0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: въпрос за броя на ембрионите
« Отговор #20 -: Май 21, 2007, 11:32:21 am »
И аз мисля, че трябва да се преценят шансовете за имплантация, като възраст и други проблеми, ако има. Ако са с отлично качество, бих върнала само 2, ако не - 3.

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: въпрос за броя на ембрионите
« Отговор #21 -: Май 21, 2007, 17:40:54 pm »
Ами аз съм съгласна, че трябва да го решите с док, ама зависи от лекаря. При моя първи опит дискусията за броя на ембрионите протече на самия трансфер (до тогава отказваха да ми кажат колко са се оплодили), аз на стола, вече леко упоена, споря с Табакова да ми върне само 3 (аз имах 8 оплодени), я тя не та не 4. Е, ами как се спори в такава ситуация!? Върна ми 4 и после първите дни не можех да спя от притеснение да не са се хванали всичките! И аз мисля, че 3 е оптималния брой.

bebe вече 2007   :biglove:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: въпрос за броя на ембрионите
« Отговор #22 -: Май 21, 2007, 18:22:56 pm »
За мен е много 4удно 4е на запад колкото по -възрастен си, толкова пове4е ембриони ти връщат, в БГ изглежда е то4но обратното, някъде из форума имаше жена забременяла с 3 и докторът и беше казал 4е задължително трябва да редуцират едното, защото тя била на / ако се сещам правилно / 37-8 години
ако беше в англия или германия, зна4и, щяха да и върнат 3 именно защото е на 37-8
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: въпрос за броя на ембрионите
« Отговор #23 -: Май 21, 2007, 22:14:18 pm »
За мен е много 4удно 4е на запад колкото по -възрастен си, толкова пове4е ембриони ти връщат, в БГ изглежда е то4но обратното, някъде из форума имаше жена забременяла с 3 и докторът и беше казал 4е задължително трябва да редуцират едното, защото тя била на / ако се сещам правилно / 37-8 години
ако беше в англия или германия, зна4и, щяха да и върнат 3 именно защото е на 37-8

Миори, не е толкова чудно. При по-напреднала възраст е по-малка вероятността за настъпване на бременност. По тази логика, се връщат повече ембриони.
А, що се отнася до редукцията, дори и да не беше на 37-38 години жената, многоплодната бременност си е рискова.

lb2f
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: въпрос за броя на ембрионите
« Отговор #24 -: Май 22, 2007, 13:11:43 pm »
Тук разрешения брой е 3
но на мене доктора ми върна 4.
Успех!
 :wink:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за броя на ембрионите
« Отговор #25 -: Май 22, 2007, 13:13:33 pm »
Тук разрешения брой е 3
но на мене доктора ми върна 4.
Успех!
 :wink:
и по-добре  :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com