0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инфекция и бебеправене
« -: Юли 24, 2009, 15:34:01 pm »
Здравейте Дами, обръщам се към вас с молба да споделите подобен на моя опит или просто да ми дадете съвет.
С мъжо правим вече месеци опити за бебче, винаги съм имала безпроблемен и точен като часовник цикъл, но този месец ми се случва нещо странно и непознато за мен - трябваше да ми дойде на 9-10 юли, на 11 и 12 имах само леко зацапване, което никога не ми се беше случвало, на 13 юли ми дойде цикълът и за 3 дни всичко беше ок,от 4-тия ден тоест от 16 обаче до 22 юли имах пак едно слабо и неспиращо зацапване. Отидох на 22 на лекар, каза ми, че имам явно някаква инфекция и ми предписа антибиотик  Aмоксиклав и вагинални хапчета Флагил. Мислех си, че като започна с хапчетата ще ми свърши течението, но стана точно обратното - дойде ми отново! Това нормално ли е??? Ще се побъркам от притеснение, вече започнах да си мисля всякакви щуротии и затова се обръщам към вас. А и започнах да усещам един лек сърбеж, който сигурно е от инфекцията. Просто искам да се свърши и да си продалжим с бебеправенето.
Ще чакам вашите мнения, благодаря предварително  :(
*
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #1 -: Юли 24, 2009, 15:48:50 pm »
А какви изследвания ти назначи лекарят?
*
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #2 -: Юли 24, 2009, 15:53:01 pm »
Никакви, само ме прегледа и ме разпитва подробно за симптомите
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #3 -: Юли 24, 2009, 16:04:17 pm »
По - добре отиди на друг лекар .

Дано всичко да е наред.
*
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #4 -: Юли 24, 2009, 16:08:25 pm »
Тия лекари са толкова безотговорни! Как изписват антибиотици без микробиологично изследване! Наистина е най-добре да посетиш друг лекар. И аз съм попадала на 1 куп некадърници и знам какво е! Стискам ти палци.
*
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #5 -: Юли 24, 2009, 16:12:54 pm »
Ще отида на друг лекар в понеделник, но смятяте ли, че трябва да спра от сега хапчетата - те са тъкмо до неделя и ще свършат?
*
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #6 -: Юли 24, 2009, 16:15:22 pm »
Доколкото знам, не е препоръчително да се прекъсва лечението с антибиотик, какъвто и да е той, защото може да възникне резистентност. Само с това мога да ти помогна за съжаление като информация.
*
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #7 -: Юли 24, 2009, 16:17:47 pm »
ОК, много ти благодаря :balk_81:
Re: Инфекция и бебеправене
« Отговор #8 -: Юли 30, 2009, 12:11:37 pm »
А тест за бременност правила ли си ?