0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос за Трибестан
« -: Май 17, 2007, 22:29:08 pm »
Момичета привет!
Искам да попитам, знаете ли случайно дали има някакъв по-евтин аналог на Трибестана, но да не отстъпва по ефективност. Или поне да не е твърде голям компромисът цена -  качеството.
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #1 -: Май 17, 2007, 22:52:54 pm »
Основната съставка на трибестана е магарешкия будил. Не съм чувала за по-евтин аналог на трибестана, но ако нямаш възможност да го купиш, може да пробвате с отвара от магарешки будил.
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #2 -: Май 17, 2007, 23:37:44 pm »
провери за трибистан на Optimum Nutrition,той е 625мг.капсулата,100бр.в кутийка.много по-евтин е от българския като се сравнят милиграмите.ние имаме спортна зала и го продаваме 50лв.кутията,но ни го изпращат от чужбина.провери из спортните магазини,може да намериш по-евтин
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #3 -: Май 17, 2007, 23:40:51 pm »
Благодаря звездичке.
Купувам го. По три опаковки месечно. И ще продължавам да го купувам, ако наистина няма аналог. Просто в момента ни е много утежнен бюджета, та реших да попитам. Най-неприятното е, че в  резултат на непрестанните реклами по телевизята, цената на трибестана непрекъснато се покачва. При всяко следващо закупуване заплащам все по-висока цена. 8O
Иначе, момчето ми пие и чай от магарешки трън и още куп други работи.
Поздрави!
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #4 -: Май 17, 2007, 23:45:36 pm »
Ееее Кити, много ти благодаря! Ще потърся. Ако не намеря, ще се свържа с теб да ми изпратиш. Разбира се, ако не възразяваш  :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #5 -: Май 18, 2007, 08:38:40 am »
Другият вариант е трибестфорс, но определено не ти го препоръчвам като вариант нищо че е почти двойно по-евтин. И нашето лечение излизаше по 180 лева на месец само хаповете на Ник, но не съжалявам че сме ги давали-важен е крайния резултат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #6 -: Май 19, 2007, 00:38:29 am »
Мини, и аз не съжалявам, че сме ги давали досега.
При нас по-скоро приемът на медикаменти е за поддържане на показателите, дотолкова, че да има за ИКСИ.
А за вашия резултат съм много щастлива, и да си призная честно, честичко ти препрочитам дневника. Толкова надежда черпя оттам. Да ви е жива и здрава малката принцеса!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #7 -: Май 19, 2007, 19:50:35 pm »
Благодаря за пожеланията Северина, надявам се скоро и ти да гушкаш вашия прекрасен резултат. А иначе по темата- трибестана каквото прави за три месеца го прави- по-натам няма какво да очаквате от него, така че може би е редно да направите малка пауза, ако има толкова прием вече.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #8 -: Май 19, 2007, 21:19:32 pm »
Основната съставка на трибестана е магарешкия будил.

Позволи ми да не се съглася. Основната съставка е бабини зъби (Tribulus terrestris)както на Трибестана, така и на Трибестфорса. Разликата е в производителя и милиграмите. Трибестфорса е от 60 капсули х 250mg. Още по-евтиния вариант е да си правиш чай от бабини зъби :D. Последниа път купихме от аптеката пакетчето по 80 стотинки. Ако се колебаеш между Трибестан и Трибестфорс направи си сметка в една опаковка колко милиграма от активната съставка има и тогава реши кое ти излиза по-евтино.

Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #9 -: Май 19, 2007, 23:11:40 pm »
Мини, благодаря за пожеланията  :)
В момента тече третият месец прием на трибестан. Като свърши ще направим контролна спермограма.
Иначе, да ви кажа поръчах по нета Tribulus на optimum nutrition, този, който кит-кат ми препоръча - 100 капсули по 625 мг, цена 26 лв, май уцелих някаква промоция :).
Очаквам утре да ми го достави куриер.
Аблой, благодаря за уточнението. Знам за чая от бабини зъби. Правя го заедно с магарешкия трън.
Успех на всички момичета!
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #10 -: Май 21, 2007, 19:15:23 pm »
Извинявам се че се намесвам в темата не по същество, но по каква схема пият половинките ви трибестана?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #11 -: Май 21, 2007, 19:35:06 pm »
Трибесфорс - 3х1, ние регистрирахме задоволителни резултати след лечението :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #12 -: Май 21, 2007, 20:59:10 pm »
Извинявам се че се намесвам в темата не по същество, но по каква схема пият половинките ви трибестана?
3 пъти по 1 (заедно с други неща, но нямаше промени в показателите при нас) :?
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #13 -: Май 21, 2007, 23:39:27 pm »
Извинявам се че се намесвам в темата не по същество, но по каква схема пият половинките ви трибестана?
3 х 2 табл., също и други неща. Още не сме правили контрола и не мога да дам сведения за ефекта.
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #14 -: Май 22, 2007, 09:16:12 am »
Цитат
Извинявам се че се намесвам в темата не по същество, но по каква схема пият половинките ви трибестана?
   3 x 500 mg    но не сме направили още контролна спермограма.
А някой знае ли дали може да има странични ефекти ако се предозира?

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #15 -: Май 26, 2007, 00:40:25 am »
Цитат
Извинявам се че се намесвам в темата не по същество, но по каква схема пият половинките ви трибестана?
   3 x 500 mg    но не сме направили още контролна спермограма.
А някой знае ли дали може да има странични ефекти ако се предозира?

Почти няма лекарство, което да няма странични ефекти, дори и в обичайната дозировка. Дали те ще се проявят при конкретния човек и при дадената доза не може да се прогнозира, така че не го мисли, а разчитай само на добрия, положителен ефект от лечението.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #16 -: Май 30, 2007, 20:32:27 pm »
Благодаря още веднъж Мели! :balk_21:

Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #17 -: Юни 05, 2007, 14:16:22 pm »
Момичета привет!
Искам да попитам, знаете ли случайно дали има някакъв по-евтин аналог на Трибестана, но да не отстъпва по ефективност. Или поне да не е твърде голям компромисът цена -  качеството.


Момичета искам да Ви питам за схемата на трибестана , по колко пъти на ден и дали го комбинирате с антиоксиданти
Re: Въпрос за Трибестан
« Отговор #18 -: Юни 05, 2007, 15:38:49 pm »
Да - комбинира се с антиоксиданти.
По-горе в темата е писано по колко се приема,
но е добре да се консултирате с лекар за вашият случай.
Някой приемат по повече, други по-малко.
Успех, Benche !  :)