0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #60 -: Юли 09, 2007, 14:07:49 pm »
Много се развълнувах White от темичката ти. Напомни ми за началото на моята мечта, как не вярвах на  :bfp1:, как треперих, когато си проверявах през два дни ЧХГ-то, как се радвах скришом "за да не дърпна дявола за опашката" и как копнеех  да прегърна малкото съкровище. Разплака ме, толкова ми стана мило.
 
Честито  :D,леко и прекрасно бременеене. Здраво ангелче на финала

Много се радвам на всяка сбъдната мечта в Зачатие.  :lol:
« Последна редакция: Юли 09, 2007, 14:23:44 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #61 -: Юли 09, 2007, 14:08:41 pm »
White, прекрасна си!
Пожелавам ти много неповторими и красиви мигове с пулсиращата ти малка мечта, много любов и щастие!
Целувки!
 :bighug:
*
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #62 -: Юли 09, 2007, 14:12:39 pm »
Мира, ако знаеш как се зарадвах като прочетох това!!! Страхотна новина! Въпреки, че не те познавам лично, много се радвам за теб, наистина!
Лека и успешна бремемнност ти пожелавам и прекрасно здраво бебче като му дойде времето!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #63 -: Юли 09, 2007, 14:34:12 pm »
Прекрасна тема за прекрасната мечта! Успех, Мира! :bighug:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #64 -: Юли 09, 2007, 14:43:25 pm »
White, много хубаво казано! Желая ти още много прекрасни емоции, здраве и сбъдване на най-съкровената мечта след няколко месеца!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #65 -: Юли 09, 2007, 14:50:55 pm »
Честито! Безпроблемна бременност и прекрасно, здраво бебче да ви радва.

Много хубаво си го написала. Просълзих се.

Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #66 -: Юли 09, 2007, 15:04:55 pm »
уайти, ти ли беше тази щастлива жена дето вчера на тръгване от клиниката се похвали на деси лаборантката и една кукувица до нея също много се зарадва и ти честити...
ако да... познай коя беше кукувицата 8) :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #67 -: Юли 09, 2007, 15:10:57 pm »
Честито и от мен.лека бременност и прекрасно бебе.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #68 -: Юли 09, 2007, 15:14:56 pm »
Откакто форумите на Зачатие и бг-мама са част от моето ежедневие, това е една от най-радостните за мен новини. Изключително ме развълнува!
Огромно честито и силно стиснати палци!  :bighug:
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #69 -: Юли 09, 2007, 15:19:56 pm »
Ех, че страхотна новина! White, пожелавам ти най-спокойните и щастливи месеци до истинското сбъдване на твоята мечта!

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #70 -: Юли 09, 2007, 15:23:55 pm »
Честито White!Желая ти лека и безпроблемна бременност.Само хубави моменти и ей..да не ни забравиш.Да помагаш със съвети :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #71 -: Юли 09, 2007, 15:25:36 pm »
White, много се радвам! Желая ти прекрасна бременност! Такива новини определено ми връщат вярата  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #72 -: Юли 09, 2007, 15:27:03 pm »
честита радост! хайде, оттук нататък пътеката да е лека, равна и слънчева!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #73 -: Юли 09, 2007, 15:32:49 pm »
уайти, ти ли беше тази щастлива жена дето вчера на тръгване от клиниката се похвали на деси лаборантката и една кукувица до нея също много се зарадва и ти честити...
ако да... познай коя беше кукувицата 8) :lol:
Аз бях. :bighug: Ама нали като се видим на живо и си гълтаме граматиките... :D

Благодаря ви, момичета, че ми върнахте сълзите. В дългата борба бях загубила този дар.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #74 -: Юли 09, 2007, 15:45:08 pm »
Радвам се за вас!!! Браво, мила!!!
Прегръщам те!
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #75 -: Юли 09, 2007, 15:53:55 pm »
Страхотна новина! Честита радост и леко бременеене! Наслаждавай се докрай на тази дългоочаквана мечта. Направо ме разплака, върне ми поне за миг надеждата след неуспешното ми икси,и трансфер на замразени ембриони.Желая ти да имаш още много, много такива мигове! :babbycarrage:
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #76 -: Юли 09, 2007, 16:06:33 pm »
Честито, миличка! Безпроблемна и щастлива бременност!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #77 -: Юли 09, 2007, 16:12:37 pm »
Честито! :D :D :D
Желая ти лека, спокойна и прекрасна бременност, изпълнена с много щастие и любов. :bighug:
 preggo yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #78 -: Юли 09, 2007, 16:20:35 pm »
Честито, мила White!
Желая ти цялото щастие на този свят!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Голяма тема за "мъничката" Мечта
« Отговор #79 -: Юли 09, 2007, 16:23:19 pm »


Честито мъничко чудо, наслаждавай се на всеки миг от това неимоверно красиво изживяване!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит