0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kok

Изследвания
« -: Юли 11, 2007, 16:11:35 pm »
Някой знае ли къде в София изследват NK-клетки и на каква цена?
Re: Изследвания
« Отговор #1 -: Юли 12, 2007, 10:38:40 am »
Аз съм ги изследвала в клиника "Надежда". Цената преди повече то година беше 200 лева за набор от 12 показателя. Не знам дали при теб ще са необходими всичките.
Тук някъде беше писано, че и другаде се изследват (май беше в Св. Иван Рислки  :?, но не съм много сигурна). Порови се в темите в този подфорум.
« Последна редакция: Юли 12, 2007, 10:44:09 am от mishana_debelana »
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Изследвания
« Отговор #2 -: Септември 11, 2007, 09:56:39 am »
Nk клетки се изследват и в клиника Малинов София, д-р Балтаджиева :goodluck:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Изследвания
« Отговор #3 -: Септември 12, 2007, 10:09:43 am »
   :ask: Искам да попитам за едно изследване,свързано със качеството на ембрионите,т.е.
антиовариални антитела,анти-зона пелуцида антитела и анти-спермални антитела,
препоръчително ли е да се прави преди ин витро?
Някой изследвал ли ги е и с какво това изследване помага на процедурата?Дано Мели има възможност да се включи.


Re: Изследвания
« Отговор #4 -: Септември 12, 2007, 18:52:29 pm »
докато се включи мели да кажа какво знам за антиспермалните антитела.
доц.конова ми беше казала да ги изследваме в случай,че решим да пробваме естествено забременяване.иначе с арт се преодолява проблема.за антиовуларните не знам
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Изследвания
« Отговор #5 -: Септември 12, 2007, 21:03:13 pm »
kit kat,благодаря! :hug2:
Re: Изследвания
« Отговор #6 -: Септември 13, 2007, 00:03:41 am »
и трите се преодоляват с АРТ, зона пелуцида с икси.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Изследвания
« Отговор #7 -: Септември 13, 2007, 08:50:06 am »
и трите се преодоляват с АРТ, зона пелуцида с икси.

  Благодаря,Луничке!Предстои ни пътуване до КИРМ-Плевен,та беше важно да знаем дали да пуснем и това изследване. :balk_21:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Изследвания
« Отговор #8 -: Септември 13, 2007, 08:58:44 am »
Ами доц.Конова ще прецени дали да ви ги пусне, на нас реши, че с нашата спермограма сме си за ИКСИ и без това и не ни ги пусна, щото се преодолявали. Успех и дано всичко е наред.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Изследвания
« Отговор #9 -: Септември 13, 2007, 09:18:59 am »
Ами доц.Конова ще прецени дали да ви ги пусне, на нас реши, че с нашата спермограма сме си за ИКСИ и без това и не ни ги пусна, щото се преодолявали. Успех и дано всичко е наред.

  Права си!Получих писмо от нея,кои изследвания да правим,но като отидем ще си поговорим и за тези неща,пък тя ще прецени кое е необходимо.Благодаря,Мини! :bighug: