0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Приятно ми е да се запознаем!
« -: Юли 23, 2006, 14:53:42 pm »
 :blob10:Здравейте,момичета!Присъединявам се към вас и искам да се представя-казвам се Дарина,на 30 г.съм искам да си имам  :babyflips:Едно малко съкровище,което да ме гушка и да ми казва "Мамо".Попрочетох набързо темите, по които сте писали,дори се включих в една.Общо взето тук намерих сродни души и реших да поостана  :D Аз имам "мисед" в 9 г.с. на 2 март тази година.Оттогава до сега лекувам бактериална вагиноза,възпаление на шийката,раничка-миналия петък беше последното мазане и докито каза че всичко се развива чудесно.Освен това имам срастване в ляво -яйчникът ми е залепен за матката.Сега ходя на физиотерапия,имам още 7 процедури.И от другият месец започваме  :bed: Иска ми се всичко да стане бързо и да изкарам една хубава и безпроблемна бременност.Пожелавам си го от сърце!На вас също!Успех!!! :goodluck: :bfp1:
*
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #1 -: Юли 23, 2006, 18:07:13 pm »
Успех и на теб и дано не се задържиш много тук, а скоро да си гушкакш едно сладко бебче. :D
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #2 -: Юли 23, 2006, 18:08:38 pm »
Добре дошла, Дари, пожелавам ти в най-скоро време preggo и после ylinfant
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #3 -: Юли 23, 2006, 23:06:59 pm »
Здрасти Дарина!

Ето да видя  една адашка тук в Зачатие!
( Е, колко е странно да си пишеш името, без да се се отнася за теб самия и не се налага да слагаш фамилията след това ...:lol: )

Това беше в кръга на шегата разбира се! :D

Желая ти пълноценно възстановяване и скорошна бременност!  :bighug:
 
« Последна редакция: Юли 23, 2006, 23:12:58 pm от lita »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #4 -: Юли 24, 2006, 10:51:04 am »
Здравей Дари, пожелавам ти съвсем скоро да се похвалиш с прекрасната новина, че си бременна  preggo, да изкараш една безпроблемна бременност и да забравиш неприятностите, които са ти се случили. :balk_602:
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #5 -: Юли 24, 2006, 15:37:22 pm »



Пожелавам ти бързо възстановяване и преодоляване на проблемите.
Скоро да ни зарадваш с хубавата новина.
УСПЕХ
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #6 -: Юли 24, 2006, 15:50:19 pm »
Здравей и от мен!Имаме си темичка за запознанство.Сигурно си я видяла вече.Там можеш да научиш повече и за нас.Късмет в борбата и дано тя скоро се увенчае с успех!
*

    tedi91

  • ***
  • 275
  • Аз обичам моя съпруг!
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #7 -: Юли 24, 2006, 16:25:21 pm »
Здравей,Дарина!дано скоро се похвалиш с :bfp:
Успех!!!


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #8 -: Юли 26, 2006, 07:19:32 am »
Привет DARI_76 !Пожелавам ти от все сърце цда не се задържиш много в този форум(в положителен смисъл)и скоро да се похвалиш
с  :bfp1:!!!!!!!!ДАЙ БОЖЕ!!!! :bighug:
Re: Приятно ми е да се запознаем!
« Отговор #9 -: Юли 27, 2006, 21:47:29 pm »
Здравейте,момичета :bighug: Много сте мили :thankyousign:Целувки на всички и много yahoo_17