0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните - 6 част
« Отговор #300 -: Юли 26, 2007, 17:40:34 pm »
Аз пък от известно време се питам, след като сме решили/доктора и аз/, че ще раждам секцио и да кажем определим ДАТАТА, какво би станало ако Не дай Боже, бебето тръгне да идва по рано от тази дата, тоест в такъв случай може ли пак да си родя секцио въпреки контракции, изтичащи води и каквото там предшества този процес  8O

Violet, доколкото знам, когато се се прави планирано секцио то се прави 1-2 седмици преди термина (поправете ме ако греша с времето). Ако тръгне нормално раждане (контракции и т.н.) май се поставят системи да се забави и пак може да се направи секциото (така поне се случи с една приятелка), друг е въпроса, дали е полезно това..... Ама аз съм все още теоритик, някой практик да добави  :lol:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Темата на бременните - 6 част
« Отговор #301 -: Юли 26, 2007, 21:13:50 pm »
Мисля, че затова се планира 10 15 дена предварително.
Re: Темата на бременните - 6 част
« Отговор #302 -: Юли 26, 2007, 22:27:17 pm »
Аз пък от известно време се питам, след като сме решили/доктора и аз/, че ще раждам секцио и да кажем определим ДАТАТА, какво би станало ако Не дай Боже, бебето тръгне да идва по рано от тази дата, тоест в такъв случай може ли пак да си родя секцио въпреки контракции, изтичащи води и каквото там предшества този процес  8O

Споко, тук има една мама - Лоана, като се видяхме ми разказа, че в Бургас й изтекли водите и имала разкритие и тръгнала за Пловдив, където е родила със секцио. Така че споко - има начин :wink: