0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #20 -: Април 18, 2005, 22:39:07 pm »
Да си кажа и аз.

Беше ценно заради "академичния" /Мели/ и човешкия, чисто реалистичен подход /Бери, Вени, Чанев/. Нямаше нищо разводнено, беше откровено и ясно като послание. Удари се барабана за сдружението и сайта. Абе... супер.

Поздравления за участниците! :balk_47:


"Искрено и лично"  :wink: поемам вината си за липсата на смелост.  :oops:  

А прическите ви бяха супер!
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #21 -: Април 21, 2005, 10:21:13 am »
Цитат
Беше ценно заради "академичния" /Мели/ и човешкия, чисто реалистичен подход /Бери, Вени, Чанев/. Нямаше нищо разводнено, беше откровено и ясно като послание. Удари се барабана за сдружението и сайта. Абе... супер.

Абсолютно съм съгласна. Аз едва снощи успях да гледам записа, въпреки, че беше с много лошо качество. :balk_127:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #22 -: Април 22, 2005, 16:46:22 pm »
Мда, и аз го гледах. Да си кажа, де. :lol: На ранина, в 4,15 часа, докато мъжът ми  :sleeping:

Че можеше и по - добре - можеше. Но като за първа такава изява мисля, че стана едно доста прилично предаване.

Ако знаете сега кък ми звъни телефона и колко ми е пълна пощата, просто не е истина! Та така - в следващите 100 години ще  :balk_172: ,  :balk_173: ,  :balk_121:  ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #23 -: Април 22, 2005, 17:09:50 pm »
Верно, а кажи по подробно!
Матей - 1.04.2006 г
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #24 -: Април 22, 2005, 17:12:35 pm »
Цитат на: Meli
Та така - в следващите 100 години ще  :balk_172: ,  :balk_173: ,  :balk_121:  ...


почивката разваля характера, Мели...  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #25 -: Април 22, 2005, 17:20:22 pm »
Цитат на: jam
Цитат на: Meli
Та така - в следващите 100 години ще  :balk_172: ,  :balk_173: ,  :balk_121:  ...


почивката разваля характера, Мели...  :P


Хихи, ми аз закво съм с такъв хубав характер! :lol:  :lol:  :lol:

Верно, Вени, още на същия ден е имало 800 човека на сайта вповече, а ми звънят и ми пишат най - различни хора, с много разнообразни проблеми. В понеделник ми звъняха майки за децата си (за малки деца, а също и за големи и вече с проблеми), за съседите си, а на следващия ден и досега - самите жени и мъже без деца, много с вторичен проблем като при тебе, също запитвания за конкретно населено място, за определени видове изследвания, лечение и т.н.

Изобщо липсата на информация е доста сериозен проблем.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #26 -: Април 25, 2005, 09:15:09 am »
Явно! И какво - ползват те за консултант, така ли? А интерес от някой непроблемен?
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #27 -: Април 25, 2005, 09:31:51 am »
Това бях аз!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #28 -: Април 25, 2005, 19:39:33 pm »
Мне, само от проблемни. :?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Искрено и лично на 18 - ти април!
« Отговор #29 -: Април 29, 2005, 11:42:47 am »
Мели, каквато си свестна и компетентна, има да те търсят .... Ще направиш направо идеален характер :wink:  :wink:
 :balk_47:
Благодаря ти, Бени!