0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
странно
« -: Август 31, 2005, 22:07:04 pm »
Момичета, чета почти всичко което пишете.Относно ин витрото намирам много големи разлики между това което вие сте правили и аз.
Значи при мен стимулацията беше с декапептил и пергонал - общо 59 инжекции от двете- 14- пергонл ,другите декапептил. Имаше 11 извадени яйцеклетки от които 9  оплодени и 7 от тях перфектни. Странното е че трансфера беше след точно 21 часа. от хипер стимулацията яйчниците ми бяха станали 9 и 7,05 см ,този който ме е оприра по спешност, каза че се е хванал за главата като ги видял.
Какво мислите за това?
*
странно
« Отговор #1 -: Август 31, 2005, 22:33:03 pm »
здравеи :)Аз нещо не можах да разбера,се е случило с теб и защо са те оперирали?
*
странно
« Отговор #2 -: Август 31, 2005, 22:34:23 pm »
какво се е случило с теб и защо са те оперирали?
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
странно
« Отговор #3 -: Септември 01, 2005, 08:47:39 am »
Buba,  разкажи ни по-спокойно какво е станало, че и аз не схванах? Как след 21 часа трансфер? И къде го прави инвитрото?

*
странно
« Отговор #4 -: Септември 01, 2005, 16:01:52 pm »
ин витрото беше при доц. Ватев, товае в малката сграда срещу майчин дом. наистина след 21 часа направиха трансфера.Полежах 20 мин. на стола и после ме руснаха да си ходя. Това стана на 11.11.2001г. След това на всеки 4 дни ходех на ултразвук. Казваха че всичко е нормално, само дето теста не отчиташе нищо. и така на 03.01.2002г отидох на поредния преглед.Посрещна ме диц. Истатков и докато се возехме в асансиора, получих невероятно силни болки.Въпреки тях ми направиха съвсем обикновен преглед, защото ултразвука не показвал аномалии.Решиха обаче да ме приемат в болницата, но ме изпратиха да си взема необходимте принадлежности.Хубаво, но на мен ми стана лошо отвън и не помня как но са ме пренесли обратно в болницата(майчин дом).по обяд проф. Карагьозов и група студенти пак ме преглеждаха и ми сложиха диагноза - много притеснителна. Решиха на другия ден да правят лапаро. Да де ама аз не съм се събудила и  по спешност са ме рязали, от което се у станови - тубарна бременност, вследстиве на която разсъсана тръба, корем пълен с кръв и още куп други неща. та това е операцията за която споменах.
*
странно
« Отговор #5 -: Септември 02, 2005, 08:16:25 am »
Много сьжалявам 3а това което ти се е слу4ило.Сьщото и3живявам все още :( 3а това 4е веднага  на другия ден е бил трансферьт не мога да дам мнение..3а лежането след него,тук се лежи 10 мин.Следващите 14 дни просто си 4акаш.Никакав ултра3вук.
А какво стана с останалите оплодени ембриони?
Мисля сьщо 4е е било отдавна и не толко добре по3ната процедура и 3атова да са допусти грешки.Не са много специалистите в тая сфера,а и шансовете не са особено големи.
Не се от4айвай,моля те и опитай пак.Много щастие :!: