0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отново неуспех..
« Отговор #80 -: Юни 13, 2007, 00:30:18 am »
Момичета, направила съм всички изследвания и даже повече от вас..все пак аз съм от учредителите на сдружението..Тромбофилия, крос мач, генетични, всички имунологични-нищо не съм пропуснала..
*
Re: Отново неуспех..
« Отговор #81 -: Юни 13, 2007, 01:16:34 am »
 :balk_145: mnogo sajeliavam,
*
Re: Отново неуспех..
« Отговор #82 -: Юни 13, 2007, 08:36:40 am »
Туто,миличка  :(
Наистина всичко си направила, повече от това какво...
Това да не знаеш къде е проблема е най-големия проблем, разбирам те отлично.
Не знам какво да ти кажа, просто изчакай нещата да "отлежат", решението ще дойде само.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Отново неуспех..
« Отговор #83 -: Юни 13, 2007, 08:53:37 am »
   Не е честно пак да ти се случва това, но знам че няма да се откажеш и в крайна сметка ще успееш!

    :bighug:
Re: Отново неуспех..
« Отговор #84 -: Юни 13, 2007, 09:12:02 am »
Миличка, толкова съжалявам  :(
Кураж, трябва да бъдеш силна!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Отново неуспех..
« Отговор #85 -: Юни 13, 2007, 09:20:38 am »
 
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Отново неуспех..
« Отговор #86 -: Юни 13, 2007, 09:48:49 am »
Туто, почини си и с нови сили продължи напред. Следващия път ще е твоя. Пожелавам ти цялото щастие да те споходи. Късмет.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Отново неуспех..
« Отговор #87 -: Юни 13, 2007, 11:52:03 am »
Туто :balk_145: :balk_146: :balk_145:.

Ще успееш - кураж :bighug:.
Намерихме нашето синче.
Re: Отново неуспех..
« Отговор #88 -: Юни 13, 2007, 12:55:42 pm »
Само да кажа, че репродуктивната имунология е много много обширна - има неща, които се предполага, че пречат на бременност, но не се изследват тук. За съжаление няма какво много полезно да се направи по въпроса.

Туто, никакви ли отклонения нямаш в имунологичните и генетичните? Как са НК клетките? Предполагам е добре да повторите кросмача дали е станал позитивен след имунизацията.

Това са само идейки, де, много ми се иска да мога да съм ти полезна с нещо. При всички положения, ти пращам една голяяма прегръдка :bighug:
Благодаря ти, Бени!







Re: Отново неуспех..
« Отговор #89 -: Юни 13, 2007, 17:16:23 pm »
Аз като го направих кросмача ми казаха, че сме съвместими. Това изследване е доста скъпо и не бих го повторила. Освен това това, което се елиминира при активна имунизация не съм го изследвала, защото струвало 2000 лв.
« Последна редакция: Юни 13, 2007, 17:21:32 pm от Tutto_bene »
*
Re: Отново неуспех..
« Отговор #90 -: Юни 14, 2007, 08:41:37 am »
Туто, къде прави имунизацията?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Отново неуспех..
« Отговор #91 -: Юни 14, 2007, 10:50:38 am »
Правих я в клиниката на Иво Тодоров. Просто се качих на 3 етаж и говорих с лаборантката. Бях писала преди време в имунологични. Писах всичко-цена и как протича.
Re: Отново неуспех..
« Отговор #92 -: Юни 14, 2007, 11:09:31 am »
Туто, кросмачът е отрицателен по принцип, освен ако не си имала бременност от мъжа ти и са изградени антитела. Понеже се предполага, че по ред причини някои жени не могат да произведат тези защитни антитела, които правят бременността възможна, с имунизация се цели те да се произведат предварително, и кросмачът трябва да ти стане положителен.
Благодаря ти, Бени!







Re: Отново неуспех..
« Отговор #93 -: Юни 14, 2007, 11:17:43 am »
Туто, кросмачът е отрицателен по принцип, освен ако не си имала бременност от мъжа ти и са изградени антитела. Понеже се предполага, че по ред причини някои жени не могат да произведат тези защитни антитела, които правят бременността възможна, с имунизация се цели те да се произведат предварително, и кросмачът трябва да ти стане положителен.
Фреши, ти ме вкара в размисъл. :) Туто, извинявай, че ти оспамвам темата.
Та, значи, ако жената е имала бременност от този партньор, този показател се позитивира и няма нужда от имунизация, така ли? Т.е. при бременност, дори и завършила с ранен аборт/6г.с./, имунизациата е безсмислена?
Re: Отново неуспех..
« Отговор #94 -: Юни 14, 2007, 13:37:13 pm »
Аля, определено не - само бременност до термин.

Има даже случаи, в които изградените антитела след бременност после поизчезват. Така поне съм чела в американски форум, но не знам защо е така.

Най-често точно жени с повтарящи се ранни аборти биват насочвани към имунизация.
Благодаря ти, Бени!







Re: Отново неуспех..
« Отговор #95 -: Юни 14, 2007, 14:40:15 pm »
Така поне съм чела в американски форум, но не знам защо е така.
Ей, затова те питам,защото много четеш. :D :bighug:
Жалко все пак, де.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Отново неуспех..
« Отговор #96 -: Юни 14, 2007, 15:23:24 pm »
Тути :balk_21: До последно се надявах... Много е гадно това с "неизяснения стерилитет". И е толкова нечестно :(
Пожелавам ти да имаш силички да се изправиш и да продължиш по пътя към своята сбъдната мечта. Сигурна съм, че бебчо ще дойде!


*
Re: Отново неуспех..
« Отговор #97 -: Юни 14, 2007, 17:01:12 pm »
Туто, толкова много съжалявам.
До последно се надявах че нещата ще имат положително развитие.

Много е кофти така, като човек е направил всичко, а причината за неуспеха не е ясна.
Остава само да е в късмета.

Каквото и успокоително да ти кажа, може би ще прозвучи не на място, защото това са си 4 опита, с толкова много надежди и финанси и наистина е много, много несправедливо.

Пожелавам ти да имаш сили да продължиш да се бориш и следващия път късмета да бъде с теб.
 :bighug:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Отново неуспех..
« Отговор #98 -: Юни 14, 2007, 18:48:59 pm »
Tutto_bene  бъди силна миличка. :balk_144: :bighug: