0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

киста в тестис.
« -: Юли 26, 2007, 10:51:26 am »
Здравейте!
Искам да ви питам,имам киста в левия тестис,някъде 2,1 мм.,от две години знам за това.Но Кацаров казва,че няма смисъл да се оперира,няма да се подобрят показатели.
Какво мислите.
Re: киста в тестис.
« Отговор #1 -: Юли 26, 2007, 12:11:03 pm »
Забравих да ви кажа,че д-р Петров от Правителствена също каза да не се пипа.А лекар от Военна,не си спомням името каза,че е хубаво да се махне.Какво мислите вие за това.
Re: киста в тестис.
« Отговор #2 -: Юли 26, 2007, 12:54:48 pm »
аз също имам киста на тестиса и узунова ми каза 4е не трябва да се маха
Re: киста в тестис.
« Отговор #3 -: Юли 26, 2007, 13:45:21 pm »
А коя е тази Узунова,андролог ли е.Каза ли ти,че може да навреди операцията.Има ли рискове да се направи операция,от колко време имаш.
Re: киста в тестис.
« Отговор #4 -: Юли 26, 2007, 15:50:25 pm »
узунова е доцент в александровска.казаха 4е е малка не пре4и.не знам от кога я имам откриха я преди 2-3 месеца
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: киста в тестис.
« Отговор #5 -: Юли 27, 2007, 15:02:13 pm »
Всичко е индивидуално, само уролог може да прецени дали е нужно да се оперира или не.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: киста в тестис.
« Отговор #6 -: Юли 27, 2007, 16:38:12 pm »
Моя мъж имаше, но му я махнаха с операцията от варикоцеле, въпреки че тогава лекаря който го оперира каза, че точно кистата не е от значение за състоянието при него.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит