0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #60 -: Ноември 29, 2007, 23:40:24 pm »
Жабче, ddn007   :bighug:
колко много искам да ви прегърна момичета!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #61 -: Ноември 30, 2007, 18:21:30 pm »
Аз също силно те прегръщам!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #62 -: Март 23, 2008, 17:34:55 pm »
Съжалявам много знам как се чувстваш,аз от няколко години живея в Испания и при дълги опити да забременея един път изгубих бебето си в двадесет и шестата седмица,започнаха ме контракцй и може би късно отидох на лекар и те неможаха да направят нищо,след това пак две години се мъчехме и ето че през 2007 год.се случи ходих всяка седмица на прегледи всичко беше наред аз в къщи почти на легло но ето че влезнах в двадесет и третата седмица и получих леко течение веднага отидох на лекар казаха ми 4е част от мехура е извън шийката и че ще ме зашият,трябваше да полежа с вдигнати крака без да ставм за да се превере на вътре,и тка успяха да ме зашият,и на другия ден вдигнах температура започнаха едни болки в бъбреците и се оказа че съм получила инфекция и трябва да извадят бебето,аз веч не бях на себеси,ето че пак го изгубихме,много страдам мисля само за деца,незнам защо е толкова лоша съдбата но сега мислим да се завръщаме към България,дали както се пее чужбина дава но и взима" незнам за Господ не си и помислям вече разбрах че не съществува,но аз няма да се отказвам дори и вече силите ми са на превършване,но ще се боря.Такаче горе главата,и ти желая от сърце много скоро да се похвалиш.Успех
*
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #63 -: Март 23, 2008, 22:30:48 pm »
Яни това което ти се е случило е много,много тъжно,но не се отчайвай и не унивай,борбата трябва да продължи!Тук всеки си има история,на някой тъжна на други още по-тъжна!Не се  предавай и от другия месец почвайте опитите отново,опитай се с твоя доктор да разберете каква е причината за случилото се , за да не се случи отново.
Успех ти желая и напред!
Ocean,миличка надявам се ,че вече си добре и скоро ще чакаме хубави новини!Прегръщам те силно!
« Последна редакция: Март 23, 2008, 22:43:22 pm от loana »
*
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #64 -: Март 24, 2008, 15:29:36 pm »
yankapandurska , съжалявам за това, което си преживяла! Напълно те разбирам как се чувстваш защото аз преживях същото. Нямам думи с които да опиша болката, която преживях след аборта. Дълги години се борих да забременея и когато това най-сетне се случи, загубих моето така очаквано и желано бебче! Не минава ден без да се сетя за него!
До колкото разбирам от постинга, най-вероятно имаш моя проблем- цервикална недостатъчност. Ако питаш мен е най-добре да се прибереш в България. Аз така направих. В Канада, Щатите, а мисля, че и при вас е така, не прилагат задържаща терапия. Оставят те на природата, тя каквото реши! Консулирах се също с няколко гинеколози и ми бе препоръчан серклаж, но още в 13-14г.с. Самия серклаж не е гаранция за износване на плода, но помага до известна степен.
Трябва да продължим напред и да се борим, друг начин няма! Желая ти успех с цялото си сърце!
loana, миличка, балагодаря за пожеланието! Физически съм възстановена и се надявам Дай Боже, наистина скоро да се похваля! Събирам цялата положителна енергия, от вас милички!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #65 -: Март 25, 2008, 00:11:41 am »
Ocean, миличко, бичкам те!!! Бандата мечета сме с теб и вярваме, че този път ще  е успешен!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #66 -: Март 25, 2008, 08:37:09 am »
И ние сме с теб!!! Всички ще стискаме палци!!! УСПЕХХХ!!!
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #67 -: Март 26, 2008, 18:38:36 pm »
Океанче, браво миличка! Сега попътен вятър и много късмет!

Яни, и на мен ми се струва, че при такава повтаряемост, трябва да се обмислят нещата предварително от лекар, за да си по-спокойна при следващата бременност! Много съжалявам, че си преживяла такива ужасни неща :( Ще ти стискам палци!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #68 -: Март 27, 2008, 17:15:31 pm »
mecheto, yana-v, Фрешче,  благодаря ви за прекрасните пожелания!  :bighug:

*
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #69 -: Март 27, 2008, 22:05:14 pm »
Мила ocean, желая ти скоро да ни се похвалиш с  :bfp: и 8 месеца по-късно да видим снимки на твоето съкровище в най-прекрасната тема в този форум! Не изоставяй надеждата, както тя не иска да те изостави!  :bighug:

*
Re: Загубих бебето си в Торонто, Канада
« Отговор #70 -: Март 28, 2008, 18:58:57 pm »
blue_sky, дай Боже да се случи твоето пожелание!
На теб миличка ти желая същото, а защо не и двечки! Много, много късмет!
Пожелавам на всички момичета във форума никога да не ви напуска вярата и надеждата! Те ще ни помогнат рано или късно, по един или друг начин да станем мами!
Прегръщам ви всички!
« Последна редакция: Март 28, 2008, 19:01:10 pm от ocean »