0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Специалист в Русе
« -: Април 13, 2007, 07:41:35 am »
Момичета, имам нужда от помощ....От Русе съм и съм обиколила почти всички гинеколози там...Имате ли поглед...С три спонтанни аборта и извънматочна съм...Ако са внимателни, не вършат работа, ако пък вършат работа, нищо не обясняват и те оставят в неведение....
*
Re: Специалист в Русе
« Отговор #1 -: Април 13, 2007, 12:41:43 pm »
vanja_s, съжалявам за всичко, което ти се е случило. :(
Прочетох историята ти в "Планиране на бременност" и мисля, че в Русе просто няма специалист, който да обхване всички проблеми. Най-добре се насочи към специализирана клиника по стерилитет - София, Варна, а вече и в Плевен.
Желая ти успех и следващата ти бременност да завърши успешно.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Специалист в Русе
« Отговор #2 -: Април 13, 2007, 14:40:42 pm »
И аз съм ЗА Плевен - там може да се направи имунологията и генетични изследвания. А и доц. Конова е много мила жена и подхожда методично към пробемите.
Ваня, пожелавам ти следващия път всичко да е наред!


Re: Специалист в Русе
« Отговор #3 -: Април 13, 2007, 17:18:12 pm »
Момичета, благодаря ви, че сте съпричастни с мен,...съвсем нова съм тук....Аз бях вече при доктор Конова. След изследванията се установиха положителни антикардиолипин ИгМ антитела и повишени CD3-CD56+CD16+NK клетки. Аз следвах стриктно указанията й дори направихме първите вливания с имуновинин, но извънматочната ме предаде..., търся специалист в Русе, при когото да ходя тук...
*
Re: Специалист в Русе
« Отговор #4 -: Април 14, 2007, 18:56:53 pm »
Ваня и аз съм от русе - едва ли ще попаднеш на такъв доктор.лично аз близо 7 години не го открих.единствено д-р Зарзаланов или Дойчинова,който са малко повече в час в сравнение с останалите.Най добре си избери Плевен или София.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Специалист в Русе
« Отговор #5 -: Април 14, 2007, 19:51:38 pm »
А какво мислиш за д-р Хубчев или д-р Шишкова?
*
Re: Специалист в Русе
« Отговор #6 -: Април 15, 2007, 00:54:17 am »
за съжаление нищо хубаво особено за първия д-р.няма никаква представа от стерилитет - занимава се предимно с операции и раждания, а другата д-р констултации на вече бременни и климакс. даже по думите на Хубчев аз никога нямаше да имам деца и нямаше смисъл да ходя в софия.най добре се насочи към клиника по стерилитет в софия и не си губи времето в нашия град.д-р Зарзаланов работи с д-р Стаменов.върви при него и ще те насочи към правилното място.може да прочетеш доста информация за него тук във форума.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Специалист в Русе
« Отговор #7 -: Април 16, 2007, 14:10:45 pm »
Д-р Зарзаланов работи с д-р Стаменов.Върви при него и ще те насочи към правилното място.може да прочетеш доста информация за него тук във форума.
:balk_602:
Адреси на акушер-гинеколози в Русе
« Отговор #8 -: Август 07, 2010, 12:15:00 pm »
Кой е най-добрия акушер-гиниколог в Русе?