0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Щастлива съм, че отново присъствах и бях част от ДРЗ! Обичам ви!
     
Радвам се, че ви видях всички!  :)
Радвам се, че видях на живо и нови за мен лица. :)

Получи се много хубав Ден на репродуктивното здраве, мисля.

Много ми хареса участието на Стефи и Петина при Мира Добрева. :)

Радвам се, че съм част от всичко това. Съжалявам, че този път нямах принос организационно.

Много съм щастлива, че вече и от Русе членската маса расте! :lol: Вече сме две! :lol:

Валерия, добре дошла! :D Благодаря ти за транспорта в двете посоки! :lol:


Браво. Страхотни бяхте всички организатори, както винаги!
Благодарим на лекарите, които ни уважиха, както и на политиците. :D
Браво и на представителите на медиите, които ни отразиха! :D
Аз благодаря за топлия прием ,много се радвам ,че се запознах с доста от момичетата .Всички са страхотни и понеже бях притеснена забравих да им благодаря за всичко което са постигнали до този момент и ще се радвам да  бъда част от всичко това .
Благодаря ви момичета !
*
Страхотни, както винаги! :)
Радвам се, че присъствах и на това ДРЗ :)
Обичам ви от цялото си сърце!  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Беше страхотно, зареждащо и както винаги - уникално.
Много ви обичам всички!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Деня на Репродуктивното Здраве 2014 е вече в историята на "Зачатие"



Това са хората, който му дадоха живот!

Момичета и момчета, цяла седмица сън не ме лови и емоцията взе връх вчера!
Винаги е трепетно когато от всички краища на България тръгват хора за да
се съберат с идеята да помогнат за да има във всеки дом частица от прекрасния
безпорядък който създадоха Дани, Алекс и Никол в студиото на Канал 1!

Не знам какво бих правила без ВАС!
Вие сте чистия въздух, който поемам когато ми е трудно!
Обичам Ви!

Прекрасни...  :rainbow:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ДРЗ 2014 премина отлично, както винаги. Изключително се радвам на всички приятели, които успяха да дойдат на празника, защото тази година основно празнувахме. Съжалявам за онези, с които не успяхме да се видим, но се надявам на бъдещи срещи! Добре дошли на новите лица в нашето семейство, не се стеснявайте и бъдете с нас! Благодаря на абсолютно всички хора на Зачатие, които помагаха по всеки възможен начин, за да се случи това събитие и имена няма да изброявам, защото най-много се страхувам да не пропусна някого. Видях ви всички, само съжалявам, че не успях да поговоря с всички, че бях вързана за оная маса... :)

както винаги, голямото разочарование дойде от журналистите, но ние сме свикнали на това. все пак, един светъл лъч - прекрасно, смислено и аналитично обобщение на най-важната информация от ДРЗ 2014, направено от Румяна Тасева, гл.редактор на електронния здравен портал Пулс.бг: http://www.puls.bg/health/pregnancy/news_16472.html

бъдете здрави и до нови срещи!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Руми, Благодаря ти от цялото си  :heartbeat:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Освен да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ и да се присъединя към вашите думи, няма какво да допълня :D
Всичко беше прекрасно, ние бяхме прекрасни, гордея се, че съм част от нещо толкова голямо и истинско :D
Дълбок поклон и голямо благодаря на всички, които присъстваха и се включиха в организирането на поредното прекрасно ежегодно събитие. Щастлива съм, че успях да се видя с много от вас и че съм част от Зачатие.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Прекрасни сте всички!
*
Гледам снимките от събитието и очите ми се насълзаяват.Знам колко много работа сте свършили, знам колко много сте помогнали.Страхотни сте, знаейте!Обичам ви!