0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, пиша ви, както обещах. Вчера пак ми пуснаха кръвен тест за да видят дали плода някъде се развива или е загинал. Оказа се, ЧХГ от 439 в понеделник, се е повишило на 1990 в четвъртък. Лекарката каза, че това е добра индикация и че при извънматочна бременност показателите не се покачват толкова бързо. При прегледа с вагинален ехограф го видяхме в матката. Проблемът е, че без да подозирам, че съм бременна, пих Ципрофлоксацин, понеже имах тежък цистит. Гинеколожката ме посъветва да не поемам риска да раждам детето. Веднага след това отидох и при друг лекар- корифей в своята област, който също потвърди, че никой не може да ми даде гаранции при това положение, че детето ще е ок и че риска наистина е голям. Другата седмица ми предстои аборт :(
*
О,миличка, страшно съжалявам!
Незнам какво представлява това лекарство, но няма ли шанс да се запази тази бременност? Незнам дали имаш или не проблеми със забрененяването?! Моят съвет е да прибегнеш към аборт само, ако си сигурна. Но ти май си взела вече решение! Късмет и кураж!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Съжалявам. :(
*
  :( darkness, много съжалявам!
« Последна редакция: Март 10, 2007, 20:23:49 pm от Lan »
*
Искрено съжалявам за това, което ти се случва.
Но бих те посъветвала да направиш още няколко консултации по въпроса, тъй като на повечето от лекарствата пише, че са противопоказни по време на бременност, без това непременно да означава, че бебето ще бъде увредено.
Пожелавам ти успех и дано се разминеш с тази страшна препоръка.
*
А за6то не направи6 парво амниоцентеза и ако даде резултат ,4е има риск за полода тогава аборт.Прави се около 14-16 г.с
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
здравейте,значи трябваше да ми дойде на 20.03 днес е 30.03 и не видяха никакво плодно сакче,на 21 си направих тест който беше отрицателен,след 3 дни друг който се оказа положителен и днес друг пак е ++.проблема е че ми откриха и киста на левия яйчник и имам леки наболявания ,но ме е страх от извънматочна бременност за което и докторката се опасява,но все пак ще изчакваме още 3 дни до нов преглед-дано има сакче.моля ви ако някой е имал такъв проблем нека пише за него защото не издържам от притеснения.Възможно ли е още да е рано да се види наистина?последна менструация на 21.02 за сравнение 8O
На коремен ехограф ли не се видя?

ами аз незнам какъв е вагиналния,но не са ме бъркали с нищо само по корема с ехографа,което трябва да значи че е коремен нали? а до колкото чета по форумите май често се случва да не се види нищо с коремния а с вагиналния да видят.дано няма проблеми че вече не издържам,но всичко ще се разбере утре сутринта-ще съм на иследвания,стискайте палци :(
Да,коремен е бил.Възможно е да е било рано за коремен.Успокой се,стискам палци да се похвалиш с чудесни новини и притеснението ти да е било напразно :kiss: :flower:

пак съм аз:) видяхме бебчето само че лежа малко в болницата за болките от кистата.бият ми но-шпа и днес съм по добре,но ще постоя още 2 дни или колкото са нужни докато минат болките.иначе кистата до 2-3 месеца трябва да изчезне-така казаха.айде момичета дано и  за вас се чуват добри новини:)   :balk_602: