0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    cvetove

Незнам на къде помогнетеми
« -: Септември 15, 2005, 18:13:45 pm »
Здравейте момичета аз съм с 15 годишен стерилитет /една изванматочна бременност ,четири опита инвитро ,един аборт и едно преждевременно раждане / Преди почти 3 месеца изгубих толкова дълго чаканите си бебенца/ момче и момиче/ :bed: След 3 дни съм на контролен преглед Предполагам че ще се започнат куп иследвания и вероятноще се подложа на нов опит.Искам да попитам тук имали мами които са изгубили своите ангелчета и после да са си родили живо дете как се справихте със страха? Ужаса от преживяното нямали да ми направи лоша шега Имали кои да сподели нещо подобно преживяно?Въобще струвалиси да опитвам отново аз съм на 35 ами ако повече не захвана?Докога психикатами ще издържи? Дайтеми съвет моляви :cry:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Незнам на къде помогнетеми
« Отговор #1 -: Септември 15, 2005, 18:23:42 pm »
Ще издържиш и ще успееш!!!
Виж ТУК.
Незнам на къде помогнетеми
« Отговор #2 -: Септември 23, 2005, 08:01:01 am »
През много тежки изпитания си минала..
Ще успееш,   бъди сигурна!
yahoo_17
*
Незнам на къде помогнетеми
« Отговор #3 -: Септември 23, 2005, 12:03:15 pm »
cvetove, ти си силно момиче и ще успееш.
Не спирай да вярваш и да се бориш!
Незнам на къде помогнетеми
« Отговор #4 -: Септември 26, 2005, 12:06:23 pm »
Cvetove, наистина си минала през много изпитания.

Желая ти много кураж и да намериш правилния път, правилните доктори и да имаш много много късмет!
Благодаря ти, Бени!







*
Незнам на къде помогнетеми
« Отговор #5 -: Септември 26, 2005, 16:43:15 pm »
Cvetove ти си достойна за възхищение.Да не се заричам,но аз не бих издържала психически всичко това.Сигурна съм,че съпругът ти много се гордее с теб.Малко е неудобен въпросът,но мислили ли сте за осиновяване?В много от случайте семейство което си осинови детенце не след дълго си има свое.Имам две познати с осиновени дечица много сладки и са много щастливи.
*

    cvetove

Незнам на къде помогнетеми
« Отговор #6 -: Септември 27, 2005, 17:14:21 pm »
Благодаряви  за милите думи.Имах нужда да споделя с някого.Но що се отнася до осиновявяне на дете май не съм много готова за това  :roll:  Незнам защо си мисля че ще си родя мое бебче.Може дае лудост може да е само мечта но със зъби и нокти се боря за това.Господ дамие на помощ.