0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #20 -: Април 10, 2007, 13:54:29 pm »
Душка, усещам че си напрегната, консултирай се с твоя лекар, да видим той какво ще каже. Дано да няма никакъв проблем.

Успех, мила  :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #21 -: Април 10, 2007, 14:18:15 pm »
Osiana,  :thankyousign: !
Ще изчакам още ден-два и ще се консултирам.

Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #22 -: Април 11, 2007, 19:22:04 pm »
момичета и аз се бях притеснила.февруари месец правих инвитро,дийде ми на 08.03,но този мецсец цикъл още няма,нямам и симптоми,днес правих тест-естествено отрицателен.явно при повечето момичета е така и се дължи на хормонален дисбаланс
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #23 -: Април 11, 2007, 22:50:01 pm »
момичета и аз се бях притеснила.февруари месец правих инвитро,дийде ми на 08.03,но този мецсец цикъл още няма,нямам и симптоми,днес правих тест-естествено отрицателен.явно при повечето момичета е така и се дължи на хормонален дисбаланс
патенце, и на мене ми закъсня след процедурата, и в настоящия месец - овуто ми закъсня с 2 дни, респ. и менструацията ще укъснее.  :)
Целувки!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #24 -: Април 12, 2007, 07:11:17 am »
du6ka какво става с теб??? :D
*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #25 -: Април 12, 2007, 09:48:54 am »
Аdi, все още няма никой, миличка! Днес ми е 35-ти ден от цикъла. Болките в кръстта и яйчниците са нещо, с което вече свикнах. Мисля утре да отида до някой наш гинеколог. И тогава ще пиша каква е хавата при мен!  :bighug:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #26 -: Април 12, 2007, 10:44:52 am »
И при мен няма никой, /37 ден от цикъла/ Душка, пиши какво е казал лекаря.
И други момичета са се оплаквали от закъснения след стимулации от инвитро, макар че твоята стимулация е по-различна, все пак виж ТУК
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #27 -: Април 12, 2007, 12:32:45 pm »
Ще пиша, Osianкa, разбира се! Много гадно е това чакане. Прочетох темата, благодаря! Моята стимулация обаче беше само с 10 хапченца и не ми се струват нормални чак такива аномалии. Дано не е нещо по-лошо! Страхувам се и да отида на преглед.  :bighug:

Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #28 -: Април 12, 2007, 20:31:01 pm »
явно аз съм най-зле от всички вас. при мен 43-ти ден без цикъл (от 1 март). предния месец бях стимулирана с мерионал за инсе. нямах задържани фоликули в началото на цикъла, а хормоните ми са ОК. в интерес на истината вече не се следя за ову с БТ или УЗ, но най-дългите ми цикли досега са били до 42 дни с късна овулация. правих досега два теста за бременност, но както и очаквах - отрицателни са. мисля, че тоя ми цикъл е бил без овулация, но пък тия които са били без овулация са били мноооого кратки. не знам вече какво да мисля. при док съм намислила да ходя другата седмица, ако не ми дойде дотогава. иначе имам болки в десния яйчник, чак към хълбока и бедрото ми отива болката, но пък гърдите ми са меки. гадна работа - от десет дни ходя с превръзка да не ме изненада, а М. все не идва и това е...много изнервящо!
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #29 -: Април 12, 2007, 20:41:38 pm »
iskam da popitam ami ako si napravq test za bremennost a e minal edin den bez cikal. imam vsi4ki simptomi i mislq 4e sam bremenna
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #30 -: Април 12, 2007, 20:43:43 pm »
Аdi, все още няма никой, миличка! Днес ми е 35-ти ден от цикъла. Болките в кръстта и яйчниците са нещо, с което вече свикнах. Мисля утре да отида до някой наш гинеколог. И тогава ще пиша каква е хавата при мен!  :bighug:
Значи имаш 7 дена закъснение.А БТ мерила ли си????
*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #31 -: Април 13, 2007, 10:18:20 am »
Аdi, все още няма никой, миличка! Днес ми е 35-ти ден от цикъла. Болките в кръстта и яйчниците са нещо, с което вече свикнах. Мисля утре да отида до някой наш гинеколог. И тогава ще пиша каква е хавата при мен!  :bighug:
Значи имаш 7 дена закъснение.А БТ мерила ли си????
Аdi, от няколко дни меря БТ - винаги е над 37 градуса и това още повече ме стресира. Ние сме с мъжки фактор и е изключено да съм бременна. Днес трябваше да ходя на лекар, но поради независещи от мен причини ще оставя за понеделник, ако до тогава няма още никой.

*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #32 -: Април 13, 2007, 10:20:57 am »
Еternity, съчувствам ти много, миличка! И при мен е така - от 10 дни ходя с превръзка, изхабих цял пакет вече. Дано всичко се нареди по най-добрия начин!

*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #33 -: Април 13, 2007, 10:26:04 am »
Момичета, имам един въпрос?! Ако фоликулът не се е спукал, той се превръща в киста, нали? А като имам киста, няма как да ми дойде цикълът, така ли е? Търся си сама отговор на въпросите, които ме вълнуват и не ми са много ясни нещата. Ще видим...Дано да е на добро...

*
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #34 -: Април 13, 2007, 10:46:31 am »
Душ, при мен задържаните фоликули никога не са били причина за закъснение. Така са ми казвали и д-р Стаменов и д-р Владимиров. Не знам дали това е правило обаче :?.
Опитай пак с тест все пак. Може пък да имаш изненада :wink:.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #35 -: Април 13, 2007, 11:10:29 am »
Момичета, имам един въпрос?! Ако фоликулът не се е спукал, той се превръща в киста, нали? А като имам киста, няма как да ми дойде цикълът, така ли е?

du6ka,аз съм с киста и абсолютно редовен цикъл на 28 дена..
Едното на другото не пречи,поне при мен.

-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #36 -: Април 13, 2007, 11:36:06 am »
Според мен са се "разбунтували" хормоните ...
Отиди на лекар с ехограф за твое спокойствие ...
Всъщност предполагам, че досега си направила поне един кръвен тест?  :wink:
Аз поне не бих се въздържала  :)
Стискам ти палци и  :bighug:

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #37 -: Април 13, 2007, 19:51:59 pm »
Душка миличка,от киста няма да ти закъснява.Или има някакъв хормонален дисбаланс или има бременност. Дай Боже да е станало все пак чудо и да е второто!!!Ако не ти дойде до утре пусни един кръвен. :D
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #38 -: Април 13, 2007, 19:53:07 pm »
Душка миличка,от киста няма да ти закъснява.Или има някакъв хормонален дисбаланс или има бременност. Дай Боже да е станало все пак чудо и да е второто!!!Ако не ти дойде до утре пусни един кръвен. :D


Точно така!!
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    ааа

Re: Помощ: Липса на цикъл!!!
« Отговор #39 -: Април 13, 2007, 22:28:33 pm »
Душка аз като бях с киста температърата ми изобщо не се качи, а целия месец остана ниска-не знам дали по принцип е така или просто при мен се е получило така.Стискам палци на всички!