0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
да попитам,според вас ,възможно ли е хронично високото кръвно,което откриха на мъжа ми да влияе не добре на сперматозоидите
*
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #1 -: Юли 01, 2007, 17:46:55 pm »
  Чела съм, че лекарствата които се използват за овладяване на хипертонията оказват кофти влияние, както и някои противоязвени препарати. Само по себе си високото кръвно дали влияе не знам. Дано се включи Мели.
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #2 -: Юли 12, 2007, 12:42:20 pm »
да попитам,според вас ,възможно ли е хронично високото кръвно,което откриха на мъжа ми да влияе не добре на сперматозоидите

Въпроса ти ме накара да се замисля..
и мъжът ми е с високо кръвно от скоро и много лоша подвижност.

*
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #3 -: Юли 13, 2007, 22:22:27 pm »
ми,аз честно казано намирам някаква логика ...пък и четох някъде,че ако има "повишено налягане в малкия таз, влошава подвижността"...
*
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #4 -: Септември 19, 2007, 16:07:35 pm »
да попитам,според вас ,възможно ли е хронично високото кръвно,което откриха на мъжа ми да влияе не добре на сперматозоидите

Здравейте , аз съм 99% сигурна че при нас с мъжа ми всичките ни проблеми започнаха след като той продължително врама пи лекарства против високо кръвно .... повечето от тях , а сигурно и всичките влияят на потентността на мъжете , започнаха куп проблеми , с ерекцията,а и  с подвижността разбрахме в последствие когато вече бяхме в клиниката за лечение на стерилитет... внимавайте и имайте в предвид че никой от лекарите които изписват лекарства против високо кръвно няма да ви предупреди за тези странични действия на медикаментите .... в последствие мъжа ми ги спря и овладява кръвното с билкови сиропи , но май е ...след дъжд качулка ,,, :( пазете се хора,  аз не съм лекар но съм потърпевш .... объркаха ми живота с тия лекарства ... сега ходя по мъките ще правя второ икси ....успех на всички дано съм била полезна   :oops:
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #5 -: Септември 19, 2007, 16:36:18 pm »
да попитам,според вас ,възможно ли е хронично високото кръвно,което откриха на мъжа ми да влияе не добре на сперматозоидите

Здравейте , аз съм 99% сигурна че при нас с мъжа ми всичките ни проблеми започнаха след като той продължително врама пи лекарства против високо кръвно .... повечето от тях , а сигурно и всичките влияят на потентността на мъжете , започнаха куп проблеми , с ерекцията,а и  с подвижността разбрахме в последствие когато вече бяхме в клиниката за лечение на стерилитет... внимавайте и имайте в предвид че никой от лекарите които изписват лекарства против високо кръвно няма да ви предупреди за тези странични действия на медикаментите .... в последствие мъжа ми ги спря и овладява кръвното с билкови сиропи , но май е ...след дъжд качулка ,,, :( пазете се хора,  аз не съм лекар но съм потърпевш .... объркаха ми живота с тия лекарства ... сега ходя по мъките ще правя второ икси ....успех на всички дано съм била полезна   :oops:
Моля те, пиши какви сиропи пи мъжът ти, че и мъжът ми е с високо кръвно налягане. Ако искаш може и на лични.
*
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #6 -: Септември 20, 2007, 14:16:11 pm »
пиша ви веднага,щом разбрах подробности
под мой натиск,мъжа ми отиде на подробни изследвания при най- добрите специалисти в областта...Казвам,че го принудих,защото  съм противник на това "дай да си пия хапа,дето ме поддържа,пък да не знам ,защо съм с високо кръвно"...както и да е...
 още на първия преглед, мъжлето попитало дали има общо високото кръвно и лошата спермограма.Отговора бил,че едно от първите места,на които атакува високото кръвно са сперматозоидите...таааа проблемите идват не само от хапчетата, а ми и от самото високо кръвно...
*
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #7 -: Септември 20, 2007, 16:26:57 pm »
   Ако това високо кръвно е съпроводено с наднормено тегло е най-добре да се вземат мерки за намаляване теглото, от там ще се подобри и кръвното.
Re: високо кръвно и лоша подвижност...
« Отговор #8 -: Септември 20, 2007, 16:35:45 pm »
   Ако това високо кръвно е съпроводено с наднормено тегло е най-добре да се вземат мерки за намаляване теглото, от там ще се подобри и кръвното.
Това е ясно, но при нас е не само от наднормено тегло а и от наследствен фактор.