0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #20 -: Декември 21, 2006, 20:23:29 pm »
Impreza, миличка, съжалявам много!...
Казват, че господ изпращал най-много изпитания на тези, които обичал най-много...
Не мога да ти кажа нищо друго, освен да ти пожелая кураж, вяра и много надежда! Дано следващата година е нашата!

Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #21 -: Декември 21, 2006, 20:27:09 pm »
 :( :( :(
Много съжалявам  :(

lb2f
*
Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #22 -: Декември 21, 2006, 20:46:48 pm »
Съжалявам, мила  :(
Прегръщам те силно и много кураж!
Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #23 -: Декември 21, 2006, 22:45:13 pm »
О, мила, много съжалявам!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #24 -: Декември 22, 2006, 10:14:33 am »
Като чета милите ви думи, ми става по-леко. Като чета за успелите момичета, започвам да виждам мъъъъничка светлика и надежда. Няма да се отказваме, това е борба, която явно трудно ще се спечели. Ще са ни нужни много сили и вяра, но ще спечелим. Всички! Благодаря ви!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #25 -: Декември 22, 2006, 10:28:23 am »
Мила Импреза, наистина съм тъжна за теб! Не знам дали думите ми, ще те успокоят! Знам, че след такова преживяване идва друго-хубаво. Сигурна съм. Такъв е живота, нали знаеш?! ще се оправиш, и ще видиш, че скоро след лапароскопията ще забременееш!
Много целувки за теб. Пращам ти своята усмивка и ти пожелавам все пак весели празници и много подаръци, защото ги заслужаваш!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Моето първо ИКСИ
« Отговор #26 -: Декември 22, 2006, 12:30:20 pm »
Импреза, съжелявам ,че не се е получило.Стискам ти палци следващия опит да е успешен!