0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

искам съвет и помощ,,,,,
« -: Май 22, 2011, 11:39:00 am »
 :oops: :oops: :oops:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #1 -: Май 22, 2011, 11:46:45 am »
 :oops:Здравейте момичета,не съм се появявала от много време...искам да ви помоля за мнение и съвети
Както съм споделяла нямах цикъл около два месеца(значи на 2.март ми дойде и чак след придизвикването на 5 май дойде)
Пих оргаметрил 5 дена по 3хапчета,дойде ми....на 5 ден си направих изследванията:
LH 11.4
FSH 4.26
Естрадиол 49.73
Генеколожката ми каза,че естрадиола ми бил нисък,сега трябва да си направя излседване на 21 ден,но на 19май (15ден)получих зацапване и сега съм си направо в цикъл,по обяснение на докторката нищо ми нямало,било зацапване от оволацията,ама за мен си е цикъл...не знам вече какво да мисля.препоръчайте ми някоя лекарка в София,моля ви не знам вече какво да правя.....започвам да се отчайвам,че скоро няма да имам бебе....съжалявам ако съм ви отекчила

Целувки от мен
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #2 -: Май 22, 2011, 17:52:01 pm »
Момичета,помогнете ви моля....чакам отговор
мерси
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #3 -: Май 22, 2011, 19:01:13 pm »
Здравей бубулечка!Няма ли референтни стойности на тези хормони?Да разбирам ли,че последния ти цикъл е бил само 15 дни?Незнам колко компетентно мнение мога да дам,но на твое място бих пуснала тези хормони отново на 3ти ден при следващия цикъл.Чела съм,че когато LH  е по-високо от FSH,e възможно овулацията да е ранна.Дано се включат и другите момичета и помогнат повече!
« Последна редакция: Май 22, 2011, 19:02:59 pm от malenagalena »
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #4 -: Май 23, 2011, 12:26:24 pm »
Ами цикъла ми дойде на 5.06.,може би около 5-6 дена имах течение,и сега на 19.06 вечерта получих белезникаво течение,не е силно,но го има,кафеникаво е....На 25.06 по изчисленията ми е 21ден и трябва да правя др.хормон(не знам кой е),ама ако е цикъл това не знам как ше стане
Стойностите са за:
LH 11.4      няма
FSH 4.26     3,5-12,5
Естрадиол 49.73    12,5-166
Кажете някой генеколог в София,работещ с направления....помогнете моля
Мерси и целувки
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #5 -: Май 23, 2011, 12:44:04 pm »
Здравей!
Хормонът на 21-ви ден е прогестерон. Когато ЛХ е толкова високо може да е и поликистоза... Но пък щом си ходила не преглед и не са ти споменали нищо може и да бъркам. Защо не си запишеш час за репродуктивен специалист?
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #6 -: Май 23, 2011, 12:53:00 pm »
давайте имена,предлагайте,аз чакам
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #7 -: Май 23, 2011, 12:56:57 pm »
Това са клиниките. В София имаш избор. Всичко друго си е чиста загуба на време.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=167&Itemid=52
« Последна редакция: Май 23, 2011, 12:59:57 pm от gergana :-) »
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #8 -: Май 23, 2011, 13:50:26 pm »
ами аз ги гледах,но ми се искаше поне някой да ми препоръчате,и ако може да работи със здравна каса,че нямам много възможност,благодаря
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #9 -: Май 23, 2011, 14:09:37 pm »
значи,препоръчаха ми от Първа Аг"Св.София" др.Диана Николова,тя се занимавала съ стерилитет,и подобни неща,знаете ли нещо за нея?
Много се притеснявам вече направо не знам,ще откача
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #10 -: Май 24, 2011, 17:34:46 pm »
Писах ти на лични миличка. Успех и дано скоро гушнеш своето бебче :)

П.П. Грешка, активирай си личните съобщения :)Пратих ти email
« Последна редакция: Май 24, 2011, 17:40:17 pm от kotaranata »
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: искам съвет и помощ,,,,,
« Отговор #11 -: Май 25, 2011, 14:46:35 pm »
Здрасти,и аз ти писах мейл,не знам за лични как да ги оправя
Иначе както казах и прогестерона ми е нисък 1,19 -- (1,70-27)
ще чакам да ми дадеш кординати
Мерси и целувки :D
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят