0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

искам да си купя кал
« -: Октомври 23, 2005, 21:33:06 pm »
може ли някой да ми каже как да си поръчам лечебна кал по куриер.много искам да си купя но незнам на кой да поръчам в Поморие.Посъветвайте ме
*
искам да си купя кал
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2005, 13:37:53 pm »
Привет!
Аз съм чувала,че когато се пренася губи много от съставките си!Поне така ми беше казала моята лекарка.
Ако можеш,иди на място!
Късмет!
искам да си купя кал
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2005, 15:02:31 pm »
ако отида на място без предварителна уговорка за да ходя само на процедури без да спя там,дали ще е проблем? :dontknow:
искам да си купя кал
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2005, 15:17:41 pm »
Кал по куриер не можеш да си купиш. Официално калта от санаториума не се продава. На място циганките ти дават 2 литра за 5 кинта под масата.
Разбира се, че можеш да ходиш само на процедури. Даже е за препоръчване, въпреки, че с анаториума им е хубав. Имат един много приятен хотел с разкошна кухня- Св. Георги- точно в центъра.
*

    Anonymous

искам да си купя кал
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2005, 19:42:15 pm »
Аз се бях настанила в една квартира,която се намираше на 100метра от санаториума.Не е трудно да се намерят такива,наблизо има доста кооперации/зад него се падат/.
Но специално доктор Продромов ,който работи там,препоръчва да се ползва базата на санаториума,понеже самите процедури загряват организма и е хубаво,веднага след тях да се "полегне"!
Аз бях през месец септември 2003 ,тогава беше много лошо времето,там има страшни ветрове .Много се "шашках" дали ще има ефект от калта!
Абе , не е много приятно,ама нали на всичко сме готови само и само да си имаме дечица!!!
Желая ти успех!
*
искам да си купя кал
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2005, 19:45:42 pm »
Извинявайте!Гостът съм аз!
искам да си купя кал
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2005, 21:15:40 pm »
Мани го тоя Продромов. Добре че е калта, че  да му ходят пациентки. Нищо няма да ти стане ако се обличаш добре след процедурите и си стоиш в хотела. То май в санаториума парното не работи по цял ден. Имат някакъв режим. Аз ходих през декември.
По принцип не си струва да ходиш, ако диагнозата ти не е за кални бани. Те не са вълшебни.
*
искам да си купя кал
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2005, 08:52:57 am »
И ти си права,ама на кого да вярваш за истинска диагноза!?
Казват,че калта лекува всички влагалищни инфекции/почти/.На мен специално ми спря течението след тях.Още за нея,закалява тялото!
А сигурно има и странични ефекти.Аз съм чувала различни мнения на доктори за вл.промивки с кал,за радара,който също се използва там!
искам да си купя кал
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2005, 09:23:29 am »
Благодаря ви за мненията момичета.След аборта вече 7 месеца немога да си нормализирам цикала и това ми е основната идея за която искам да правя тези кални бани.А и за течение щом помагат е чудесно.
искам да си купя кал
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2005, 15:34:54 pm »
забравих да ви попитам дали през ноември работи центъра,не ми се иска да се окаже че съм ходила напразно до там.
искам да си купя кал
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2005, 19:50:17 pm »
работи нон стоп.