0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Биопсия във АГ Варна- при кого?
« -: Юни 06, 2007, 22:41:36 pm »
Здравейте!
Моля, който е правил биопсия на тестиси във АГ Варна да сподели впечатления.До преди 2 месеца обсъждахме манипулацията със д-р Александров,но той след днешното ми обаждане каза че вече няма да се занимава с Инвитро и Икси.В задънена улица съм.Честно казано незнам какво да правя :oops:,може да ви прозвучи глупаво за което ,простете.
Мисля да правя Икси в АГ Варна наесен ,но за целта преди това трябва да направим биопсия.Моля,насочете ме към добър уролог!
Предварително благодаря!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #1 -: Юни 06, 2007, 23:17:04 pm »
Аз харесвам много един уролог от Варна, доц. д-р Александър Хинев, E-mail: alexander_hinev@yahoo.com, тел. 302851.

Но нека момичетата от Варна да ти отговорят.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #2 -: Юни 07, 2007, 17:20:11 pm »
Защо не пробваш за съвет при проф.Козовски те нали са от един екип с Александров.Макар,че аз лично съм много разочарована от всички в АГ,но това си е лично мнение.Дано имаш късмет от сърце ти го желая,Миличка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #3 -: Юни 07, 2007, 17:34:34 pm »
На нас биопсия ни прави д-р Амар. Уговорихме се и той дойде в АГ-то.В момента визитката му не е у мен но като се прибера ще ти пусна тел му.  :)
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #4 -: Юни 07, 2007, 18:48:38 pm »
Телефона на д-р Амар е 0886406080. Обадете му се и се уговорете. Той по принцип си работи в окръжна болница урологично отделение но доколкото знам има и приемен ден в майчин дом.
Успех  :)
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #5 -: Юни 08, 2007, 09:37:26 am »
Благодаря на всички които са ми отговорили.Успех на всички!
*
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #6 -: Юни 11, 2007, 11:24:45 am »
Гери, по принцип Ин витро центъра във Варна работи с д-р Амар, преди и доц.Хинев е правил биопсиите, но м.март когато ние правихме Икси и искахме да извикат доц.Хинев, ни отговориха, че той е много зает и ако сме искали да го попитаме дали ще дойде, но и д-р Амар е добър и няма от какво да се притесняваме.Тъй че не се притеснявай за уролога, при биопсия д-р Амар е там. По притеснителното е че Александров няма да го има :(.
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #7 -: Юни 12, 2007, 12:48:02 pm »
Здравейте!
Нашата пункция мина успешно.Имаме спермовци!Пожелавам на всички които им предстоят подобни манипулации да получат хубави резултати.
Късмет и целувки!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Биопсия във АГ Варна- при кого?
« Отговор #8 -: Юни 13, 2007, 17:11:04 pm »
Много се радвам за вас дано скоро да научим и още по-добрата новина.КЪСМЕТ. :bori_005:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"