0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Боже, Перденце, при вас е цяла одисея :( Дано ти издържат нервите и Тони се поуспокои малко!

Фани, Стефи, какво казват лекарите - задължителни ли са тези операции? Имам спомени, че съм чела, че под годинка няма смисъл от операция...

Благодаря на всички за пожеланията :D
Ето как медиите отразиха събитието :lol:
http://images16.snimka.bg/002710895-big.jpg


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Ани, как стана тоз номер със снимката?

Незнам дали се похвалих, че кумицата роди онзи ден второ - 4550, 54 см! Тя все такива ги ражда! :lol:Та утре ще гледам да отида поне на изписването, че тия дни неможах да стигна до Шейново! После идвам на срещата - живот и здраве!
Матей - 1.04.2006 г
*
Честита месечинка на малкия Симеон и Честит Рожден на Setakap!

Perde, аз съм доволна от Dentinox gel. Съдържа някаква местна упойка(май лидокаин беше ама да не те излъжа) и Хамомила.

Я дайте малко инфо къде точно е градинката със новите съоръжения на Соффарма? Агитирам таткото да отидем малко на гости на майка му в Странджата ама ако останем в София и ние ще дойдем.

И най-накрая да се похваля:свалила съм 5 кг от Великден до днес ама ме чакат поне още 10 :oops:


*
Малко на патерици, но честито и от нас на рожденниците, и големи и малки  :lol:! Да са живи и zдрави и дано подаръците да са били страхотни!

Дано се раzминат операциите на оченцата, че настръхвам само като си го помисля  :?!
И теzи проблеми при никненето на zъбките... Преди zаради zахранването си мечтаех Meлани да пие само мляко до училиЩе, а сега ми Ще да е беzzъба до тогава  :(. Дано пробият по-бърzо, та децата да се успокоят и майките им покрай тях!

Весело иzкарване на среЩата и да случите на хубаво време  :D!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
аз много уважавам Дентинокс гел - досега няма празно.

градинката на Софарма - това е детската площадка в Борисовата градина - със слона-пързалка и костенурката от едно време.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Привет отново, днес се проверявахме как нарастваме- вече сме 4570 гр, продъжаваме да качваме със стабилни темпове, другата седмица ще слагаме първия Пентаксим, а иначе Стефи каза първото си агуууу- ето го и него
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Мини, страхотна е :D Направо да ти се разтопи сърцето с това агууу  :)

Страшно много ми прилича на Симона, заради прическата сигурно!
Ето, виж http://www.snimka.bg/album.php?album_id=127229&photo=3
*
Лелееееееееееееееееее, не съм лигла, но като ви гледам сладките момиченца - ррррррррррррр, ще ям бебета  :lol:
Да са ви живи и здрави... дали да не помислим са второ... :ask:
В очакване ....
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Цветенце, ама вие повече коса имате от нас бе, скоро и вие ще казвате агуу, нали сте малко по- малки от нас.
Фуси- и твоята пандичка е страхотна
   :bori_017:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Мини ама много ви е сладурско агу-то ние и до сега викаме само абуууууу.
Много сладко агуу :)

За нашите очички - май няма да има отърваване от операцията, вече имаме дата за 29 май. На разширени зеници продължи да криви, което значи, че кривогледството не е обусловено от диоптър и очила не биха ни помогнали. Ако се бавим, кривящото оченце все по-малко ще се ползва и ще почне да губи зрение. Синът на един познат е с точно такъв проблем, но не е диагностициран навреме, сега е на 17г и има само 30% зрение на кривящото око. Освен това, очите са с различен размер, едното е развило много по-силна мускулатура, понеже основно то се ползва.

Ултра, за възрастта - май зависи каква е операцията. В нашия случай е най-добре да се оперира м/у 8м и 1г. Той никога не е имал двуочно зрение, т.е. мозъкът не знае, че това е нормалният модел. Колкото по-рано, толкова по-висок шанс след операцията да задържи очите прави, но пак няма 100% гаранция и ако е неуспешна, след 2 месеца се прави още една, на други мускули. Дано не се стига до там. Ранната възраст е рискова основно заради упойката, умирам от страх, сега ще правим консултации с невролог, кардиолог, пълни кръвни изсл. Все пак анестезиоложката в МА работи само с бебета и деца, дано и Господ да ни помага.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
mini,tzvetenze, големи красавици  са куклите 8)!
marmotche, стискам палци операцията да мине благополучно и да не се налага нова. Дано няма проблеми и с упойката и детето да се въzстанови бърzо и да вижда нормално  :crossfingers:.
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Честито на всички празнуващи
Сетакап, Честит Рожден Ден.
На Мони да расте здраво и щастливо дете.

Ние също празнуваме днес - 10 месеца.
 :party:
Как мина това време не разбрах.


На Мармотче стискаме палци за успех на операцията
Дано и при Никола всичко е наред
С една дума, на всички желая да им се случват повече хубави неща.

Целувки
 :grouphug2:
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
ema2 честити 10 месеца на двете бонбончета - много са ти сладки и по-сладки да стават :-)

Настръхва ми косъма като прочета за операция на дребосъче - стискам палци всичко да минава по най-лекия възможен начин.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
мармотче, стискам всички палци. Господ закриля Дани, знаеш го - всичко ще бъде наред!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
мармотче стискам палци всичко да е наред :bighug: yahoo_17
сетекап честит рожден ден.  :happy_birthday_1:
Мини честито първо агуу :)
честити месечинки и приятно изкарване на почивните дни :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Мармотче и от нас  :bighug:
Матей - 1.04.2006 г