0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #20 -: Юни 21, 2007, 17:13:05 pm »
Незнам тук ли е мястото ,но искам да Ви кажа какво ме развълнува много. Снощи разбрах, че ще ставам леля на еднояйчни близнаци  :wave:. Разликата с моето бебче ще им е около четри месеца, ако се родят в деветия месец. Изведнъж ще станем много .бебета. :bori_020: :bori_020: :bori_021:


Страхотно :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #21 -: Юни 21, 2007, 17:13:51 pm »
Честито на щастливото семейство!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #22 -: Юни 21, 2007, 17:14:18 pm »
Ини, много се радвам за тебе  :D Честито  :D

lb2f
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #23 -: Юни 21, 2007, 17:52:06 pm »
Ini, при вас се очертава да е весело :)!Чудесна е новината, как да не си развълнувана!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #24 -: Юни 21, 2007, 20:07:06 pm »
Чудесно Ини. Страхотен отбор ще станете :lol:.
Jam тортата е страхотна :D
За комарите рол-он на Чико много помага. Найстина силно мирише, но на мента и не е чак толкова дразнещо. И нас ни изпохапаха. Уж комарници, уж устройства в контакта.
За морето и нашата лекарка ни направи списък. Ефералган, прахчета за растройство, капки за нос, алергозанче..
Не се знае ако се наложи посред нощ ще има ли нещо работещо. Дано не се налага разбира се :D
Предупреди ни да си вземем от детската минерална водичка  и да не преварявам вода от там.
Чудя се кое важно нещо ще забравя когато тръгнем за морето и после ще се тюхкам.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #25 -: Юни 22, 2007, 10:58:56 am »
Лидия, направи си списък и зачерквай нещата като ги сложиш. Аз винаги така правя. Освен лекарствата, задължително вода и храна оттук и ако сте на АМ вземи малко повече. Аз веднъж изпаднах в такава ситуация с млякото, че броих лъжичките дали ще ни стигне. Бяхме в провинцията и се оказа, че там въобще не са чували за аптамил, а още по-лошото беше, че изобщо нямаха каквото и да е адаптирано мляко освен единица. Добре че Мия вече ядеше и кисело мляко, та щях да закърпвам положението с него ако се наложи. А цялата ситуация възникна, защото девойката няколко дни яде като невидяла :D Та оттогава винаги едно наум за повече адаптирано мляко.
<br />[link=http:
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #26 -: Юни 22, 2007, 13:42:49 pm »
Мешко, радвам, се че Миа е по-добре вече, дано и изследванията са добри.
Ини, супер новина, сега ще има много мънички крачета за влачене!

Лидия, и аз като Мешко се оправям - едни километрични списъци и после стягам багаж чрез зачеркване, досега не сме забравяли нищо супер важно. Вземи си и термометъра. Ако имате сгъваемо легълце, вземи и дюшече за пътуване - ние имаме дунапренено сгъващо се на 3, много облекчава пренасянето, освен това е опаковано в нещо като малко платнено куфарче с прозрачен капак. Това го ползвам за подреждане на бебешките дрехи, като разгъна дюшечето - така хем са предпазени от прах, хем са ми пред очите и лесно избирам какво да му облека. На морето аз миех съдчетата и шишетата с тамошната вода, но след това старателно и обилно обливах в изворната на Девин и едва тогава ги ползвах. Като беше по-малък, си мъкнех и стерилизатора и го зареждах пак с изворна вода от магазина.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #27 -: Юни 22, 2007, 14:24:33 pm »
Лиде, ще ходите на море ли? страхотно.кажи къде ако сте решили.хубаво е да си вземеш и някакви капки за уши и нещо против повръщане.а това за забравянето и аз съм така.уж списъци,ама оправям багажа винаги последния момент и все има нещо изпуснато.За комарите серията Аутан е много добра.става и за малки и за големи.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #28 -: Юни 22, 2007, 14:28:46 pm »
За комарите
Още преди един месец започнах борбата с тях и то не борба, ами пуническа война, защото при нас са толкома много, че ако не внимавам ще отнесат Никола, нищо, че не е от най-леките  :lol: Първите няколко дни така го бяха наяли, че реших, че е болен от шарка  8O. Ухапаните места мажа с адвантан, по съвет на кумата ми и съм много доволна. Иначе вечер преди заспиване го мацам с Аутан за деца - много съм доволна. Преди два дни в Пигис Хаус видях репелентен спрей на Чико за предпазване от ухапвания.

Поздрави от нас с абсолвента Никола, утре заминаваме за МОООООРЕЕЕЕЕЕЕТОООООООООООООО. Там сме до Сряда - втора тренировка за основното ни море през септември.

В очакване ....
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #29 -: Юни 22, 2007, 14:54:59 pm »
Поздрави от нас с абсолвента Никола, утре заминаваме за МОООООРЕЕЕЕЕЕЕТОООООООООООООО. Там сме до Сряда - втора тренировка за основното ни море през септември.

Не ви е срам! Приятно изкарване и дано поне там мърда въздухът.

И аз преди заспиване и излизане мажа с Чико рол-он, но днес забелязах малки пъпчици по стъпалцето, които или са от антикомарния, или от слънцезащитния препарат. Та антикомарния мисля да го мажа вече по дрехите, не по детето. Той ефектът му е в миризмата, а тя си се носи наоколо, все едно къде е намазано.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #30 -: Юни 22, 2007, 14:55:52 pm »
направо ви се чудя за комарите, в Русе няма нито един. 8O а други години е било ад.даже препаратите които сме заредили за продаване така си стоят.аз също съм се заредила с машинка за контакта,но още не съм я слагала,то просто няма за какво.
  Фуси, пприятно моренце. Като се върнете в сряда, значи четвъртък мога да те засека някъде пак.този път ще ти се обадя да знаеш,няма да те подмина  :wink: :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #31 -: Юни 22, 2007, 15:09:30 pm »
Фани, ако минавате през Търново - дрънни един телефон, бе! Да се видим, поне по кафе да пием. Ние не сме на морето, неам нерви да търпя съкровището :oops:
Много искам да видя малкия бандит :wink: Ей, да го нацелуваш и да ти е жив и здрав! Много да те слуша и само хубави моменти да имате!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #32 -: Юни 22, 2007, 15:58:46 pm »
направо ви се чудя за комарите, в Русе няма нито един. 8O а други години е било ад.даже препаратите които сме заредили за продаване така си стоят.аз също съм се заредила с машинка за контакта,но още не съм я слагала,то просто няма за какво.
  Фуси, пприятно моренце. Като се върнете в сряда, значи четвъртък мога да те засека някъде пак.този път ще ти се обадя да знаеш,няма да те подмина  :wink: :lol:

А аз се чудя защо при нас са се увеличили - я, да си тренирате добитъка, моля - да си стои при вас  :P

Приятно моренце, Фани! Да се забавлявате и за нас!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #33 -: Юни 22, 2007, 19:36:37 pm »
Мармотче , щях да забравя търмометъра :oops: :bighug:
Ще пробвам и аз да мажа с рол-он-чето на Чико върху дрехите, защото колкото и да е безобидно, не ми се ще като я изкъпя вечер да я мацам с такива миризми. :x
Ниа педиатърката каза да и всема Ентерол, Ефералган,капки за нос (но не ги разчитам :oops:как им разбираш изобщо на лекарите с това писане...)алергозан.
Кажи и какви капки за уши да взема. Ще ходим на Черноморец другия месец, но си правя списък от сега да няма изненади :oops:
Фуси приятно изкарване на морето. :D
Ниа към София ли ще идваш. Ако да и е по силите ни може да спретнем една среща за по биричка.
« Последна редакция: Юни 22, 2007, 21:25:14 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #34 -: Юни 22, 2007, 21:43:35 pm »
Лиде ще идвам за една нощ само.много са големи разстоянията и едва ли ще успеем да се видим защото съм за кратко.предния пък се видях с някои момичета, но бях за повече.За след ухапване си вземи Псило балсам или Алергозан.За ушни капки - Отипакс,Отинум или фуроталгин- едно от тези неща трябва да е.попитай я.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #35 -: Юни 23, 2007, 09:30:47 am »
Значи пак остава за следващия път.  Алергозан взех и за малката и за мен. Много сме им сладки на комарите :?.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #36 -: Юни 23, 2007, 14:21:28 pm »
Ей, забравихме първата месечинка на бебе Владислав на мама Коринка! Мълкият мъж стана на 1 месец вчера! Да е здраво и послушно бебе!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #37 -: Юни 23, 2007, 23:24:02 pm »
ini, страхотна новина! :D Важното е да са живи и здрави, пък все някак ще се справите с нарастващото семейство!

Честита месечинка на Владислав! Да спинка и да папка добре за да порасте гоооолямо момче!

Fussii, приятно изкарване! И ние другия четвъртък или петък заминаваме ама едва ли ще ми остане време за плаж, защото ще кръщаваме детето на кумците ни.

Иначе ние тая седмица изкарахме две горни зъбчета и вече си имаме общо 4. Тъкмо се чудех вече какво става, че минаха три месеца откак прорязаха първите два. Ако имам късмет все така по два да ги вади, ще съкратя наполовина безсънните нощи! :wink:

jam, я кажи това "100 грама сладки" къде се намира? Че нали и на нас скоро ще ни предстои това важно събитие.


Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #38 -: Юни 24, 2007, 15:06:47 pm »
Да ви попитам за ноктетата на малките човеци. Може ли само да ги пилим или е желателно рязането?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 18-24.06.2007 - слънце, жега и вълнения
« Отговор #39 -: Юни 24, 2007, 20:53:37 pm »
Аз и ги режа. Прекалено мекички са за пилене и ми е по удобно с малката нокторезачка.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0