0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #20 -: Септември 19, 2011, 09:35:15 am »
Пак питам:има ли момичета,които са пили билките на д-р.Желязков и по време на стимулация?
Не ми се вярва да не е пил никой тези билки.Моля ви,отговорете,защото ми приближава стимулация и не знам какво да направя с тези билки :(
Благодаря!
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #21 -: Септември 20, 2011, 14:44:22 pm »
Пила съм тези билки.Не се притеснявай можеш да ги пиеш.Мен ми подействаха добре.
При последния си успешен опит също ги пих, и мъжът ми ги пи,но друга комбинация.
Но съм ги пила само до трансфер ,после не посмях.Имаше друго момиче,което ги беше използвало през цялата бременност/z22/.Успех!
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #22 -: Септември 20, 2011, 17:30:01 pm »
Благодаря ти,zonce :)
Ще се радвам, ако споделят още няколко момичета, за да не рискувам с билки по време на стимулация...
За мен тези билки не мога да казвам дали ми действат или не, защото нищо по-различно не чувствам.
*
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #23 -: Септември 20, 2011, 18:52:17 pm »
Ваня, ти поне си във форума от много време.
Вместо да търсиш тук в темата хаотични отговори на хора с различни проблеми от твоите, защо не попиташ лекаря си дали да пиеш билките по време на стимулация? Предполагам знаеш какъв ще е отговорът.
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #24 -: Септември 21, 2011, 11:09:18 am »
Ако обичаш не ме учи ти мене какво да търся или какво да не търся :x
За разлика от мене ти си бременна сега и не ми ясно какво те вълнуват вече моите билки 8O
Да, във форума съм от много време, защото съм от неуспелите с богат набор арт процедури при най-добрите доктори,които почти са вдигнали ръцете от мен, защото и те не знаят защо не става при положение,че освен Хашимото и една тромбофилия PAI1 нищо друго не са ми открили.Пациент съм на д-р.Стаменов от 2009г и разбира се ,че съм го питала за билките преди да ги почвам и получих одобрението му, но аз искам да събирам и от интернет информация от жени,които са пили тези билки, а не които са чели за тях :?...Мразя ограничени хора и конете с капаци :x,които отричат всичко от старт...


Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #25 -: Септември 21, 2011, 16:01:33 pm »
Ваня:) , аз дълго пих от билките на д-р Желязков, и не знам дали е от тях, но след една год. прием на тези билки, в различни комбинации за мен и моя съпруг, забременях веднага. Пациент съм на д-р Стаменов, да ти кажа не помня дали съм ги пила по време на стимулация, но със сигурност не съм ги пила поо време на бременност.

Желая ти успех, пий си ги билките, но може би по врме на стимулация и след това ги спри.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #26 -: Септември 24, 2011, 11:12:45 am »
Благодаря ти nikolina-pikolina!Май ще си пия билките по време на стимулацията, защото и без това се видя,че без билки няма резултат и сега на инат ще си ги пия и да видим какво ще стане.Единственото което съм забелязвала от пиенето на билките, е ,че овулацията ми май се измести от 18 на 16-ия ден и гърдите ме болят по-малко преди да ми идва.
Ще се радвам да пишат още жени ,които са пили от тези билки :)
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #27 -: Октомври 18, 2011, 11:22:56 am »
Преди години си докарах аменорея. Нямах цикъл повече от година. Насочиха ме към д-р Желязков, пих билките много дълго време, цикълът ми се появи, после стана повече от редовен - на 25 дена, като по учебник, без болки, без преливания и тн :) А когато решихме със съпруга ми да имаме дете - забременях за три седмици и то с близнаци. Износих ги повече от успешно и сега са на 8 месеца :)
Горещо ви го препоръчвам, но билките трябва редовно да се пият :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #28 -: Октомври 18, 2011, 22:52:02 pm »
ами аз ги пих и по време на бременността.Той ми беше казал да ги пия и като забременея ,но ме беше шубе и не го послушах първите 2 бременности(неуспешни).По време на третата обаче,ги пих до края почти.
<br />
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #29 -: Октомври 20, 2011, 12:15:58 pm »
Преди години си докарах аменорея. Нямах цикъл повече от година. Насочиха ме към д-р Желязков, пих билките много дълго време, цикълът ми се появи, после стана повече от редовен - на 25 дена, като по учебник, без болки, без преливания и тн :) А когато решихме със съпруга ми да имаме дете - забременях за три седмици и то с близнаци. Износих ги повече от успешно и сега са на 8 месеца :)
Горещо ви го препоръчвам, но билките трябва редовно да се пият :)
:lol:близваци и тризнаци :lol:
аре да са живи и здрави! :wink:
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #30 -: Октомври 20, 2011, 12:29:25 pm »
ами аз ги пих и по време на бременността.Той ми беше казал да ги пия и като забременея ,но ме беше шубе и не го послушах първите 2 бременности(неуспешни).По време на третата обаче,ги пих до края почти.
Благодаря z22! чаках с интерес да се включиш, защото са те споменали момичетата и аз си направих труда да ти прочета историята :D
Зазега съм решила да ги пия само до трансфера, а пак "каквото сабия показва" :lol:
На мен Желязков ми каза да ходя пак при него да ми даде др.билки когато почвам стимулацията, но и това няма да го направя.Просто ще продължа да си пия стандартните билки, които ги пия вече почти година.Не искам да стресирам организма с нови билки по време на стимулация или поне така расъждавам аз :?...не знам как е по-добре, но ще рискувам колкото мога :lol: вливаха ми вече първите 10г.Киовиг и имам още едно такова вливане преди трансфера.Вливките са ми за изключително големи стойности на TAT и MAT :?почти не ми останаха сили за вярване в чудеса :(
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #31 -: Октомври 20, 2011, 13:27:45 pm »
Ваня и аз ги пих. След 6-7 месеца хормоните ми бяха като по учебник. Щом ти е казал да отидеш и да ти даде други билки, може би е искал да добави нещо, което би ти помогнало. Както и да е, ти си знаеш и усещаш нещата най-добре. Аз ти пожелавам упех  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #32 -: Октомври 22, 2011, 18:07:48 pm »
Ваня и аз ги пих. След 6-7 месеца хормоните ми бяха като по учебник. Щом ти е казал да отидеш и да ти даде други билки, може би е искал да добави нещо, което би ти помогнало. Както и да е, ти си знаеш и усещаш нещата най-добре. Аз ти пожелавам упех  :)
Благодаря :oops:
Re: Въпрос за Григор Желязков
« Отговор #33 -: Октомври 25, 2011, 17:58:42 pm »
fhsd