0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бременна ли съм?
« -: Февруари 17, 2018, 17:49:14 pm »
Здравейте, тъй като с приятелят ми правихме секс в последният ден от цикъла ми и той свърши в мен 2 пъти в този ден тъй като аз съм чувала че ако не си в овулация не може да забременееш. На следващия ден вече ми свърши цикъла и отново се случи същото пио време на любовния акт. Въпросът ми е възможно ли е да съм бременна тъй като аз имам такова усещане също така ми се гади лежи ми се много и обонянието ми е по изострено
Re: Бременна ли съм?
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2018, 18:01:19 pm »
Кога ти е бил последния Мц (дата), през колко дни ти идва МЦ, и кога бяха тези полови контакти...
*
Re: Бременна ли съм?
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2018, 18:06:11 pm »
Би било възможно, ако е имаш ранна овулация. В най-добрия случай сперматозоидите оцеляват до 3 дена в жената. Ако на теория сте правили примерно секс на 7 ден и имаш овулация до 3 дена има възможност да си бременна. Аз заради хормонални лекарства имах 2 месеца овулация на 10ти ден, докторът ми каза, че е доста рядко срещано. Но факт една колежка забременя от секс на деня след цикъл, значи се среща.
Около 14 дена след предполагаем ден на зачеване може да направиш тест.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Бременна ли съм?
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2018, 18:18:03 pm »
Цикълът ми идва на 28 дена този път ми закъсня и ми добре на 30тия ден трае ми 6 дена дойде ми на 8.02 на 13.02 се случи това 2 пъти да свърши в мен и на следващия ден вече ми беше свършил цикълът и го направихме отново
Re: Бременна ли съм?
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2018, 18:46:40 pm »
Възможно е да си била в ову.. изчакай си закъснението и си направи тест ако не дийде.... Момиче в такива случай когато не искаш бременност и са свършили в теб има хапчета...
Re: Бременна ли съм?
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2018, 19:02:42 pm »
Защото аз знам че овулацията е по ранна при нередовен цикъл а моят си е редовен но май най добре да изчакам да видя дали ще ми дойде