0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

за акупунктурата
« -: Октомври 14, 2007, 13:33:22 pm »
Момичета,здравейте!
Интересува ме има ли някоя от вас,която да е правила акупунктура по време на инвитрото,разбрах че доста увеличавала шансовете за успех.Ако има моля да ми кажете къде я правихте.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: за акупунктурата
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2007, 13:47:15 pm »
Има вече такава тема в "Лек от природата"


Re: за акупунктурата
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2007, 13:58:30 pm »
Аз правих акупунктура веднага след трансфера - в ЦРЗ Надежда, при д-р Стаменов. От 4 трансферирани ембриона се хванаха 3.
  09.11.2007
Re: за акупунктурата
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2007, 14:10:07 pm »
И аз правих след трансфер и после три дни след него,още една процедура в клиника Малинов.Убедена съм,че има ефект,понеже съм работила в кабинет по китайска медицина.При доктор Стаменов е включена към самия трансфер-ако имаш желание,естествено.Плюс,който говори за новаторството на Док.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: за акупунктурата
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2007, 15:40:25 pm »

lb2f
*
Re: за акупунктурата
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2007, 15:44:12 pm »
Акопунктура и иглотерапия различни неща ли са? :oops:
Re: за акупунктурата
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2007, 16:38:17 pm »
Благодаря на всички за отговорите,но доколкото разбирам това е практика само в клиниката на д-р Стаменов.Аз ще правя инвитро другия месец,но при д-р Владимиров,това означава ли,че няма кой да ми направи акупунктура след трансфера
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за акупунктурата
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2007, 16:44:11 pm »
И при двете иксита в клиника Малинов правих акупунктура - и двата ми опита са неуспешни, не си заравяйте главата в пясъка и да си мислите, че това е ключа за бараката. Успех в процедурите и късмет на вече бременните! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: за акупунктурата
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2007, 11:05:54 am »
За съжаление няма нито един метод, който да дава 100% успех при лечение на стерилитет  :?
В щатите например се предлага акупунктурата като подпомагаща терапия (даже четох, че провеждат проучване по въпроса като предлагат безплатни процедури на двойки, които се включат в проектите - конкретно ставаше въпрос за виагра терапия, съпроводена с акупунктура по време на инвитро) - естествено не се знае изхода от това - засега се смята, че допринася - може и плацебо да е - аз лично не знам.
При моя втори опит исках да правя акупунктура - не можах да си оправя графика за целта и правих някакви измислени процедури при една терапевтка тук в Благоевград - точков масаж и нагревки. Как да кажа дали това е помогнало за успеха ми - не мога. Мога само да се радвам, че съм успяла и да желая на всяко едно момиче да успее в борбата  :D

Евро, миличка, силно се надявам да успееш много скоро  :bighug:
Re: за акупунктурата
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2007, 14:24:27 pm »
Аз също пробвах с акопунктура, но нямам представа какви са резултатите още. Дано да стане. Ако при Владимиров няма такъв лекар, защо не опиташ да се свържеш с Малинов и да говориш с д-р Ликсов, той може и да се навие да ти направи акопунктура след трансфера при Владимиров стига двете страни да нямат нищо напратив. Ако Ликсов не иска пиши ми на лични да ти пратя тел. на още една лекарка. тя работи акопунктура и е невролог.