0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графика на Tedichka
« -: Юни 27, 2013, 19:07:20 pm »
Здравейте и от мен :D
От скоро съм тук и съм меко казано новобранец :)На 28г съм а приятелят ми на 30г.От пет години сме заедно и вече решихме че ни е време да увеличим състава :).От няколко месеца не се пазим,но доста ни се разминават смените и правим  :bed: сравнително рядко.Тъй като последния месец имах доста странен цикъл,започнах да се ровя из нета и случайно попаднах на вас (за което много се радвам :) )
Откриха ми раничка на шийката на матката и сега се лекуваме.Колкото и смешно да ви се стори,преди да попадна на вас не бях и чувала за БТ.  :oops: меря я от няколко дни,първо вагинално,но док ми каза че ректално е най-добре,та от 3дни я меря така.Въпросът който ме вълнува е според вас кога е добре да започна тестовете за О ,като по-принцип МЦ ми е на 28дни
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #1 -: Юни 28, 2013, 14:37:19 pm »
Здравей, Тедичка!
Ако ти е 28 дни, според мен е добре да започнеш около 11 ден.
Моят варира около 24-34 дни и затова аз започвам още от 8-9 ден за всеки случай и използвам поне 10 теста за един МЦ :)
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #2 -: Юни 29, 2013, 07:11:54 am »
Мерси много :)
*
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #3 -: Юли 02, 2013, 09:20:27 am »
Добре дошла мила!Пожелавам ти съвсем скоро да изпиташ щастието на майчинството,а дотогава-едно хубаво лято и повече да ви се засичат смените с мъжа ти :D




Re: Графика на Tedichka
« Отговор #4 -: Юли 02, 2013, 09:51:14 am »
Добре дошла Tedichka!   :welcome_1: 
Пожелавам ти една хубава бременна графика и един чудесен резултат накрая  :bori_010:
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #5 -: Юли 02, 2013, 10:33:06 am »
Мерси много  :)
Но ако сега не е станало,няма да е и този месец ,че като гледам О. нямам.От ден на ден тестовете избледняват и БТ не се повишава,но нищо другия месец  :D
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #6 -: Юли 04, 2013, 13:41:22 pm »
Тихичко честито и тук от мен  :P
Това се казва истинска приятна изненада  :balk_46:
Отърквам се за късмет ...  :lol:
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #7 -: Юли 04, 2013, 13:48:23 pm »
От мен честито! Пожелавам ти всичко да е спокойно занапред!

И аз ще взема да се отъркам за късмет  :bighug:
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #8 -: Юли 04, 2013, 17:00:40 pm »
Много ви благодаря :oops:
Аз още не мога да повярвам.....
Айде  Вие да се похвалите скоро. osi_9
*
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #9 -: Юли 04, 2013, 17:14:09 pm »
Я, каква изненада! След толкова  :bfn: ...
Тихичко честито от мен!
Леки и безаварийни 9 месеца и пухкав финал  :babyflips:!
 :crossfingers: :cheerleader: :bighug:

*
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #10 -: Юли 06, 2013, 21:06:37 pm »
Честито!!!Наистина голяма изненада,тия тестове явно нещо не са били наред.Според мен обаче последния цикъл не може да е бил на 18.06,това не е ли било прокървяване от бременноста,какво каза лекаря?Желая ти лека бременност и здраво бебче :D




Re: Графика на Tedichka
« Отговор #11 -: Юли 07, 2013, 07:43:08 am »
Явно-цветна.В момента съм на моренце, като се приберум в София ще видим дали това кървене е било еднократно
Re: Графика на Tedichka
« Отговор #12 -: Август 11, 2013, 16:53:41 pm »
Бях зарязала темичката , след разочарованието миналия месец с лъжливата ми бременност...Та вчера след обяд започна да ми прецапва, но обикновенно си ми тече от първия ден.Направих си тест, но беше отрицателен.През ноща се събудих от болка, която изпитвам точно като ми идва.След два часа БТ ми беше 37....дано утре се нормализира, щото ще изперкам....