0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос за декапептила
« -: Юни 01, 2007, 13:38:14 pm »
На мен ми биха само една инжекция на 22 ден от цикъла, но сега почетох че на някои са им били повече от една? Освен това е възможно като страничен ефект цикълът да закъснее, т.е. да не започнем по план?
*
Re: Въпрос за декапептила
« Отговор #1 -: Юни 01, 2007, 13:42:31 pm »
За пръв път чувам за повече от една инжекция Диферелин (Декапептил) депо (3.75).
Повече са инжекциите с малките дози, но ти не си в тази графа.
На мен цикълът ми винаги е идвал в обичайното време и не се е влияел от лекарството.
Не се притеснявай излишно. И питай, питай, питай лекарите си!
Късмет и спокойствие.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Въпрос за декапептила
« Отговор #2 -: Юни 01, 2007, 13:49:16 pm »
Благодаря ти, White, винаги си много бърза и изчерпателна в отговорите си. А на мен нали ми е за пръв път, се стряскам от всяка дреболия, въпреки че съм сигурна че лекарят е компетентен, а клиниката е добра.
Re: Въпрос за декапептила
« Отговор #3 -: Юни 01, 2007, 13:52:49 pm »
Когато декапептила е повече от 1 инж. е по 0,1 декапептил. Другото е декапептил депо.
Re: Въпрос за декапептила
« Отговор #4 -: Юни 01, 2007, 16:26:14 pm »
На мен ми сложиха 1 инжекция декапептил депо на 23 ден от цикъла,закъсня ми с 4 дни,но въпреки че не беше ми свършило започнахме стимулацията!Спокойно-всичко ще е по план,стига да няма някой неспукан фоликул преди да започнете стимулацията!