0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Щастлива и притеснена !
« -: Април 02, 2007, 10:12:46 am »
 :oops: Привет от мен  момичета първо искам да кажа колко съм щастлива, че ще си имам бебе най-накрая живот и здраве .В началото на 8-седмица съм .С 2-точици които растат . :P
Въздържах се до момента да пиша поради разбираеми причини преди пак съм имала положителен резултата който в последствие се указа фалшив,затова исках да да чуя пулс и да видим как се развиват нещата .До момента слава богу добре върви всичко е  норма .
С изключение че от 2- седмици док-ката имаше съмнение за 3-сак и преди 2-дена се потвърди даже има и пулс .За каето съм страшно притеснена .
Да!!!! 8O 8O 8O предстои ми редукция и ме страх .До сега не ме е плашела нито пункцията или лапарото както редукцията .
Моля ,ако някой е правил да сподели ?
И искам въпреки всичко да искажа най-искренната си благодарност към всички вас за подкрепата и вярата която ми давахте през всички тези изпитания .
Найвече на Мели Котарана Бора и много много други които не мога да изброя .
Прегръщам всички и ви  желая късмет ,момичета .
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #1 -: Април 02, 2007, 10:15:50 am »
Бррррррррррраво на отличниците!
Честито мила и успех оттук нататък. Най-доброто предстои :D
В очакване ....
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #2 -: Април 02, 2007, 10:30:23 am »
Бррррррррррраво на отличниците!
Честито мила и успех оттук нататък. Най-доброто предстои :D
Честито и късмет!
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cuddle:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #3 -: Април 02, 2007, 10:30:52 am »
jimn, честити точици.
Желая ти лека, безоблачна и изпълнена с много радости бременност.
Довери се на екипа си, повярвай в чудесата, това е Пътят към щастието.
Всичко ще бъде наред, сигурна съм.
Пращам ти много от моята вяра в доброто.
 


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #4 -: Април 02, 2007, 10:43:03 am »
Честито! Не мога да те посъветвам, нямам подходящия опит, но много ще се стискам палци нещата да се развият по най-добрия за теб и бебчетата начин. В такава ситуация единствено лекарите могат да ти дадат медицински компетентно мнение, а пък като имаш всичката важна информация, после решението дали да редуцирате си е твое.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #5 -: Април 02, 2007, 10:47:08 am »
Ще се справиш и с това изпитание.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #6 -: Април 02, 2007, 10:57:22 am »
Честито.Всичко ще бъде наред.
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #7 -: Април 02, 2007, 11:01:07 am »
Честито миличка! Желая ти безоблачна бременност! И много късмет!
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #8 -: Април 02, 2007, 11:10:02 am »
Честито, jimn!
Всичко ще е наред, ще видиш. Само вярвай на доктора си.
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #9 -: Април 02, 2007, 11:18:00 am »
Честито!Пожелавам ти всичко да е наред! :D
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #10 -: Април 02, 2007, 11:34:03 am »
Честито и от мен, миличка!
Дано всичко е наред до края!
Довери се на лекарите си и вярвай, че всичко ще е както трябва!
Почивай си повече, мечтай си двойно повече и се наслаждавай на бременността си!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #11 -: Април 02, 2007, 11:36:39 am »
Поздравления! Страхотно! Много се радвам за теб и твоите точици!  :D Бъди смела, защото само със смелост и вяра, си постигнала това нещо!
Успех и лека бременност!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #12 -: Април 02, 2007, 11:39:24 am »
Честитооо , много се радвам за вас и стискам палци.Не знам,защо сте решили да правите редукция-мен лично това доста ме плаши,но ви желая успех!
<br />
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #13 -: Април 02, 2007, 12:03:54 pm »
Честито, лека бременност,  preggo
за редукцията, не знам, лично аз се стрaхувам, надявам се всичко да е наред, бъди спокойна и щаcтлива :D

Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Titka

  • **
  • 56
  • Вярвай в своята мечта,дори далечна да е тя.
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #14 -: Април 02, 2007, 12:19:33 pm »
Е-е,толкова се радвам за теб. :D
Честито и лека бременност ти желая.
Дано всичко бъде наред.
А за редукцията-док знае най-добре,довери му се,както до сега. :balk_602:
 :bighug:
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #15 -: Април 02, 2007, 12:26:09 pm »
Честито и лека бременност ти желая! Всичко ще бъде наред.
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #16 -: Април 02, 2007, 12:28:04 pm »
 :D Честито!Пожелавам всичко да баде наред!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #17 -: Април 02, 2007, 12:31:44 pm »
Честито, мила! Пожелавам ти редукцията да мине безпроблемно и да се отдадеш на  една щастлива и спокойна бременност пред следващите 9 месеца!!! :D
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #18 -: Април 02, 2007, 12:42:50 pm »
Честито миличка!
Пожелавам ти незабравими 9 месеца и най-сладките бебчета!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #19 -: Април 02, 2007, 12:51:19 pm »
Честито, миличка! Желая ти всичко да мине успешно, и накрая да гушнеш
своите бебчета! Нали ти казах, не спирай да вярваш! Видя ли, че успя!
Бъди усмихната и щастлива! :bighug:
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #20 -: Април 02, 2007, 12:59:04 pm »
Честита радост, успех и спокойствие, всичко ще е наред! :lol:
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #21 -: Април 02, 2007, 13:02:58 pm »
Супер - честито, Jimn!!Как се радвам на такива хубави пролетни новини...!!!
Не знам какво да те посъветвам за редукцията,лично на мен би ми се видяло страшничко,но стискам палци всичко да се нареди както ти искаш!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #22 -: Април 02, 2007, 14:39:22 pm »
Честито! Лека бременност и здрави бебчета!
Успех!
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #23 -: Април 02, 2007, 15:11:00 pm »
Честито и лека бременност ти желая!

Стискам палци всичко да мине леко и гладко с редукцията. И да бъдеш най-щастливата мама на финала. :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #24 -: Април 02, 2007, 15:12:29 pm »
ЧЕСТИТО МИЛА!!!!!Успокой се ,и се довери на лекарите!Всичко ще е наред, ще видиш.
С теб сме!!! :D :D :D
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #25 -: Април 02, 2007, 16:55:15 pm »
Честито и от мен :bighug:!
Стискам ти палци за безоблачно бременеене 8).
Намерихме нашето синче.
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #26 -: Април 02, 2007, 17:21:21 pm »
  Честито! Лека бременност ти желая! :D
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #27 -: Април 02, 2007, 18:29:38 pm »
Честито!! :D Отлична новина, и ти стискам палци всичко да мине възможно най-безпроблено :D

Все пак, има ли вариант да се оставят и трите?

И това изпитание ще мине, ако все пак се наложи!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #28 -: Април 02, 2007, 19:57:14 pm »
jimn, аз също не мога да ти дам съвет, но искрено се надявам, че нещата ще се подредят по най- добрият за теб и бебчетата начин.
Пожелавам ти една успешна, лека бременност и много късмет!  yahoo_17 :flower:
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #29 -: Април 02, 2007, 20:29:21 pm »
здравей,
първо честита бременност и успех!
мен също ме очаква редукция и ето какво знам до сега: има два варианта и при двата най-големият риск е спонтанен аборт.
първият е по-рано в 6-8 г.с с много тънка игла се влиза през влагалището и се изсмуква околоплодната течност на ембриона, в резултат на това той загива. има случаи, когато ембриона си произвежда течност отново и продължава да се развива, което налага повторна интервенция. при този вариант се получава и рязка промяна на хормоналните нива, което според някои статии е повод за спонтанен аборт.
вторият вариант е в 9-11 г.с. отново с тънка игла този път през коремната стена, макар че е възможно и през влагалището, се вкарва калиев хлорид в ембриона и това спира развитието му. този вариант също има своите недостатъци.
според мен трябва да провериш какво показва опитът на болницата, където ще правиш редукцията, при кой вариант са по-успешни.
вярвай, че ще успееш и не се притеснявай, че после бебетата ти ще бъдат много ревливи, като се притесняваш, де.
успех!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #30 -: Април 02, 2007, 21:01:26 pm »
Поздравления! Дай боже изпитанието да мине леко! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #31 -: Април 02, 2007, 21:04:29 pm »
Честито мила!
Искам да кажа и моето мнение. Имам няколко неуспешни опита инвитро. Веднъж стана на въпрос, че при една от пациентките на лекарката е имало бременност с 3. Жената е решила да направи това, което и ти. Резултатът е загуба на всичките.
Друг случай. Имам братовчедка с тризнаци. Веднъж си вървя в един търговски център и чувам страшна врява...гледам братовчедка ми с количка за близнаци и едното виси на врата и с кенгуру...Стана ми много смешно. А тя имаше такова изражение....Две девойки и едно момче. Женските пищяха незнайно защо, но като се появих и им заговорих млъкнаха всички и се пулеха... :lol:.
Друг случай. Припоследния ми опит чакам пред кабинета и идва една кльощава мацка с много изхвръкнал корем. Аз се засмях и попитах колко са, а тя ми каза-3. След 10 дни се родиха и 3-те и бяха по 2,5 кг.
Аз не бих правила редукция, а бих си гледала "лудницата" с кеф!!!! След толкова мъки не бих го направила. Това е просто 3-но щастие!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #32 -: Април 02, 2007, 21:18:12 pm »
Честито!!! :crossfingers: всичо да е ОК.
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #33 -: Април 02, 2007, 22:45:41 pm »
Здравей Jimn,
Аз правих редукция в 10 г.с. За съжаление колкото и добър да е лекаря съществува риск от спонтанен аборт, какъвто беше случая при мен. Въпрос на късмет. Трябва да си убедена в решението си каквото и да е то.Желая ти успех!

*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #34 -: Април 02, 2007, 22:53:52 pm »
  Честито Jimn!Редукцията не е просто избор,ако лекарите преценят ,че е необходима.....никои няма да рискува  в излишък! Желая ти спокоиствие и успех! :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #35 -: Април 02, 2007, 22:57:15 pm »
Ще се справиш, миличка!
Толкова много си преживяла, ще се справиш и с това!
И след редукцията се надявам да имаш най-спокойната и щастлива бременност. Време е да се зарадваш истински, без страх и без притеснения!
Стискам палци!

lb2f
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #36 -: Април 02, 2007, 23:51:54 pm »
честита радост!

защо те натискат да правиш ембриоредукция? има ли някакви особени медицински показания за това? не знам дали са ти обяснили подробно и достоверно нещата, но редукцията е доста рискова процедура.

на твое място, не бих се подложила на това.
много мислих, преди да си напиша мнението, но реших да го направя, защото имам едно леко усещане, че предложението за процедурата ти е поднесено малко по-леко, отколкото трябва.

запознай се с всички ЗА и ПРОТИВ, преди да вземеш решение. решението го взимаш ти.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #37 -: Април 03, 2007, 01:52:57 am »
мило момиче, първо честито за това щастие!
аз наистина не разбирам много, но ако няма сериозна медицинска причина, защо ще го правиш? и как избират кой от ембрионите ще редуцират? не искам да всявам лоши мисли у теб, но това е като игра на Господ.
искрено ти желая успех, каквото и да решиш!
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #38 -: Април 03, 2007, 06:25:37 am »
   Здравей! Доста мислех и аз преди да пиша. Също имах многоплодна бременност, но с 4. Правих 2-та вида редукции описани от Бамбина. С изтеглянето на течността не се получи-останаха живи. С вкарването на калиев хлорид се умъртвиха. Остана 1, което загубих в 19г.с. Съветът ми е да се консултираш дали имаш възможност да износиш и трите. Аз съм с двурога матка и при мен беше невъзможно. Докато лежах в болницата имаше бременна с 3 бебета. През цялото време е била под наблюдение в МД и в 7месец чрез секцио ги извадиха, живи и здрави.
   Всичко е индивидуално. Желая ти много късмет и вярвай, че ще успееш. Съвет от мен-ако се стигне до редукция после си следи микробиологията и левкоцитите.
   Стискам палци! Вярвай!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #39 -: Април 03, 2007, 10:23:21 am »
ЧЕСТИТО!!!  :D Стискам ти палци всичко да бъде наред при редукцията! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  :crossfingers: :crossfingers:
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #40 -: Април 03, 2007, 11:37:07 am »
здравей,
първо честита бременност и успех!
мен също ме очаква редукция и ето какво знам до сега: има два варианта и при двата най-големият риск е спонтанен аборт.
първият е по-рано в 6-8 г.с с много тънка игла се влиза през влагалището и се изсмуква околоплодната течност на ембриона, в резултат на това той загива. има случаи, когато ембриона си произвежда течност отново и продължава да се развива, което налага повторна интервенция. при този вариант се получава и рязка промяна на хормоналните нива, което според някои статии е повод за спонтанен аборт.
вторият вариант е в 9-11 г.с. отново с тънка игла този път през коремната стена, макар че е възможно и през влагалището, се вкарва калиев хлорид в ембриона и това спира развитието му. този вариант също има своите недостатъци.
според мен трябва да провериш какво показва опитът на болницата, където ще правиш редукцията, при кой вариант са по-успешни.
вярвай, че ще успееш и не се притеснявай, че после бебетата ти ще бъдат много ревливи, като се притесняваш, де.
успех!
здравей,
първо честита бременност и успех!
мен също ме очаква редукция и ето какво знам до сега: има два варианта и при двата най-големият риск е спонтанен аборт.
първият е по-рано в 6-8 г.с с много тънка игла се влиза през влагалището и се изсмуква околоплодната течност на ембриона, в резултат на това той загива. има случаи, когато ембриона си произвежда течност отново и продължава да се развива, което налага повторна интервенция. при този вариант се получава и рязка промяна на хормоналните нива, което според някои статии е повод за спонтанен аборт.
вторият вариант е в 9-11 г.с. отново с тънка игла този път през коремната стена, макар че е възможно и през влагалището, се вкарва калиев хлорид в ембриона и това спира развитието му. този вариант също има своите недостатъци.
според мен трябва да провериш какво показва опитът на болницата, където ще правиш редукцията, при кой вариант са по-успешни.
вярвай, че ще успееш и не се притеснявай, че после бебетата ти ще бъдат много ревливи, като се притесняваш, де.
успех!
jimn, аз също не мога да ти дам съвет, но искрено се надявам, че нещата ще се подредят по най- добрият за теб и бебчетата начин.
Пожелавам ти една успешна, лека бременност и много късмет!  yahoo_17 :flower:
Безкрайно съм Ви благодарна момичета за всичко с което можете да ми помогнете .И за прекрасните пожелания Дано има господ да мога да премина през това и наистина всичко да е наред .Но само мога да се моля в момента нещо не мога да направя .
Аз съм при док-р Стаменов и определено вярвам на екипа му .А тази процедура се правила до 10 г.с както сте ми писали !От-другата седмица влизам в 9-г. с.
Да!!! в момента съм в 8-г.с и са 3-бр но съм и на 37-38 год. и е категоричен че няма да ме остави с 3 бр.-въпроса наистина е много сложен .???
Това което докторите ми обясниха е варианта с калиевия хлорид -с игла под ултра звуков контрол се влиза и се боцка набелязания ембрион и се аспирира .
Т.е -нещо подобно като взимането на яйцеклетките .Процедурата е на същия принцип .
Това е момичета -адцки съм уплашена ,не от процедурата а от това какво ще стане после .
Базкрайно съм благодарна още веднъж на всички и всяка ин-формация ще ми е от полза .
Целувам Ви всички -и желая от сърце на тези които се борят в АРТ още веднъж късмет .
*

    Titka

  • **
  • 56
  • Вярвай в своята мечта,дори далечна да е тя.
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #41 -: Април 03, 2007, 12:04:03 pm »
Дано всичко бъде наред. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #42 -: Април 03, 2007, 13:15:43 pm »
Късмет!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #43 -: Април 03, 2007, 13:21:18 pm »
Късмет и от мен миличка!!!
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #44 -: Април 03, 2007, 13:54:40 pm »
Първо едно   ГООООЛЯЯЯЯМООО ЧЕСТИТО!!! Спомням си колко беше притеснена след предпоследната си процедура, хидросалпинга, фалшивия положителен резултат и т.н. , но важното е че се пребори! Не се притеснявай за предстоящото изпитание, Стаменов си знае работата! А вече съм в  18 г.с. , чакаме момченце! Знам, че всички борещи се в Зачатие ще завършат с  гооолеееми коремчета, но за някой дължината на пътя е различна. Пожелавам на теб и на бебоците всичко да е наред, радвай се на всеки момент от бременноста си! Целувки!    :bighug:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #45 -: Април 03, 2007, 14:25:02 pm »
Първо едно   ГООООЛЯЯЯЯМООО ЧЕСТИТО!!! Спомням си колко беше притеснена след предпоследната си процедура, хидросалпинга, фалшивия положителен резултат и т.н. , но важното е че се пребори! Не се притеснявай за предстоящото изпитание, Стаменов си знае работата! А вече съм в  18 г.с. , чакаме момченце! Знам, че всички борещи се в Зачатие ще завършат с  гооолеееми коремчета, но за някой дължината на пътя е различна. Пожелавам на теб и на бебоците всичко да е наред, радвай се на всеки момент от бременноста си! Целувки!    :bighug:
Благодария както на теб така и на всички момичета за ,чудесните пожелания .
Да ...точно така 4-опита едно лапаро и сега когато да се радвам аз без да искам съм притеснена ...???? Старая се вярвам на екипа както и до сега и същевремено съм страшно благодарна за щастието което ми дариха .Надявам се и за напред да мога да се радвам дали с 1- или с 2 ??? От сърце ти честитя новината за момченцето и стискам палци всичко да е наред и скоро да гушнеш сладкото бебче .
Още веднъж -Ви благодария за подкрепата  момичета определено ми помага .
Ще пиша непременно как са се развили нещата .
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #46 -: Април 03, 2007, 17:41:08 pm »
миличка ,аз мисля че док най-добре ще прецени!Той най-добре познава твоето състояние,риска дали ще можеш да износиш 3?/......трябва да го решите ти ,половинката и док!Вярвам,че ще вземете най-правилното решение. :DЩе ти стискам палци всичко да мине успешно! :D
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #47 -: Април 03, 2007, 19:22:59 pm »
Късмет, jimn !
Дано нещата се развият по най- добрия за теб начин!

*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #48 -: Април 04, 2007, 11:14:19 am »
Първо '4ЕСТИТО :DРазбирам много добре как се 4уства6 и колко си изпла6ена.Но повярвай ми ти си във възможно най добрите ръце .Януари и аз правих редукция на 3 ембриона освен леко зацапване ни6то друго от това което 4етох не ми се слу4и Сигурна съм 4е и при теб вси4ко 6те бъде наред :D  УСПЕХ     
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #49 -: Април 04, 2007, 11:20:49 am »
Първо '4ЕСТИТО :DРазбирам много добре как се 4уства6 и колко си изпла6ена.Но повярвай ми ти си във възможно най добрите ръце .Януари и аз правих редукция на 3 ембриона освен леко зацапване ни6то друго от това което 4етох не ми се слу4и Сигурна съм 4е и при теб вси4ко 6те бъде наред :D  УСПЕХ     
keuup !  :bighug:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #50 -: Април 04, 2007, 12:17:54 pm »
Честито и успех и от мен!!!С теб сме!!!
« Последна редакция: Април 04, 2007, 12:20:47 pm от Danidan »
*

    ne poznata

Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #51 -: Април 06, 2007, 14:22:19 pm »
здравей и от мене едно честито. аз също забременях след 12 годи. стерилитет ,и сега съм една много щастлива мама на една принцеса на 1 годинка.
миличка не знам,но защо не се опиташ да ги износиш? аз също забремнях на 37 и родих на 38 г.и имах безпроблемна бременност.знам и предполагам,че ти е трудно в момента да прецениш,но ми звучи жестово да изберете точно кой ембрион, жив човек да извадите.на мен заради годините предложиха аминоцинтеза, аз отказах заради и мин. роск от аборт или друг проблем.ти знаеш,но мисля че господ си знае работата щом те дари с три живи ембриона.успех и пиши!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #52 -: Април 06, 2007, 15:51:27 pm »
знам и предполагам,че ти е трудно в момента да прецениш,но ми звучи жестово да изберете точно кой ембрион, жив човек да извадите.

Eмбриона не е жив човек, недей да вкарваш такива изречения в тема където момичето и без това е много объркано и притеснено, моля те. Поздравления за дъщеричката, НО има разлика когато бебето е едно, и когато ще са три......това определено няма да е лесно.

Стискам палци всичко да е наред, каквото и да решиш, jimn.
Нека нещата се наредят, както е най-добре за теб.
 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Успех!
« Последна редакция: Април 06, 2007, 15:53:14 pm от BLACK_ROSE »
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #53 -: Април 06, 2007, 17:14:22 pm »
Jimn, честито, мила! Силно ще ти стискам палци всичко да завърши щастливо, независимо какво решите. Успех и пиши как се развиват нещата!


*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #54 -: Май 03, 2007, 12:09:12 pm »
 :wink: Здравейте ,момичета .Първо много благодария на всичики вас които ме успокоихне в такъв субливен момент .Още веднъж благодария .
Е изчаках малко време и сега реших да ви пиша най-малкото Ви го дължа и за други момичета ако изпаднат в такова положение . 8) 8) 8)
Е мина деня на редукцията и то в първите дни на м.04. -тогава бях в 8 г.с.слава богу се чувствах добре с дребни неразположения което е нормално 2-3 дни имах леко зацапване и отшумя после .Като оставихме 2-чките които си бяха по първи а това което се беше появило в последствие него го махнаха .От тогава си ходех на работа чувсвах се добре всяка седмица ходех на контрола и бебетата бяха добре .
Вчера ходих на контрола и малко изтръпнах защото едното бебене не  му чуваше пулса и не можа да го хване изобщо .Не здам аз в момента съм 12 г.с и нямам нито болки нито зацапване .С божия помощ !Да се надявам ,че просто не е могла да го хване .И
Утре съм пак на контрола .Ще пиша момичета ,в момента и аз съм под леко напрежение .Но още веднъж Ви благодария за всичко .
До скоро .И успех на всички АРТ.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #55 -: Май 03, 2007, 12:15:05 pm »
jimn, дано от сега на татък всичко да върви по мед и масло! :D
Леко бременеене, мацка!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #56 -: Май 03, 2007, 12:18:11 pm »
Стискам палци всичко да е наред, jimn!
Успокой се и си мисли само за хубави неща!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #57 -: Май 03, 2007, 12:21:31 pm »
Радвам се, че всичко е минало добре, jimn.
Нека няма повече притеснения до края.
Лека бременност и много усмивки.

Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #58 -: Май 03, 2007, 12:32:23 pm »
Jimn, ще се моля да са добре и двечките. Късмет и дано до тук да са били трудностите.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #59 -: Май 03, 2007, 12:55:55 pm »
Късмет Jimn :)
Ще стискам палци всичко да е наред от тук нататък :)


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #60 -: Май 03, 2007, 13:49:29 pm »
 :bighug: И от мен имаш стиснати палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Дано лекарката просто да не е довидяла и всичко да бъде наред.  yahoo_17
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #61 -: Май 03, 2007, 13:56:42 pm »
 :wink:Много ,Много ,Много Ви благодария от цялото си сърце .
Ще Ви пиша как са нещата утре или в понеделник живот и здраве .
Защото съм на преглед в рания слетобед.
Прегръщам Ви всички и наистина дано вече няма проблеми .
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #62 -: Май 03, 2007, 16:30:00 pm »
jimn, стискам палци утре на прегледа всичко да е наред!
*

    Titka

  • **
  • 56
  • Вярвай в своята мечта,дори далечна да е тя.
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #63 -: Май 03, 2007, 17:29:03 pm »
Успех :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #64 -: Май 03, 2007, 17:40:01 pm »
Това са хубави притеснения,миличка!Всичко ще бъде о'кей! Успех ! yahoo_17
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #65 -: Май 03, 2007, 17:53:02 pm »
Първо честита бременност и от мен,jimn!

От сърце ти желая успех утре на прегледа!Дано имаш лека бременност и на финала да бъдеш майка на две сладки и здрави бебчета!Стискам ти много палци!Мисли само за хубави неща и се усмихвай!Късмет!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #66 -: Май 03, 2007, 17:59:53 pm »
Jimn много, много :sunshine: късмет  yahoo_17 от мен!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #67 -: Май 03, 2007, 18:01:42 pm »
Стискам ти палци  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #68 -: Май 03, 2007, 18:33:31 pm »
И аз ти стискам палци, миличка! Желая ти късмет и успех до края на бременността! Дано на края се похвалиш, че си станала мама на две здрави и щастливи бебчета!

*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #69 -: Май 03, 2007, 18:41:54 pm »
УСПЕХ И МНОГО КЪСМЕТ!И АЗ СТИСКАМ ПАЛЦИ С ДВЕТЕ РЪЦЕ.ОТ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА СТАНЕШ МАМА НА ПРЕКРАСНИ БЕБЧЕТА!!!
*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #70 -: Май 03, 2007, 19:07:28 pm »
И аз ти стискам палци всичко да е наред на прегледа и да нямаш повече неприятности за напред.  :crossfingers: yahoo_17
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #71 -: Май 03, 2007, 19:14:26 pm »
Успех и късмет. yahoo_17 :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #72 -: Май 03, 2007, 21:20:58 pm »
jimnи от мен едни стиснати палци!!!Желая ти късмет и успех до края на бременността!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug:
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #73 -: Май 03, 2007, 21:33:59 pm »
 Честито и лека бременност, а на края две хубави сладки :sbabygirl: :babyboy:


*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #74 -: Май 03, 2007, 22:17:47 pm »
   Само хубави мигове и много усмивки!Стискам палци всичко да е ок за напред.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #75 -: Май 04, 2007, 11:27:32 am »
Стискам ти силно палци, jimn и двете ти душички да са добре!!! :P :P :P


*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #76 -: Май 04, 2007, 19:11:58 pm »
Стискам палци, миличка, нещата да се развият добре!
Всички сме с теб!
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #77 -: Май 04, 2007, 19:35:35 pm »
Честито!Пожелавам ти всичко да е наред! :D

*
Re: Щастлива и притеснена !
« Отговор #78 -: Май 04, 2007, 23:15:02 pm »
Честито и от мен.Желая ти безпроблемна бременост. :crossfingers: :bighug: