0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #140 -: Януари 19, 2008, 01:34:11 am »
Явно съдбата понякога ни дава знаци и се надявам да ги разчитаме правилно. Днес си мисля, че тя е знаела че умира и е искала да си простим. Получихме новогодишна картичка, пратена на 21.12.2007 с подпис "от мама и татко". Винаги до сега са ги подписвали с фамилия само и нищо лично вътре, по-различно от стандартните пожелания. А сега... Вярвайте ми, стана ми ужасно тъжно и болно... Толкова дни пътуване и едн глас от отвъдното... Надявам се сега да е заедно с моето бебе и да са щастливи...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #141 -: Януари 19, 2008, 09:10:39 am »
Гане -  :bighug:

Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #142 -: Януари 19, 2008, 09:21:49 am »
Ииииииииии Гане, от известно време чета потингите ти и са все едни тъжни :(, меланхолични. Недей така бе мила, всичко ще бъде наред и ти ще бъдеш много щастлива, сигурна съм в това! :bighug:
Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #143 -: Януари 19, 2008, 12:43:26 pm »
Гане  :bighug:

Каквото ми е ревливо напоследък, това само го прочетох и се разциврих, представям си на тебе какво ти е. Горе главата, мила, ще дойдат и по-хубави дни, дано само да е по-скоро.
  09.11.2007
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #144 -: Януари 19, 2008, 14:32:53 pm »
Жабче, мило :balk_21: Скоро ще си много щастлива мама жабка! И ще има само сълзи на радост за теб! Сигурна съм в това!
Мари, Душе :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #145 -: Януари 19, 2008, 18:30:10 pm »
Гане, вдигни я тая глава, обърни очи напред! Аз си пускам музика и танцуваме с Елица, cheek to cheek :)  Преоткрий малките радости и така лека полека ще си отиде болката. Време и е да си ходи вече!
*
Re: Ще си отиде ли някога болката...
« Отговор #146 -: Януари 19, 2008, 21:43:11 pm »
Гане, вдигни я тая глава, обърни очи напред! Аз си пускам музика и танцуваме с Елица, cheek to cheek :)  Преоткрий малките радости и така лека полека ще си отиде болката. Време и е да си ходи вече!

 И аз мисля така. Крайно време е да я пуснеш тази болка да си ходи, да заключиш тази тема и да продължиш напред. Имаш и заради кого да го направиш! :D