0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Даскалов къде ще раждаме?
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2007, 12:43:02 pm »
Аз не желая да обиждам и да обвинявам никой.

Ами ти всъщност го направи и продължаваш да го правиш  :balk_163: :balk_149: :balk_87:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Пациентки на д-р Даскалов къде ще раждаме?
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2007, 13:41:45 pm »
Д-Р Даскалов не е виновен за това което се случи с бебето ми. Съжалявам, че така сте ме разбрали. Просто съм обидена от факта, че той ме подхвърля от клиника на клиника и естествено става въпрос за пари, но не ми каза, че нямя кувиози в Селена.Буквално цитирам думите на Д-р Георгиев който е медиц.управител на Селена които каза като ме изпращаха до вратата "Д-р Даскалов ни подведе". Аз иначе съм безкрайно доволна от отношението и следенето на бременноста.Просто той ми писа епикризата от Торакс и знаеше че ще ни трябват кувиози и твърдеше че всичко е уредено. Аз не желая да обиждам и да обвинявам никой.
Д-р Георгиев най-вероятно си е търсил извинение. Не помисли ли за това! Освен това защо мислиш, че те не са подвели д-р Даскалов, като са му казали предварително, че всичко е уредено, а после са се изплашили от ситуацията!?!?! Аз мисля, че д-р Даскалов не заслужава да го обвиняваш в каквото и да било, все пак предполагам, че ти е помагал докато се стигне до раждането или греша?