0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

спермограма-резултати
« Отговор #20 -: Юни 22, 2005, 18:09:50 pm »
Цитат на: tedy_valkova
Ilyanas,

Дано резултатите са в норма. Чакаме да пишеш утре. :wink:
:?:
  Дай боже.Аз не мога да разбера защо не се получава,откакто си следя овулацията.Дали моята  :ywoohoo: е твърде бърза или неговите преследвачи  :sperm: са твърде бавни,ама да се надяваме,че един ден ще я настигнат :00001754:
Re: спермограма-резултати
« Отговор #21 -: Юни 23, 2005, 21:03:20 pm »
Ето го и нашият резултат.Аз като гледам не ми харесва много,но има подобрение в сравнение с миналата година когато имаше само 2 добре подвижни и 30% под минимума слабо подвижни.Явно Трибестфорса е чудесно лекарство и сигурно ще трябва да го пие поне още 2 години докато направим бебето.
Въздържание 5 дена
втечняване  15
PH-7.5
Обем на еякулата 6 млн(1,5-6)
Подвижност 10% добре подвижни(>25%)
                   20% слабо подвижни(>25%)
                   10%без прогрес??
                   60%неподвижни
Брой           11 млн/мл     (>20млн/л)

Морфология 21%нормални(>25%)
                   79 % с отклонения
Жизненост   30%
Левкоцити   0
   Очаквам вашите мнения
спермограма-резултати
« Отговор #22 -: Юни 24, 2005, 11:14:22 am »
Здрасти, Iliyanas,
Радвам се, че имате подобрение. :D Само така докато успеете!
А иначе активно подвижните не трябва ли да са над 50 %, а не над 25 %.
Какво ви съветват лекарите с тези 10 % активно подвижни, имам предвид към какъв метод? Защото ние сме засега само с 18% подвижни и направо ни казаха, че ако нещата не се променят единствения изход е икси :oops:
Но при нас има все още много голяма надежда, нали ще махаме киста другия месец и силно се надявам да има подобрение и да стигнем поне до инсеминация.
Иначе доколкото виждам броя е под нормата. Той променил ли се е от последната спермограма?
А трибестфорса колко време го пиете и той върху повишаване на подвижността или на броя влияе?
спермограма-резултати
« Отговор #23 -: Юни 24, 2005, 16:18:50 pm »
Цитат на: tedy_valkova
Здрасти, Iliyanas,
Радвам се, че имате подобрение. :D Само така докато успеете!
А иначе активно подвижните не трябва ли да са над 50 %, а не над 25 %.
Какво ви съветват лекарите с тези 10 % активно подвижни, имам предвид към какъв метод? Защото ние сме засега само с 18% подвижни и направо ни казаха, че ако нещата не се променят единствения изход е икси :oops:
Но при нас има все още много голяма надежда, нали ще махаме киста другия месец и силно се надявам да има подобрение и да стигнем поне до инсеминация.
Иначе доколкото виждам броя е под нормата. Той променил ли се е от последната спермограма?
А трибестфорса колко време го пиете и той върху повишаване на подвижността или на броя влияе?

   Здравей Теди
И аз знам че за подвижните трябва да е над 40%,ама тук в Германия ,където пият алкохола като воода,може нормите им да са по-различни,знам ли?
А пък лекаря му казал,не виждал причина зашо бебето не ставало? :roll: Ама аз му давам срок до Нова Година.Не го ли направи бебето-директно на икси.То нормално подвижните сперматозоиди (над 40%)преминават разстоянието от 18см-от влагалището докато срещнат яйцеклетката за 30 минути.А аз с тия неговите 10% сигурно ще трябва да лежа 3 часа.
  Ами миналата година нямаше проценти-имаше само 2 броя подвижни героя.
  А за трибестофорс ,то това се води хранителна добавка и се използува в повечето случаи от спортисти,защото принуждава организма да си произвежда собствен тестостерон и т.н.Консултирах се с моя доктор и той каза ,че би било добре да го опитаме.И вече 9 месеца е на него и резултата е на лице.Семенната му течност преди беше водичка-сега е нормална.А явно влияе и върху подвижността и върху броя.Като премахнете кистата ,изчакайте 10-15 дена и почвайте.И не се учудвай ако месец по-късно те преследа у дома със зареден пистолет(това си е ефект от лекарството) :P
Успех
Re: спермограма-резултати
« Отговор #24 -: Юни 25, 2005, 16:02:40 pm »
Цитат на: iliyanas
10%без прогрес??
                   

Това са трептящи на място, не им се чуди. Радвам се, че имате такова голямо подобрение. Дано бебето стане скоро  :D
Re: спермограма-резултати
« Отговор #25 -: Юни 25, 2005, 17:45:21 pm »
Цитат на: little_rabbit
Цитат на: iliyanas
10%без прогрес??
                   

Това са трептящи на място, не им се чуди. Радвам се, че имате такова голямо подобрение. Дано бебето стане скоро  :D

 Без икси или инвитро ,не ми се вярва.Днес си разглеждах старите учебници и вътре бе написано,че за безплодие се считат резултати ,като 10 млн/мл и по-малко, а той е на 11 млн/мл,така че надежда всяка забрави(по естествен пут да се получи).
спермограма-резултати
« Отговор #26 -: Юни 27, 2005, 11:07:44 am »
Iliyanas,

Радвам се , че имате такъв голям напредък в сравнение с миналата година. Дано скоро видиш двете чертички, без да се налага да пристъпвате към икси или инвитро. :D
Този трибестфорс има ли някакви други странични ефекти /предварително ще си купя защитна екипировка :wink: / и каква му е ориентировъчната цена?
спермограма-резултати
« Отговор #27 -: Юни 27, 2005, 12:10:21 pm »
Цитат на: tedy_valkova

Този трибестфорс има ли някакви други странични ефекти /предварително ще си купя защитна екипировка :wink: / и каква му е ориентировъчната цена?

   Ето ти малко повече информация за чудото Трибестфорс:
Трибестфорс
Стимулира организма за формиране и отделяне на собствен тестостерон без странични явления.
Регулира функциите в енергийния обмен и сърдечните мускулни клетки
Възстановява либидото и ерекцията при мъжете.
Увеличава броя на сперматозоидите и подвижността им.
Има позитивен ефект при жени с вазомоторни прояви при естествен пост-кастрационен климакс.
При субективни оплаквания - безсъние, обща напрегнатост, дразнимост, изпотяване.
Ориентировъчната цена е между 10 и 12 лева(зависи от коя аптека го вземаш)За месец са  необходими 3 опаковка или цена около 30-36 лева.Страничните явления ще започнеш да ги чувствуваш вечер след завръщане от работа  :wink:
 След около 6 месеца си направете още 1 спермограма и сравнете резултатите(ако до тогава не сте направили бебето).Успех :P