0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Спермограма в Стара Загора
« -: Август 22, 2007, 17:34:13 pm »
Момичета,бихте ли ме посъветвали къде в Стара Загора може да се направи спермограма,освен при д-р Кънев?
*
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #1 -: Август 22, 2007, 19:09:44 pm »
Мисля, че няма къде или по- точно няма смисъл. В Стара Загора няма ембриолози /доколкото знам/ и няма кой да направи читава спермограма.

Ако искате достоверна спермограма я направете в специализирана клиника.

Най- близо ти е Пловдив, а там работи д-р Даскалова / Мели /. Ако искаш и пиши на лични.

Успех , Пипи! :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #2 -: Август 24, 2007, 23:40:51 pm »
Никъде  :? още повече при Кънев пък
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #3 -: Август 25, 2007, 18:04:51 pm »
                      При Кънев не те съветвам!

                            :bad_idea:
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #4 -: Септември 09, 2007, 19:15:27 pm »
ПРИ Д-Р КЪНЕВ НЕ ХОДЕТЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!ОБСТАНОВКАТА Е УЖАСНА, ПРОБАТА СЕ ВЗИМА В ПЛАСТМАСОВА ЧАШКА ЗА КАФЕ, А НЕ В СТЕРИЛЕН КОНТЕЙНЕР,ИЗСЛЕДВАНЕТО СЕ ИЗВЪРШВА НА МИКРОСКОП,КОЙТО Е ПОСТАВЕН ВЪРХУ НЯКАКЪВ СТАР СТОЛ.НА МЕН НЕ МИ ДАДЕ НИКАКЪВ МЕДИЦИНСКИ ДОКУМЕНТ,С КОЙТО ДА УДОСТОВЕРИ ТЕЖКАТА ДИАГНОЗА, КОЯТО МИ ДАДЕ,А ТЯ БЕШЕ 0% ШАНС.РАЗБИРАТЕ, ЧЕ ТОВА РЕАЛНО НЕ Е НИКАКВА СПЕРМОГРАМА, ЗАЩОТО СПЕРМОГРАМАТА ТРЯБВА ДА ВКЛЮЧВА МНОГО ПОКАЗАТЕЛИ, А НЕ НА ДУМИ ДА ТЕ ОТКАЖАТ ОТ МЕЧТАТА ТИ ДА ИМАШ ДЕТЕ!!!МОЯТ СЪВЕТ Е ПОТЪСЕТЕ ПРАВИЛНОТО МЯСТО, АЗ ОЩЕ ГО ТЪРСЯ!АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ТАКОВА МЯСТО НЕКА ПИШЕ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #5 -: Септември 09, 2007, 19:21:44 pm »
нашето място- д-р Даскалови Пловдив и форум Зачатие- те ни върнаха мечтите
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #6 -: Септември 09, 2007, 20:26:40 pm »
Иди до Пловдив най-добре. Резултатите в местни лаборатории могат да бъдат подвеждащи.

Успех!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #7 -: Септември 09, 2007, 21:00:35 pm »
Алекс, какво стана с твойте изследвания? :oops: Ходи ли до Плевен?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #8 -: Септември 09, 2007, 21:52:43 pm »
спермограма направете при .....Мели :Dд-р Даскалова,Пловдив!!!!!
*
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #9 -: Септември 10, 2007, 19:11:38 pm »
  Пловдив е най -близкото място и няма да останеш разочарована от Д-р Мели Даскалова.Това е много добър избор.
  :)
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #10 -: Септември 10, 2007, 22:33:46 pm »
Момичета,благодаря ви за съветите.Сега разбирам защо съпругът ми не иска и да чуе за втора спермограма при д-р Кънев.А за себе си съм решила-след втората стимулация(ако няма резултат),ще търсим разрешение на проблема си в Пловдив. :balk_600:
*

    Мечтателка

Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #11 -: Март 02, 2009, 12:27:13 pm »
 :hello2:За доктор Кънев,аз мога да ви кажа че моя близка приятелка благодарение на него има 2 годишно момиченце,което расте живо и здраво.Нямаха 5 или 6 години деца започнаха с съпругат си да посещават доктор Кънев и доктор Саркасиян и благодарение на тях зачена.Проблемат беше при съпругат и това го казвам защото са ми пред очите и немога да кажа друго освен това което виждам с свойте очи.Незнам защо има толкова негаивни мнения за него.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #12 -: Март 02, 2009, 12:36:05 pm »
хелоу, ти колко пъти отиде при д-р Кънев, за да се изказваш така за него
аз заставам зад думите си, като човек, на който този човек загуби една година, за парите не говоря въобще
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #13 -: Май 12, 2009, 13:39:44 pm »
Аз също познавам човек, който ще стане татко август месец, след посещение при д-р Кънев...
Anything is possible!
Re: Спермограма в Стара Загора
« Отговор #14 -: Май 12, 2009, 19:28:35 pm »
 :D да де и аз познавам 3-4 мъже които след посещение при Кънев /на които е казал, че никога няма да станат бащи/ вече се радват на своите деца,някои на по 2 даже. Тъй че мения викам да даваме само от първо лице единствено число.
« Последна редакция: Май 12, 2009, 19:30:12 pm от Ledena_luna »
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]