0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
бяло течение
« -: Април 27, 2007, 09:05:22 am »
Здравейте.
Искам този път да ви помоля за съвет,този път за сестра ми,не знам какво да направя.Непрекъснато има бяло течение,ходи на лекар и пие лекарства,намалява малко и после пак почва силно.Аз никога не съм имала,всъщност само понякога,но при извънредни случаи,и не знам къде да отидем.Познавате ли свестен лекар,да обърне внимание повече.
Благодаря ви!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: силно бяло течение.
« Отговор #1 -: Април 27, 2007, 11:37:33 am »
  Сестра ти правила ли си е изследвания,например микробиология?Откога е течението.Аз по принцип съм си с по обилно течение.Винаги съм била така. ,от около 2 години преди изобщо да имам менструация и много преди да започна да водя полов живот!
*
Re: силно бяло течение.
« Отговор #2 -: Април 27, 2007, 11:48:23 am »
и аз като теб перошинка винаги съм го имала. Все го поставям като проблем като ходя на лекар, но не мога да се отърва.Покрай стерилитета и изследванията на микробиологии  пак не го изолирах. :?
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: силно бяло течение.
« Отговор #3 -: Април 27, 2007, 12:41:46 pm »
Прави си непрекъснато микробиология,все се лекува,вече четири,пет години и все го има.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: силно бяло течение.
« Отговор #4 -: Април 27, 2007, 13:07:10 pm »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: силно бяло течение.
« Отговор #5 -: Април 27, 2007, 20:39:39 pm »
И аз винаги си имам течение.Микробиология ми е наред,но пак си го имам. 8O

Сестра ти направи ли микробиология????какъв е резултата????какво казват лекарите??
Re: силно бяло течение.
« Отговор #6 -: Април 27, 2007, 20:49:03 pm »
И аз винаги си имам течение.Микробиология ми е наред,но пак си го имам. 8O
  И при мен е така!  Явно пак е от организма .Имам приятелка на която гаджето хойка доста и сладура и лепна какви ли не венерически болести.То не беше гонорея,то не беше кондиломи,не беше хламидия и тя няма и капка течение!Не е ползвала  ежедневни превръзки и бельото й винаги е абсолютно чисто.  8O
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: силно бяло течение.
« Отговор #7 -: Април 27, 2007, 21:45:57 pm »
На мен един лекар ми каза ,че всяка жена има секрет,но при някои е по-обилен.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: силно бяло течение.
« Отговор #8 -: Април 28, 2007, 09:21:44 am »
Аз винаги имам леко течение през втората половина на цикъла. Нормално е. Изследвала съм се, нищо не съм пила.
*
Re: силно бяло течение.
« Отговор #9 -: Април 28, 2007, 16:43:00 pm »
И аz преди все си мислех, че имам постоянно бяло течение, а то е била  цервикалната слуz(неблагоприятната)  :?.
*
Re: силно бяло течение.
« Отговор #10 -: Април 29, 2007, 17:59:53 pm »
И аz преди все си мислех, че имам постоянно бяло течение, а то е била  цервикалната слуz(неблагоприятната)  :?.

Защо неблагопрятна?
*
Re: силно бяло течение.
« Отговор #11 -: Април 30, 2007, 18:46:15 pm »
Защо неблагопрятна?
Неблагоприятна zа сперматоzоидите.
*
Re: силно бяло течение.
« Отговор #12 -: Април 30, 2007, 21:07:13 pm »
Защо неблагопрятна?
Неблагоприятна zа сперматоzоидите.

Таня, имаш ли линк където мога да прочета по вече по темата?

Благодаря предварително :)
Re: силно бяло течение.
« Отговор #13 -: Април 30, 2007, 21:21:08 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/HelpWhyCalendar   Това което те вълнува чети по-долу на страницата в подзаглавие  Хормоните и вашите фертилни признаци.   :P
*
Re: силно бяло течение.
« Отговор #14 -: Май 01, 2007, 10:13:16 am »
Благодаря. Прочетох :)
Re: силно бяло течение.
« Отговор #15 -: Май 02, 2007, 09:24:07 am »
И аз имам обилно течение почти през цялото време, но ме притеснява че последно време освен него отделям и някакъв жилав секрет. Доста трудно ми е да го опиша, но леко прилича на по-втвърден сопол. Правих микробиология, която е почти идеална освен дето лактобацилите са ми малко. Някой да има предположение?!
Re: силно бяло течение.
« Отговор #16 -: Май 02, 2007, 12:03:06 pm »
И аз имам обилно течение почти през цялото време, но ме притеснява че последно време освен него отделям и някакъв жилав секрет. Доста трудно ми е да го опиша, но леко прилича на по-втвърден сопол. Правих микробиология, която е почти идеална освен дето лактобацилите са ми малко. Някой да има предположение?!
    :P   Това е цервикалната слуз която отделяш по време на овулацията.Тази слуз ( белтъкообразната) е благоприятна за сперматозоидите и в тези дни трябва да се правят опити за бебе! Всички жени отделят такава белтъкообразна слуз към средата на цикъла!    :P   Прочети това    http://calendar.zachatie.org/work/HelpWhyCalendar
Re: силно бяло течение.
« Отговор #17 -: Май 02, 2007, 13:41:51 pm »
Ами мен ме притеснява, че е доста по твърдо състояние от белтък. Преди не съм имала такава "слуз", то даже е трудно да се нарече точно така.
Re: силно бяло течение.
« Отговор #18 -: Май 02, 2007, 14:57:23 pm »
  Твърдо, или много разтегливо! ? Не те разбирам.Щом не ти се струва нормално, отиди на лекар когато го забележиш че се появява.
Re: силно бяло течение.
« Отговор #19 -: Май 02, 2007, 15:39:23 pm »
Ми в смисъл, че не е лигаво като белтък, а по скоро жилка /като при жилавото месо/. Инъче се разтяга.