
Посети друг лекар веднага. 1100 ЧХГ си е абсолютно положителен тест за бременност. Лошото е, че после е паднал, което не е на добре. Вероятността от извънматочна бременност е голяма, особено щом продължаваш да кървиш и имаш болки. Възможно най-бързо посети читав лекар, за да не изгубиш тръбата ако е извънматочна.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #5 -: Януари 17, 2014, 16:47:48 pm »
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=776&Itemid=159

Варна Доц. Маркова - акушер- гинеколог
Адрес: Частен кабинет - Фестивален комплекс - стая 112, понеделник,сряда 14-18 ч.
нови координати: гр. Варна, Медицински комплекс "Майчин дом", ул. Мир №1, телефон: /052/ 332000 и 331144

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=783&Itemid=161

Варна Университетски ин-витро център бул. Цар Освободител 150 Аг-болница Варна тел. 052/ 613-790

Варна Акушеро-гинекологическа болница - Варна бул. Цар Освободител 150 тел. 052/ 22-10-96 - директор тел. 052/ 63-41-36 - зам.-директор по икономическите въпроси тел. 052/ 22-83-57 - зав. катедра АГ тел. 052/ 22-62-15 - централа
http://varna.ida.bg/ag.htm


Варна Новия "Майчин дом" ул. "Мир" 1 тел.052/ 332-000, 052/ 331-144

« Последна редакция: Януари 17, 2014, 16:50:14 pm от цигу »
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #6 -: Януари 17, 2014, 16:49:35 pm »
Ходих в АГ болницата там ме гледаха и на вагинален ехограв доктора ми каза че не вижда плоден сак " но да речем че си бременна" ми изписа Дуфастон Но шпа и Папаверин... питах го Ок ако не сам бременна на какво може да се дължи всичките тея аномалии преди кръвните тестове имам и два уринни които са + ;(
*
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #7 -: Януари 17, 2014, 16:53:09 pm »
Бета-ЧХГ над 1000 не е аномалия, а положителен тест за бременност. Ние тук можем да ти съчувстваме и да те съветваме, но с нищо не можем да ти помогнем.

Потърси друг лекар за нов ехографски преглед възможно най-скоро и не поемай риск чакайки.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #8 -: Януари 17, 2014, 16:54:15 pm »
Важно е при кой доктор ходи в АГ болницата. Писах ти на лични кого да търсиш.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #9 -: Януари 17, 2014, 16:56:35 pm »
Др. Панчев ме прегледа тогава. Благодаря Ви момичета стискайте палци всичко да е ок
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #10 -: Януари 17, 2014, 17:06:02 pm »
Стискаме! Пиши какво е станало, да не те мислим!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #11 -: Януари 17, 2014, 18:15:01 pm »
Здравейте мами и бъдещи мами. Последната седмица преживях поредния кошмар. Моля ви дайте ми някакъв съвет. И ето я моята история от самото и начало. На 22. 12. 13г беше последната ми М на 3. 01 имаше акт.  На 06. 01 имах леко кафеникаво зацапване и на 8.01 отново се появи зацапването направих два уринни теста 5 дена сле акта и двата + след това прокървях по обилно и отидох в Аг нищо не видяха пратиха ме да направя кръвен тест и стойностите бяха 1164.00 след 48 часа повторих бяха доста по малко 715.00 . Днес бях при моя генеколог и той ми каза че бременност няма и че всичко се дължи на това че организма се е подготвял за овулация и че снощи сам влязла в овулация. Когато се прибрах отново прокървях. Много се притеснявам какво се случва с мен  ;(

при тоя лекар повече никога кракът ти да не стъпва.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #12 -: Януари 17, 2014, 19:06:22 pm »
Помози Боже, организмът се подготвял за овулация??? 8O 8O Този къде преглежда, в местния коневръз? Подкрепям момичетата, както и да не стъпваш при този гений, така и веднага да намериш свестен такъв...Стискам ти палци! :crossfingers:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #13 -: Януари 17, 2014, 21:22:13 pm »
Алексвн, с болки, кървене и падащо ЧХГ си за спешен преглед. Не отлагай, а отиди да те видят!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #14 -: Януари 21, 2014, 18:10:58 pm »
здравейте момичета. Ходих отново на лекар каза че няма бременност и не само защото не вижда плоден сак но и по матката се разбирало.... пак направих уринен тест отново полужителен пффф.... но вчера ми дойде..... какви са тези аномалии които ми се стовариха вече не знам какво да мисля имам час и при още един лекар
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #15 -: Януари 21, 2014, 19:37:25 pm »
Миличка, колко е стойността от теста?
Възможно е да е имало бременност, но просто да е спряла да се развива - на този етап това е най-добрия от всички лоши варианти.
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #16 -: Януари 23, 2014, 14:39:01 pm »
Пак ходих на лекар изхвърлила съм плода още на 12 -ти с първото прокървяване. Радвам се поне за едно че не е извън маточно и не се стигна до операции сега сам по добре благодаря ви момичета за съветите и загриженоста :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #17 -: Януари 23, 2014, 21:18:05 pm »
Съжалявам за приключилата бременност, но добре, че е приключила така, а не по по-лошия начин. Надявам се, вече си по-добре!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Грешен кръвен тест?? Моля помогнете
« Отговор #18 -: Януари 24, 2014, 15:12:49 pm »
Доста по добре :) мисълта за извънматочна бременност ме побъркваше....