0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мнение за почистваща система Ритело
« -: Септември 22, 2012, 21:13:04 pm »
Здравейте момичета,днес ми демонстрираха тази прахосмукачка “чудо“.Останах доста впечатлена,но ми се иска да събера и други мнения преди да реша на 100% да си я купя.Ако,има някоя от вас такава система,та дори и на  друга фирма,моля споделете.Струва ли си или не?

п.п.Пуснах темата,защото не намерих друга такава тук.А,ако има моля модераторите да я преместят.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #1 -: Септември 22, 2012, 21:24:53 pm »
Нямам идея за какво говориш  :oops: но щом дават възможност да тестваш преди покупката ще можеш да събереш лични впечатления.
*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #2 -: Септември 22, 2012, 22:07:43 pm »
Нямам идея за какво говориш  :oops: но щом дават възможност да тестваш преди покупката ще можеш да събереш лични впечатления.
Аз,лични впечатления събрах :D,но ми се щеше и други да събера.Ако,започна да описвам впечатления ще бъда “обвинена“ в реклама с цел.А,аз точно това искам да избегна.
Все някой,ще се е снабдил вече с такава прахосмукачка.Сигурна съм,че си чувала за Рейнбол прахосмукачките,тази е от същия клас.Една демонстрация ти показва,но ефекта от почистването се вижда при по-продължителна употреба,а такъв тестов период никой не ти дава.Затова искам мнение от някой който има такава.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #3 -: Септември 22, 2012, 22:19:34 pm »
Бочка,колко струва туй чудо,че доколкото знам цената на Рейнбоу е доста солена...Има ли сайт където да видя нагледно системата?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #4 -: Септември 22, 2012, 22:37:46 pm »
Бочка,колко струва туй чудо,че доколкото знам цената на Рейнбоу е доста солена...Има ли сайт където да видя нагледно системата?
Абе,скъпичка си е.Иначе,хич нямаше да му мисля.Пишеш в гугъла ритело на латиница и ти излиза сайта им.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #5 -: Септември 22, 2012, 23:05:22 pm »
Гледам,но не виждам никъде цените?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #6 -: Септември 22, 2012, 23:24:52 pm »
Гледам,но не виждам никъде цените?
Цени няма.Чак като ти направят демонстрацията,тогава ти казват цената :wink:.Но,хубавото е че ти предлагат няколко начина на плащане.Единия е в брой,другия на изплащане,на месечни вноски като вноските варират от 140 лв до към 200 и няколко,и другия е на три вноски там вече е по-дебело.Но,доколкото разбрах,ако веднага се съгласиш на покупка ти падат в цената,но аз не исках да прибързвам.Получаваш и подарък това дето му викат бебето.Абе,требват си едни 3-4 точки.Много е скъпа,но след това което видях съм с двата крака вътре.
Когато дойдоха,си бях изчистила къщата с моята си керхерка,като очаквах да не ме изненадат.А,то какво се получи,не ми е за разправяне.Просто съм се заблуждавала години наред,че чистя,а всъщност нищо не правя,просто разбърквам домашния прах като в блендер :D По принцип не кълва на такива работи,още повече да ми влизат непознати в къщата,но в случая ми ги доведе снаха ми,а пък тя от други нейни близки и така налапах куката :D
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2012, 22:18:24 pm »
Честно казано в момента не насмагам с чистенето. От поне година се чудя на самопочистващите роботи. Само чисти, не е нужно дори да си в къщи. Купих максимално най-евтиния и съм страшно доволна за сега( 1 седмица от началото).
Тия коментари съм ги чувала и за Рейнбоу. Много са си хубави, но искат ръце и време. Еми предпочитам да си гледам живота, да се радвам на детето, а някой да ми чисти  :D
Като дам няколко хиляди и пак аз чистя няма да съм толкова доволна, колкото и добре да чисти. Мъжът ми и така смята, че искам прекалено да ми  чисто, значи е достатъчно това, което правя.
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #8 -: Октомври 05, 2012, 22:35:43 pm »
М-и,какви са тези самопочистващи роботи??!За пръв път чувам ,моля да ме информираш:)
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2012, 18:51:11 pm »
М-и,какви са тези самопочистващи роботи??!За пръв път чувам ,моля да ме информираш:)
http://shop.mobile.bg/697-prahosmukachka-irobot-roomba-555.html

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2012, 22:07:50 pm »
М-и,какви са тези самопочистващи роботи??!За пръв път чувам ,моля да ме информираш:)
http://shop.mobile.bg/697-prahosmukachka-irobot-roomba-555.html
Аз купих на Агама, но на същия принцип почиства. Не мога да ги сравня, защото не съм виждала Румбата как чисти. Просто както писах и по-горе избрах най-евтиния. Чисти само пода, т.е. от време на време трябва и ти да почистваш, че паяците ще си направят къщи  :D но пък се завира под шкафовете, които аз трябва да преместя за да изчистя или пък да залегна, че да мина под леглото. Струва ми се, че почиства по-добре и от прахосмукачката - след нея все ми се намират боклучета (то с нея бръмча 30мин, не час и 30 де), а сме с ламинат, без килими.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2012, 16:25:57 pm »
М-и,вярно ли това чудо върши работа,аз  бях скептично настроена ,докато те прочетох ?


*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2012, 22:59:42 pm »
М-и,вярно ли това чудо върши работа,аз  бях скептично настроена ,докато те прочетох ?
Изненадана съм и аз, колкото и да се надявах като го купувах. Всъщност най-много мъхчета събира, но те ми вадят очите просто, иначе не пропуска и боклучетата, дори пясъка мете  :D у нас още е като строителна площадка и прахолия бол. Знам, че в някой градове може да тестваш, тук нямах такъв вариант. Бях се подготвила за преговори за връщане, та ако ще и жалба в Защита на потребителя да трябваше да пратя. Мисля, че се успокояваш и преценяваш като видиш сама, аз няма да връщам :D
« Последна редакция: Октомври 08, 2012, 23:01:59 pm от м-и »
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2012, 23:53:09 pm »
М-и, а как точно работи... тръгва в права линия, докато не се удари в нещо и сменя посоката почти безразборно /като някои детски играчки :)/ или сканира жилището и чисти съвсем целенасочено? Питам, защото преди няколко години се интересувах от подобни роботи и тук предлаганите /поне по информацията която аз събрах тогава/ работеха на този принцип, та ме накараха да правя разни комбинации и в крайна сметка се сдобих с робот от щатите. Пак ми излезе на същите пари, но според мен работи доста по-умно :)


*
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2012, 09:00:11 am »
Този е китайски  :D Няма схема. Има режими на работа, но си ги сменя сам. Понякога просто спира и сменя посоката, прави кръгове, които стават все по-големи. Като се блъсне в нещо понякога сменя посоката, друг път започва зиг-заг и ако е покрай стена си я следва. Чистя едновременно 2 помещения, едното с доста чупки. Завесите са почти до земята и до тях се връща, но пък ако съм оставила нещо под нивото на сензора си го побутва, или пък се опитва да мине. Така с една отворена врата  :D съвсем леко и закача края и нито я вижда, нито може да я избута.
Re: Мнение за почистваща система Ритело
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2012, 11:12:45 am »
Да, точно така бях виждала и аз... в клипчетата дето се въртят из нета :) Благодаря за отговора!