0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Нова седмична тема 20.08- 26.08
« -: Август 20, 2007, 14:52:15 pm »
здрави, весели и послушни деца и през тази седмица :D

аз съм много ядосана. бебефона, който купихме като част от задължителните неща, не сме използвали досега. пробван е няколко пъти и пищеше от време на време. сега, обаче, за морето ще ми трябва. не е в гаранция /която е 6? месеца/ и аз съм подготвена да си платя за ремонта-щом съм чакала досега. обаждам се във фирмата вносител на CHICCO. нямат извънгаранционен сервиз! занесете го в сервиз за радиа!
а къде ремонтирате гаранционните стоки? ми тука един колега, ама той не разбира много 8O ми ако се бъгне количка за 1000 лв.?
егати, как съсипват реномето на фирма, която е градила имидж толкова години. редното е да пратя мейл на централата...

и къде по д.... има сервиз дето ще ми го оправят?
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #1 -: Август 20, 2007, 15:02:53 pm »
Хубава и спокойна седмица и от нас :)
Манчо, много сори за бебефона, но наистина на чико много им куца този вид обслужване и аз съм питала за сервиз, те такова животно немат :?
ох, щях да питам нещо и забравих :balk_149:

оппааа сетих се... та да попитам от къде купувате пиле за манджите на бебоците. аз имах едно домашно ама звяра вече го изяде и сега само заек имам?
« Последна редакция: Август 20, 2007, 15:20:36 pm от StefiZ »
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #2 -: Август 20, 2007, 17:17:52 pm »
Ох, и ние загазихме с нашия бебефон - нищо се не чува през него - само светлинките работят  :?, пък моите момчета са смогнали да изхвърлят гаранцията, докато бях в родилното, та сега ще му мислим и ние за ремонти... а още веднъж не сме го ползвали - то не е и трябвало, де - ама за после. Иначе е на Джордани!
Весела и слънчева седмица на всички  :D
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #3 -: Август 20, 2007, 19:56:36 pm »
Хайде лека седмичка и от нас  :D!

Понеже става дума zа бебефона, аz въпреки него все ходех да проверявам детето как е, диШа ли... Мъжът ми все каzваШе, че не съм в ред  :wink:.

Иначе СтефиЗ, виж на някой паzар zа живи животни zа пиле. Ама как Ще стане с коленето и чистенето не zнам  :(.
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #4 -: Август 20, 2007, 21:36:34 pm »
Man, как пищи? Да не става микрофония или пищи заради някой датчик? Виж да не би да си сетнала много ниска температура за горна граница и да пищи защото в стаята е тази температура?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #5 -: Август 20, 2007, 21:41:07 pm »
Здравейте в новата седмица, успешна и слънчева за всички. Ние я открихме с каскада от леглото в майкини- до сега я овардих Стефито, ама днес не й се размина, аз плаках повече от нея  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #6 -: Август 20, 2007, 22:40:17 pm »
Здравейте и от нас, здрава и весела седмица на всички!

Ман, ако е сложен до някой електронен уред или радио и моя бебефон пищи...
Аз да се похваля, днес и Боби ми проходи, гледа брат си как търчи и се пусна и той, ходят като патета и падат, много са  смешни.Ще се прави прощъпулник скоро.

Целувки на всички бебета
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #7 -: Август 21, 2007, 00:24:27 am »
Здравейте и от нас! manhattan аз мин. седмица си правих радиото на колата в сервиз Астра в Младост 3. Добре се справиха момчетата, даже ми оправиха безплатно колоната, която прекъсва за да не ми изгори отново радиото.

ема2, браво на Боби. Сега, поне така казват, започва лудницата в къщи.

Иначе на Юлия снощи и се появи обрив, който лекарката и определи като уртикария. Аз имам алергия и така ми се щеше малкта да няма такива проблеми ама не би  :( .

Стефи, за пилешкото аз си взимам охладено филе от някой реномиран супермаркет. Домашно нямам, но за сега проблеми не е имало.


*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #8 -: Август 21, 2007, 08:24:50 am »
Да,то проблеми няма да има, ама нали знаеш с какво ги тъпчат тия пилета - хормони, антибиотици и т.н., не че нещо ама освен мустаци да им поникнат на девойките, друго какво да им стане от купешките :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #9 -: Август 21, 2007, 09:28:52 am »
manhattan, както са ти казали - провери къде оставяш преносимия модул и къде включваш зарядното. когато включвах зарядното до компютъра и слагах в него включен с максимална сила на звука подслушващ модул - пищеше та се късаше. проиграйте първо тия варианти, преди да търсиш сервизи.

Mini, много сте подранили с каскадите, бе? момиче, това си е... ние първото падане от леглото го реализирахме едва на 8 месеца, но след това какво бурно развитие... :)

моето момче отдавна щапука из къщи, но навън се водехме на каишка. е, от вчера го водя напълно проходил, защото махнах каишката и навън. сега е ред на каската, мда... ходи смешно, като пате и с вдигнати нагоре свити в лактите ръчички. а най-много обича да носи нещо и да го размахва, докато ходи - примерно, лигавник от коша му за пране и го вее като хороводец.

въпросът с пилето ме занимава и мен. досега не съм посмяла да давам купено от магазин пилешко - особено пък филе, за което четох, че го помпат с разни вещества за надуване. ако ще се купува пиле - по-добре цяло. но аз засега купувам бурканчетата с месно пюре на Хип - това е нов асортимент. имат пуешко, пилешко и телешко, от био-органично стопанство, малко бурканче от 125 грама съдържа 40% чисто месо, останалото е вода и оризово брашно и струва 3 лева. ужасно скъпо излиза, но засега предпочитам така.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #10 -: Август 21, 2007, 09:36:15 am »
За пилето - аз лично поради липса на домашно стопанство, ще купувам от фирмения магазин на Джиев /бившия комбинат Костинброд/. И сега купувам от тях охладени пилета и пилешки продукти и нямам забележки.

Ние след малко тръгваме за първа ваксинация. Имам чувството, че мен ще ме ваксинират, не Вики. :lol:
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #11 -: Август 21, 2007, 11:22:46 am »
Айде да пожелаем късмет с ваксината на Вики, без повече каскади за малкото Стефи и честити щъпукащи мъничета на Jam & Ema2. Моето Дани още не ходи, много е ентусиазиран, тича с помощ, но изобщо не виждам напредък в последните 2 месеца в самостоятелното ходене. Май ще трябва да се посъветвам с ортопед още веднъж :?

Стефунчо, за пилето - и аз като Лейди купувам яйца и пиле само от Джиев (Костинброд), поне знаем, че винаги е прясно, за антибиотиците не знам как да съм споко, ама... Иначе Джиев има почти до вас, на 50м над "100 гр сладки", лелята винаги дава от най-най-доброто, като кажеш, че е за бебе.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #12 -: Август 21, 2007, 12:46:03 pm »
хм, не е включван до източници. работи нормално няколко секунди, пиука няколко секунди, пак работи и така.
Дони, това за температурата не го разбрах.
аааа, безжичния нет...? дали?

мами, всички буйки са ни малки. Криско ходи бос и по чорапи, засега, така се учи. искам все пак да му взема обувчици, в случай, че е хладно, а и за морето. и изобщо не знам какви и откъде :( Колев-никога. идеи?
« Последна редакция: Август 21, 2007, 12:50:40 pm от manhattan »
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #13 -: Август 21, 2007, 13:10:10 pm »
Стефунчо, злато си ми ти, ще го прослушам още днес този магазин :D
Ман, аз купих на Деси обувки, не буйки, защото те НЕ са за ходене, прохождане и т.н., обратно на твърденията на продавачките от К и К, който аз силно бойкотирам. Та, нашите са на Капчица, пловдивска фирма и мноооо съм доволна, със стабилен свод и затворени пръстчета, не са скъпи, струваха 29 лв., естествена кожа, абе супер бебешка обувка. Иначе и геокс имат страхотни, но се бяха изчерпали номерата аз като търсех, екко също предлагат детски...
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #14 -: Август 21, 2007, 13:13:10 pm »
Ман, за разходки вкъщи има едни много готини чорапи с подметки. хем топло, хем не се пързаля.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #15 -: Август 21, 2007, 13:13:37 pm »
Стеф, знам че буйките не са за прохождане, мило :D той си тепа бос. ама не може да няма обущета детето :D от къде ги взехте вашите?
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #16 -: Август 21, 2007, 13:28:26 pm »
От магазин за обувки Сиси, ама незнам дали някъде около вас имат магазин, тук в Слатина и Гео Милев имат. Предполагам ще ги има и в детските магазини, знам ли, виж в Щъркела, ако няма ще ми дойдете на гости с Криско и ще те заведа :D

Да ви споделя какви бискивтки направих на Деси:
1 чаша (ракиена, щото нямам чаена) инстантна каша от елда на Хип, ама може със всякаква бебешка каша;
1/2 чаша сок на Хип пак, такъв имах
Омесвате тесто, престоява малко в хладилника, разточвате и режете кръгчета, нареждате в намазана с масло тавичка и се пекат около 30 мин на 180 градуса :)
« Последна редакция: Август 21, 2007, 13:31:35 pm от StefiZ »
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #17 -: Август 21, 2007, 13:39:27 pm »
брех, ква креативна била  :D
ще дойдем на гости, като ми се обадиш и ни поканиш :(

вчера взех от БИО щанда в Пикадили органичен, пълнозърнест кус-кус. нали мога да му направя от него?
мюсли от кога може да се дават?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #18 -: Август 21, 2007, 14:46:07 pm »
не знам защо се бойкотира Колев и Колев - по какви съображения, та чак "никога"?
българската алтернатива на КиК е Капчица - Пловдив.

аз купих на Марти великолепни бебешки сандали за първи стъпки на датската фирма Ecco - имат магазин в Мол София и на площад Славейков срещу МакДо. но те са по-скъпи. Ман, зависи кога ще тръгне да прохожда - сега скоро ще излезе есенна, а след още месец - вероятно и зимна колекция. не е хитро да се купува предварително.
в къщи се ходи бос или по чорапи - най-доброто.

какво разбираш под "мюсли"? аз купих едно бурканче на Сънвал - пишеше първото мюсли на бебето или нещо от сорта, вече го изядохме. ама люспичките зърно беха бая по-ситни.

Стефке ма, ти верно си голям измислител! много хитро това с бисквитите. какви се получиха - твърдички ли са? АМ ако се турне за добавка, какво ли ще стане?


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #19 -: Август 21, 2007, 14:50:22 pm »
Честито на проходилите малчовци.  :lol:
Мини така е с първото падане. Мама плаче повече от бебчо. Мони падна от леглото сега на морето. Оставих я на баща и, а той все си мисли че е на 3 месеца и лежи само по гръб. Та хубава цицина си поносихме няколко дни.
На нас ни подариха обувки на Минимен но са ни малки вече. Взех и и Колев и Колев. Я кажете найстина защо не ги харесвате. Вътре ясно че ходят боси, но навън все трябва да обуят нещо.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0