0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Утрогестан и зацапване
« -: Април 30, 2007, 09:19:59 am »
Здравейте,има нещо,което ме притеснява.Ето какъв е моят случай по-накратко: цикъл от средно 24 дни,на 12 ден - фоликул 21мм, от 15 ден утрогестан, а от седмия ден на приема на утрогестана - зацапване.Чела съм във форума,че при повечето момичета се получава закъснение, а при мен точно обратното-идва по-рано. :( Ще отида на лекар в сряда,но до тогава...Ако има някой,който може да ми каже на какво би могло да се дължи,ше бъда благодарна.
*
Re: Утрогестан и зацапване
« Отговор #1 -: Април 30, 2007, 10:55:39 am »
Ами явно при теб причината за зацапването не е в ниския прогестерон, след като утрогестана не влияе. Явно причината е в нещо друго и е важно тя да се открие. Надявам се, че имаш добър доктор, който ще я открие.
Моят доктор, като ми изписа утрогестан, каза, че това ще е нещо като тест - в зависимост от това дали ще се получи пак зацапване или не, ще може да си направи извод на какво се дължи това. при мен не се получи зацапване и не съм разпитвала за вариантите.
Това, което със сигурност знам, е , че не е нормално и е много важно да бъде открита причината. Успех!

Re: Утрогестан и зацапване
« Отговор #2 -: Април 30, 2007, 11:02:04 am »
Благодаря, Пипи.