0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #20 -: Септември 29, 2007, 15:00:13 pm »
Е,дано успея този път!
Ще успееш, то се знае!  :balk_21:
*
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #21 -: Септември 29, 2007, 15:05:50 pm »
Е,дано успея този път!
Ще успееш, то се знае!  :balk_21:
Обичам те да знайш,Пети!
 :bighug:
имаш някакви извънредни способности да ми вдъхваш кураж и вяра - още от предния път си спомням как ми беше подействала!   :wink:
А сега след като влачиш и краче вечееее....не се съмнявам,че ще се окажеш права!  :balk_21:
Опа сори за OFF-a! :oops:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #22 -: Септември 29, 2007, 15:07:31 pm »
И от мене имате стиснати палци
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #23 -: Септември 29, 2007, 16:44:15 pm »
Хей момичета и при мене опита с агонист  не се получи след 14 дни на лупрон аз спрях опита зарад вероятност от хиперстимулация,следващият опит беше с антагонист.
И двата пъти съм пила противозачатъчни за по 21 дни ,вторият път след 21 дена почивах 5 и почнах стимулация на 5-6 се включи антагоната инжекция .4 дни си правех инжекциите за стимулация +антагонната на 5 беше само антагоната и оводрила,след 2 дни пукция
Ама  по принцип всичко строго индивидуално така че не си сравнявайте протоколите и не се шашкайте излишно !!!!
Успех и много късмет на всички !!
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #24 -: Октомври 06, 2007, 12:33:59 pm »
То е ясно, че всеки организъм е различен с различни проблеми, схемите за стимулация се различават и могат да реагират съответно различно. Говорила съм също с док. че всеки отделен път също е възможно да протече по различен начин при един и същ човек.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #25 -: Октомври 06, 2007, 14:58:28 pm »
Така е Марина ,много си права . :P
Аз имах две исеминации с едно и също лекарство за стимулация.
Двата опита протекоха много различно .Първият ме боля глава от Гонала и беше много болезнено с катетъра ,вторият път всичко беше страхотно ...никакви болки ,2 еднакво големи фоликула за оплождане ,никакви болки с катетъра
Разликата беше един месец между двата опита който трябваше да почивам.
За товаписах че не бива да се притесняваме излишно .....защо не пълнея от лекарството като го има описано в страничните му явления(аз отслабнах от Гонала макар че за него специално пишеше че да не се притеснявам ако започна да пълнея по половин кило на ден..... а аз се шашнах да не се окръгля )
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #26 -: Октомври 19, 2007, 08:58:38 am »
Аз и от и при Гонала и с Пурегона си качвах като за световно - по 3-4 кила на всики опит, и после трудно ги свалям, вярно че и дозите ми не бяха малки, но сега съм на Мерионал и за първи път не качвам така както преди и корема не ми е подут, абе доста по-конфортно се чувствам от преди, само от вчера забелязах че малко са ми се подули краката, защото не мога да си закопчея никои от ботушите ми с ципове, но поне е само това и то само вчера и днес ми останаха до пункцията.  :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Всеки опит за инвитро ли започва еднакво
« Отговор #27 -: Октомври 21, 2007, 20:34:06 pm »
ДА - правилно. При късия е с малки дози декапептил, а при дългия е с депо.
искам да ми разкажеш повече за самата процедура и подготовката за нея