0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Laugh Now

Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #20 -: Май 11, 2007, 19:42:17 pm »
този домат сигурно трябва да е разрязан преди това или цял? :oops: :P
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #21 -: Май 11, 2007, 19:52:10 pm »
този домат сигурно трябва да е разрязан преди това или цял? :oops: :P

     Е,с цял домат е малко трудно да се справиш.   :lol:  Трябва да изрежеш дупенцето на домата и да го поставиш на възпаленото  място.
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #22 -: Август 31, 2007, 12:01:40 pm »
Sunnyflower, би ли споделила дали ти се е оправило това нещо? И аз имам такова чудо  :( Обърнат косъм ли се оказа?
*
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #23 -: Август 31, 2007, 12:26:37 pm »
rorrr,купи си ихтиол ,марли и лепенки.Намажи марлята с ихтиол/може и риванол/ и я закрепи върху отока с помощта на лепенката.Вариантите са 2.Ако е малък отока,по-скоро ще изчезне,ака е голям и болезнен,ще се пукне.Това е обърнат косъм.
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #24 -: Август 31, 2007, 12:31:30 pm »
rorrr,купи си ихтиол ,марли и лепенки.Намажи марлята с ихтиол/може и риванол/ и я закрепи върху отока с помощта на лепенката.Вариантите са 2.Ако е малък отока,по-скоро ще изчезне,ака е голям и болезнен,ще се пукне.Това е обърнат косъм.

Правила съм компреси с риванол, мина ми за около три дена. Но остана нещо, което прилича на пъпка. Работя в офис, седнала съм по цял ден, притискам го постоянно. Имам го от около година  :( това е доста време. Както авторката на темата е писала в началото, и аз го пукнах преди време и имаше нещо като месо... Оттогава зарастна, но остана изпъкнала пъпка, така да я нарека, която всеки месец при цикъл се раздразва,  предполагам заради превръзките и допълнителното притискване на мястото. Не минава напълно...
*
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #25 -: Август 31, 2007, 12:35:07 pm »
Миличка, отивай на кожен лекар, щом друго не помага.
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #26 -: Август 31, 2007, 12:37:50 pm »
Явно ще трябва наистина да отида на лекар. Имала съм врастнали косъмчета, които най-много месец са "издържали". Това обаче е упорито...
*
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #27 -: Август 31, 2007, 12:42:38 pm »
Не минават напълно и са много упорити заради мястото,на което се намират,дразни ги ръба на бельото,освен това ежедневния душ също не им помага да зарастнат.Наистина,за да си по-спокойна,отиди на лекар.
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #28 -: Август 31, 2007, 12:49:25 pm »
Жекова и sia, благодаря ви за мненията  :wink:
Ще тичам на кожен лекар при първа възможност.
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #29 -: Август 31, 2007, 19:36:52 pm »
Може и направо на хирург, ще ти го цепнат и готово.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Дайте ми съвет момичета, много се изплаших
« Отговор #30 -: Септември 03, 2007, 23:56:15 pm »
И аз имах проблем с обърнат косъм. И сериозно ми се възпали лимфен възел в ингвиналната част. И ми го махаха оператимно. Първо казаха, че е херния,после че е херния и лимфен възел, всъщност аз и досега незнам и двете ли ги имаше или само лимфния възел. Тогава ми казаха да не си махам космите, ама то може ли да ходиш така...