0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #260 -: Юли 25, 2009, 23:40:58 pm »
Берче,я се стегни,горе главата миличка.И ние 8 год.вече ходим по мъките ама не губим вяра.Стягай се и мисли позитивно,нали знаеш надежда не умира никога,ще гушнем и ние своите бебчета .
Деска,ще й вида сметката на тая с метлата ама ще я потърпя някой друг ден ,нямам избор,нагла е.Пък колкото до лова мятаме го не ами и пушек се вдига,пък като стана въпрос за лов аз май не съм се местила от списъка за лова,ама нека си стоя там тъй или инъче почва новия.
Лека вечер от мен милички.
« Последна редакция: Юли 25, 2009, 23:46:06 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #261 -: Юли 26, 2009, 00:55:30 am »
Аз директно за "лека нощ" се включвам .. То вие сте писали, писали ... Надявам се, че трансфера на Вики е минал успешно и вече е "бременна", Анмар да успее на ЕЦ и скоро и тя да се хвали с +++, Весито да не се мори много с метлата, че гледам не й отивала много ... На всчики, които са на палатки да не ядат много печени наденички, че да не нарастнат Д-тата :)
Аз днес бях в Слънчев бряг и св.Влас - цял ден плажче, разходки, хапване, спане и какво ли не - чак сега се завърнах, макар че мислехме да останем да спим там .. Нищо - утре пак ще отскочим някъде, може на Албена, че много обичам плажчето там :)
Днес се запознах с една жена, която около 15г. не е можела да има дете и дори като е забременяла лекарите мислели, че има тумор  8O  8O  8O , а то сладко бебче е растяло в нея :) Така, че мили мои - всяка една от нас ще дочака чудото си !!! Да знаете !!! Е, и аз губя много, много често кураж, но то е защото много мразя да не става по моему .. ама много мразя !!!
Хайде да не се отплесвам, ами да ви слагам по леглата, че да си починте хубавичко.
Ели - къде се търкаля днес ? Я да се вяснеш и отчетеш, че да не пускам пак "магийка-фъшкийка" да те вика  :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #262 -: Юли 26, 2009, 02:42:45 am »
Берче съжалявам за лелята миличка ама бързо я изпращай и я предупреди, че това е последната и поява при теб - стига и толкова вече амаха !!!
deska_meska сладурке благодаря ти, но и аз сега научих за този празник и то от вас  :oops: А иначе гледам да заобикалям чистенето ама не става постоянно за съжаление  :D
Гардже ммм много обичам аз Св. Влас и Слънчев бряг- трябваше да останете да спите там и утре да продължите хубавата почивчица  :D
dginka сладуринка много ме радват твоите прекрасни постове изпълнени с толкова оптимизъм, хубави послания и още по-прекрасни стихове  :D
Хайде мацки аз отивам да лягам, че е време вече- преди малко се прибрахме и сега по леглата  :D
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #263 -: Юли 26, 2009, 02:53:42 am »
Веселушко лека нощ мила :balk_21:
http://www.youtube.com/watch?v=hIRBKpLLWMU
« Последна редакция: Юли 26, 2009, 02:58:16 am от dgina »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #264 -: Юли 26, 2009, 10:31:38 am »
Добро утро слънчица!Ето след като съм първа да слагам кафето,закуската и да почвам да работя.





Желая ви приятен почивен ден куклички.
  <br />
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #265 -: Юли 26, 2009, 10:54:46 am »
Добро утро! Titibar - Вземам си от кафенцето и закуската , че днес ми е ден за чистене, нали вчера не можеше. А и аз по принцип само в неделя ги правя тези неща. Благодаря за вкусотиите.
:thankyousign:
Berche, не унивай, само напред. И ние чакаме вече близо 7 год., но какво да се прави????????? Ще си дочакаме щастието. И на нашата улица рано или скоро ще изгрее слънце. Лек и спорен ден на всички. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #266 -: Юли 26, 2009, 11:04:44 am »
Добро Утро и от мен!
Тити, мерси за кафенцето - имам огромна нужда от него!  :D

Хубав ден момичета!

"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #267 -: Юли 26, 2009, 11:22:40 am »
Добро утро  :D
Титибар мерси за кафенцето и закуската имам нужда  :wink:
Вики-Ват какво става миличка как си? :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Берче горе главата  :balk_21:
Приятен ден на всички.
ПП.Днес се живее доста по-хладно е  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #268 -: Юли 26, 2009, 11:39:05 am »
Добро утро.Тити,благодаря ти за кафенцето,пийвам с кеф,че снощи от тия светкавици и гръмотевици хич не можах да спя,само се мятах върху моя,че голямо шубе ме гони.
Гардже,май плановете за плаж пропадат днес,и аз вчера чистя в къщи,шетам и т.н.,че днес да идем да плажуваме ,пък то какво май цял ден ще се обръщаме от кълка на кълка ама в къщи,че тъй като гледам то пак вали.Ей да му се и времето,баш в неделя ли ще е гадно,пу.
Вики,всички чакаме с нетърпение да кокладваш,хайде.
Лек и усмихнат неделен ден ви желая,пък аз ще чакам съкровището да стане ,да помислим къде да се поразмотаваме.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #269 -: Юли 26, 2009, 13:37:57 pm »
ЗДРАСТИ БАНДААА :D

ВЕСЕЛ И СПОКОЕН НЕДЕЛЕН ДЕН,ПЪЛЕН С МНОГО ЕМОЦИИ!


Колко малко трябва на човека,
за да е наистина щастлив:
плахи стъпки от походка лека-
като в сън от мрака зъл дошли;
глас пиян от някакво вълшебство,
залюлял ме в унес непознат;
нежност, позабравена от детството,
грабнала ме в друг,подобен свят;
жарта на целувките,стопила
преспи сняг под вълчи небеса
и едно усещане за сила
след кошмара да си страшно сам.
Лудост неразумна го наричай.
Грях дори,Но най- жадуван грях!
Мой си. Аз- твоя. Това е всичко.
И болката ми любовта изгаря.
Нека да е безразсъдство. Нека
утре десеторно да боли.
Колко много трябва на човека,
за да е наистина щастлив!...

*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #270 -: Юли 26, 2009, 13:43:01 pm »
Здравейте сладурки!
Ето ме вече тук да докладвам. Вчера не ми беше никак добре /сигурно от жегите/. Преляха ми 3 банки преди трансфера, за да ме освестят! Сега вече съм ОК  :D. Цялата информация е в календара. Четете там.
Анмар - дано да успеете преди отпуската, излизат на 1 или 2.
Благодаря ви момичета, че не сте ме забравили. Вашите стиснати палчета ми дадоха сила.
Сега си лежа и си пазя бебоците - цели 4 бройки!
И както някой беше казал - сега съм бременна до доказване на противното! А то противното няма да му дадем право да се доказва!
Приятен ден от мен! Ще ви наглеждам!
« Последна редакция: Юли 26, 2009, 13:45:37 pm от viki_vat »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #271 -: Юли 26, 2009, 13:50:14 pm »

Сега си лежа и си пазя бебоците - цели 4 бройки!
И както някой беше казал - сега съм бременна до доказване на противното! А то противното няма да му дадем право да се доказва!

Браво миличка само така .Аз знам какво ще се докаже ето това  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #272 -: Юли 26, 2009, 13:53:35 pm »
ВИКИ :balk_21:
А  палците ще ги стискаме до края миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Силно гууш и се пази много :hug2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #273 -: Юли 26, 2009, 14:19:09 pm »
Почивай и се пази,Вики,пък ние ще стискаме палци още 2 седм.,не се притеснявай с теб сме.Дано да се докаже бременност след 2 седм.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #274 -: Юли 26, 2009, 14:44:30 pm »
Добро утро и от мен мацки, аз чак сега се излюпвам че тази сутрин до 5 часа.......
Викенце много ти стискам палци :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: пожелавам ти август да е твоят най-прекрасен месец!!!
Приятен ден ви пожелавам, и който ще пуска темичка....ако ще пуска....да не се ослушва утре сутринта!!!
*
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #275 -: Юли 26, 2009, 15:07:46 pm »
Вики, и аз ти стискам мнооооого палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дано всичко да е наред и след две седмици да ни зарадваш с добри новини  :bfp: :bfp: :bfp::bori_003: :bori_010: :bori_014: Успех  И си почивай по-вечко :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #276 -: Юли 26, 2009, 15:12:14 pm »
Здравейте мацки  :D
Viki_vat страхотна бройка миличка- хайде сега да си останат 2 бебока на мястото за следващите 9 м.  yahoo_17 yahoo_17 Дано вече си по-добре и да си бременееш спокойно  :D
Аз си мисля за radosttinka миличката снощи на тези палатки дали не ги измокри до кожа и кости тоя дъжд  :? :? Дано да се разпише скоро, че се притеснявам как са изкарали бурята  :?
Иначе и ние с мъжо само се въртим из къщи и се питаме какво ще правим ама да видим до къде ще  я докараме с мисленето  :wink:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова лятна темичка 20.07 - 26.07
« Отговор #277 -: Юли 26, 2009, 16:30:42 pm »
Вики,имаш и мойте силно стиснати палци :D :goodluck: Дано след 14 дни да се похвалиш с  :bori_007: :bori_004:

Ле-лее,АниЗи,ти кви си ги струвала снощи??Ах тиии,лъвицооо  :bed: :drunk: Ам тъй то,той и моя мъж сега става и вика,че го цепи главата ама било дет ял без хляб снощи... :lol: :lol: :lol:

Гарунооо...де сиии???

Тц тц,Веси честита ти лентичка и от мене...ам нал съм шматка,не съм я забелязала по-рано....

Берче,душицо златна,гуууушшш....
Радостинка,може и да се е стопила щом е валяло снощи...мдааа ако нещо е останало от шушулката,моля да се вясне.... :D

АнМарче,дано мило да успеете навреме!!Нали знайш,че те мисля.... :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!