0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Не ходете при д-р Халачева - Варна
« Отговор #20 -: Май 25, 2009, 22:31:17 pm »
една моя приятелка ходи при халачева, първо й каза че имала обърната матка, и после че щяли да я лекуват....приятелката ми веднага си тръгнала- естествено знае че няма обърната матка, а лекаря при който отиде след халачева се чудел как е щяла да лекува обърната матка, при положение че това не се лекува и естествено тя няма обърната матка, може би е шяла да й вземе парите и после да й каже че вече всичко е наред.....
Аз също за Халачева съм чувала само лоши отзиви, определено не бих й седнала на преглед....
Re: Не ходете при д-р Халачева - Варна
« Отговор #21 -: Декември 15, 2009, 14:02:37 pm »
Здравейте,нека и аз се включа с мнение за въпросната докторка.Бременна съм и случайно попаднах тя да ми е лекар,наблюдаващ бремеността ми.Ами тя просто нищо не наблюдава.Съжалявам че дадох доста пари за уж по-"качествено" обслужване в Майчин Дом-Варна.Бих казала че отношението на въпросната докторка е доста по-ужасно от която и да е неплатена консултация в държавно учреждение.Последния път ми се развика за какво съм отишла на преглед при нея(вече съм 9 месец)".....какво че акушерката не била отчитала разтеж на плода за 1 месец...-това били глупости,с които тя намала време да се занимава..."Държа да подчертая че за 9 месеца при нея съм ходила 2 пъти на преглед,като и двата пъти чакането ми продължи повече от час...при положение че такъв си бях запазила предварително- единият път стоя 1 час в барчето,а другият просто реши че я боли главата...Момичета не си давайте парите за лекар и обслужване,които не си заслужават-на всичкото отгоре насреща не получавате необходимото обслужване
Re: Не ходете при д-р Халачева - Варна
« Отговор #22 -: Декември 15, 2009, 14:13:41 pm »
Между другото пропуснах да кажа между негативите,че акушеркте Снежа е страхотна.Мила,любезна и отзивчива.Само заради нея продължавам да посещавам Майчин Дом
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Не ходете при д-р Халачева - Варна
« Отговор #23 -: Декември 16, 2009, 11:38:17 am »
Преди няколко месеца реших да правя фоликулометрия при въпросната докторка. Ехографа, с който ме гледа е ужасен, тъмен, нищо не се вижда и т.н., но това беше най-малкото зло. Понеже няколко дни по-рано бях започнала фоликулометрията при друг многоуважаван лекар, но поради негово временно отсъствие се наложи да продължа фоликулометрията на някое друго място. Вече знаех, че имам доминант и очаквах да се види дали се е спукал. Халачева ми отговори, че е напълно невъзможно да се види спукан фоликул и нямало как да се докаже имало ли е овулация  8O , но щом преди няколко дена е имало доминант, а сега го няма, значи ову е имало. Е, как да не може да се види спукан фоликул, като при други лекари това се е виждало, но хайде ...
След това ми наговори, че тръбите ми са запушени, възпалени, но да сме направили ИНСЕ.  8O 8O 8O Аз обаче съм що годе осведомен човек и питам как така ИНСЕ при УЖ запушени тръби ? И тя : "Ами най-много да стигнем до извънматочна".  8O 8O 8O
Според нея лигавицата ми била ужасно тънка, но при желание от мен да ми предпише нещо за удебеляването й, ми отговори че ще ми изпише когато почна ин витро. Сега и без друго нямало да забременея в никакъв случай. Била съм възрастна (31г.), със запушени тръби, възпалени и т.н. Няколко месеца по-късно правих лапароскопия и всичко си ми е наред, но това не й попречи хубаво да ми ги наговори и наплаши.
Кракът ми няма да стъпи там !
П.П: За ужасната ехография ми взе 40 лв. при положение, че официално на таблото пише 30 лева. А и за ужасния ехограф, на който не се вижда нищо, не знам защо трябва да се дават дори и 5 лева ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
д-р Халачева - Варна
« Отговор #24 -: Декември 16, 2009, 14:04:59 pm »
 :wink: Май д-р Халачева е време да излезе в пенсия...ми тя е много зле горката...като ви чета...А и моята приятелка(медицинско лице),нещо вече не е толкова доволна от нея.
« Последна редакция: Април 17, 2010, 15:25:10 pm от cygnus »
Re: Не ходете при д-р Халачева - Варна
« Отговор #25 -: Декември 16, 2009, 14:26:14 pm »
лелеле малееее какви "доктори" има,да ни пази госрод от тях момичета,аз съм потресена от всичко което изчетох  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: д-р Халачева - Варна
« Отговор #26 -: Август 07, 2010, 15:51:24 pm »
timi
искам да изкажа мнението си за д-рхалачева.След три години ходене по мъките при различни лекари,те беше единственият лекар ,който ми помогна да забременея.Наблюдаваше ме обстойно,остави ми тел.си,и ми каза да и звъня по всяко време.Винаги си е вдигалателефона.Викашеме когато е необходимо.Вярно,много е заета,излиза в почивки,уреченият ти час за преглед отминава 8чакаш по 2-3 часа след часа/,но смятам,че е добър специалист.Вярно е съчо,че ти излиза доста солено /прегледите при неа/,но смятам ,че тя е добър професионалист в работата си.Така,че не съдете!Естествено е някои да са доволни,а други не.Всеки сам прави избора си към кого да се насочи.Зависи много от това,кой с какви проблеми е и това е строго индивидуално.Освен това искам ка допълна,че познавам жени които единствено при нея имат успешно ин-витро след два три неуспешни опита при други лекари.Това е от мен.
*
Re: Не ходете при д-р Халачева - Варна
« Отговор #27 -: Август 10, 2010, 13:31:31 pm »
Между другото пропуснах да кажа между негативите,че акушеркте Снежа е страхотна.Мила,любезна и отзивчива.Само заради нея продължавам да посещавам Майчин Дом

хм, радвам се, че мислиш така :) именно снежито, като разбра, че няма да родя при тях, някакси доста ме попретупа, изпрати ме като за последно дори без запис на тоновете. да не говорим как ми обясни, че съм в сивата зона за токсоплазмоза, макар очевидно отрицателния резултат. професионализмът не може да бъде заменен с любезно и мило поведение. сори за офф-а