0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #20 -: Юни 12, 2007, 14:34:02 pm »
Честита половин годинка на малкото Мони! Да е здрава, жизнерадостна и умерено палава  :ballons:
Честита кола и на семейството на Мини, само на хубави места да ви вози, ще чакаме доклад от първото пътешествие.  :balk_177:
Ние вече ходихме на моренце през седмицата на 21 май, обикаляхме от Резово до Бургас, малкото мармотче получи моряшка фланелка и с нея откри плажния сезон на Каваци :-)

Каси, ти ще си решиш самичка за морето, ама ги разбирам всички покрай теб защо така ти треперят. Все пак залогът при вас е двоен, а до морето си е много път. Но пък ако се чувстваш във форма и док няма нищо против, все пак си планирай някаква почивка извън града, че то не си е работа да изкараш цяло лято в София, при тези жеги и мръсен въздух.

На всички хубава ваканция или планиране на такава  :beach1:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #21 -: Юни 12, 2007, 14:51:21 pm »
Честита половин годинка на Моника! Да е здрава, усмихната, да радва мама и татко!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #22 -: Юни 12, 2007, 15:07:18 pm »
първата по-далечна возия на 16 юни в Софето- надявам се, че там ще се видим :D
Честита половин годинка на слънчева Моника- как бързо лети времето само, да е много щастливо и обичливо дете.
 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #23 -: Юни 12, 2007, 15:35:21 pm »
Честита половин годинка на Моника!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #24 -: Юни 12, 2007, 15:57:14 pm »
Честита месечинка на Моника! Да е жива и здарва!
Ние в последния уикенд на месеца отиваме до морето, а голямата отпуска е предвидена за 15 юли! Но за нас е лесно. Ние отиваме на вилата при свеки и там имам всички условия за детето + гледачка  :D.
Касе, аз като бременна ходих пак за кратко на морето и честно казано там се чувствах най-добре. Естествено плаж само рано сутрин.


*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #25 -: Юни 12, 2007, 16:11:23 pm »
Ето ни и нас на хоризонта - за сефте набития Никола и заетата му майка  :lol:

Честита юбилейна месечинка на Мони - да си живо и здраво момиченце сладко!  да служаш майка си, ей! :lol:

Честита придобивка на Стефания - бебке, много е хубаво дето мама и тати са ти купили кола - сега ако знаеш какви приключения следват... :lol:

Около нас новини - средна работа. Днес беше първия ни сериозен конфликт с чичо Кольо. Поводът - непрестанно налапаните пръсти. От известно време аз водя тиха война със смукането им, обаче търпя пълно поражение. Днес за първи път го плеснах по-силно по ръчичката и повиших тон и той миличкия така се потресе, че ееееееейййййй  8O такива очи облещи, после обърна долната устна и като ревна с пълно гърло..... не си е работа! Аз се почуствах не като Менгеле, ами като Саурон на квадрат.
Иначе добрите новини са две - няколко успешни опита с гърнето и Никола вече със сигурност казва тати. За мама нищо не се споменава, мисля, че след днешния ден май няма и скоро да каже. :lol:

Това е то нас - аз работя като слон и се чудя как да организирам РД на дребния. Идеи?

На 24 юни заминаваме на второто ни море, ама само за 4 дни. После основното море го планираме грая на август, началото на септември. Как ще устискам до тогава незнам...
« Последна редакция: Юни 12, 2007, 16:13:34 pm от Fussii »
В очакване ....
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #26 -: Юни 12, 2007, 20:18:34 pm »
леле, Фуси, ама каква борба с пръстите :(то не мое...
тва нащо диване е просто влюбено в ръцете си и е повече от убедено, че на всичко докопано мястото му е в НЕГОВАТА! уста :( 8O :eating:то това прилича на обсесия. вчера видях афта в устата му и ме изненада фактът, че е само една.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #27 -: Юни 12, 2007, 21:02:46 pm »
Днес беше първия ни сериозен конфликт с чичо Кольо. Поводът - непрестанно налапаните пръсти...
тия ли :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #28 -: Юни 12, 2007, 22:45:07 pm »
Здравейте,
В новата седмица и ние да се отчетем:)
До моренце за жалост няма да стигнем, но пък съм се размечтала за една хубава планина поне за 2 седмици,ама ка става номера с бебе на планина в полеви условия още го мисля.
Честита кола на Мини!
Честита половин годинка на Моника!
Да се похвалим ние, че си имаме първо зъбче.Аз отдавна я дебна какво има в устата, ама малката пираня взе че ме изненада като ме ухапа сериозно в прилив на радост.Кога е избила обаче придобивката така и не ми стана ясно.За другите гъбки -зъбки ще гледам да съм по в час.
Иначе днес си сменихме педиатърката и съм безкрайно доволна, защото въпросната ми скъса нервите до тоя момент.
Мацки, имам питане:Ваште дечурлига крещят ли много?
Смях не смях моята дъщеря няма спиране и направо оглушава всичко живо, а за капак като някой и обърне внимание му се мята и почва с усмивки да подкупва да я държи, за да го ползва като бънджи.:0
Аз съм с баба вкъщи вече два дни и съм пред самоубийство.Е, няма оправия.Аз си имам един начин да правя нещата тя друг и накрая настава пълна ужасия,Караме се яко тя се цупи и реве, обвинява ме, че съм неблагодарна, аз се вбесявам от безкрайните тиради и съвети и скърцам със зъби и ръмжа.Тъпа работа, а уж бях си планувала прекрасна седмица с почивка.ЕХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ, какво беше това последното?:)
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #29 -: Юни 12, 2007, 23:05:30 pm »
Честита месечинка на Мони :)

Дами, имам сериозно напомняне и критика към вас. Много слабо е присъствието на мамите в списъка за Денят на репродуктивното здраве. Да не казвам, че освен момичетата пряко заети с организацията почти няма други записани. Намирайте баби, дядовци, лели, вуйни, стринки да гледат сладурите! Време не остава, събота е събитието.
« Последна редакция: Юни 13, 2007, 06:30:52 am от cygnus »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #30 -: Юни 13, 2007, 07:38:43 am »
Дони, аз казах че ще дойда, дори и да ми се наложи да лежа. Даже ще доведа майка ми и една приятелка.
Момичета, стискайте ми силно палци! Имам много големи проблеми :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #31 -: Юни 13, 2007, 08:47:08 am »
Гане, с теб сме- стискай зъби и търпи каквото и да е- Алекс ще бъде най-послушния батко на красиво бебе, сигурна съм.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #32 -: Юни 13, 2007, 08:49:51 am »
Гане, прочетох в асистирани за проблема ти - силно се надявам да е фалшива тревога!
Стискаме палци и чакаме положителна развръзка на нещата!
 :bighug:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #33 -: Юни 13, 2007, 08:57:05 am »
Момичета, няма сърдечна дейност, сака е отлепен от едната страна и ми казаха че няма никакъв шанс. Това е. Свърши...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #34 -: Юни 13, 2007, 09:17:42 am »
Е, не ...  :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #35 -: Юни 13, 2007, 09:22:53 am »
Мило Гане, съжалявам. Каквото и да ти кажа........боли......прегръщам те и знай че имаш нашата виртуална обич и подкрепа! Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #36 -: Юни 13, 2007, 09:31:53 am »
Гане, съжалявам... :(
Прегръщам те!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #37 -: Юни 13, 2007, 09:32:57 am »
Гане, много съжалявам  :(

lb2f
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #38 -: Юни 13, 2007, 09:34:58 am »
Гане , миличка ,ужасно е това което се случва! :(
Прегръдки и от мен!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #39 -: Юни 13, 2007, 09:40:20 am »
Гане,  :(  :(  :(:bighug: