0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Веска

Бременност в началото на 4 мес.
« -: Март 10, 2005, 17:26:02 pm »
Бременна съм в четвъртия месец.В вачалото на бременноста ми започнах да дебелея и да се закръглям.Сега съм отслабнала на вид,а съм натежала на килограми.Притеснявам се ,че не усещам още бебето.Това нормално ли е?
*
Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #1 -: Март 10, 2005, 17:37:18 pm »
Защо не отидеш на лекар?
*

    Anonymous

Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #2 -: Март 10, 2005, 17:43:38 pm »
Цитат на: cygnus
Защо не отидеш на лекар?

  Изсах да чуя и други мнения.Малко ме е страх от прегледа
*

    Anonymous

Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #3 -: Март 10, 2005, 19:14:37 pm »
В четвъртия месец е напълно нормално да не чувстваш бебето, аз моног късно го усетих, а сега рита като лудо. За това не се притеснявай, но за другото върви на лекар. Ти още ли не си ходила на консултация?
*

    Веска

Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #4 -: Март 11, 2005, 16:32:27 pm »
Цитат на: Anonymous
В четвъртия месец е напълно нормално да не чувстваш бебето, аз моног късно го усетих, а сега рита като лудо. За това не се притеснявай, но за другото върви на лекар. Ти още ли не си ходила на консултация?

  Личния ми лекар ми каза ,че може да ми даде направление за наблюдение при АГ,когато вляза в 5 мес.Ина,(че съм ходила 2 пъди и всичко беше наред.
Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #5 -: Март 11, 2005, 18:01:38 pm »
Аааа как така чак от 5тия мецец бе дигни и скандал. Ми изледванията дето трябва да се правят?
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #6 -: Март 12, 2005, 08:43:25 am »
не се оставяй личната лекарка да решава вместо теб ти имаш право на прегледи още от първия ден
Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #7 -: Март 12, 2005, 09:57:33 am »
Здравейте, и аз не съм съгласна с твоята лична докторка  :( .Аз самата също съм бременна и то в 4 -ти месец.На мен моето джипи ми даде направление още като бях във 2-ри месец.Според мен трябва да настояваш да ти даде направление и то обезателно.Пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене  :D .
Re: Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #8 -: Март 29, 2012, 12:51:15 pm »
Бременна съм в четвъртия месец.В вачалото на бременноста ми започнах да дебелея и да се закръглям.Сега съм отслабнала на вид,а съм натежала на килограми.Притеснявам се ,че не усещам още бебето.Това нормално ли е?

mili4ka i az sam na4aloto na 4 mesec,sa6to ne go use6tam o6te da marda...predi den biah na konsultacia i vsi4ko si be6e nared,lekaria kaza 4e po-kasno 6te zapo4na da go use6tam.ZA LI4NATA TI LEKARKA,NAI-DOBRE IA SMENI NA MOMENTA IMA NA4INI,AZ IMAM NAPRAVLENIE O6TE OT 2 MESEC I V TRETIA MI DADOHA TIP,,9,, ZA IZBOR NA GENEKOLOG SLEDIA6T BREMENNOSTTA MI...uspeh i leko bremeneene :) :) :)
Re: Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #9 -: Март 29, 2012, 13:01:03 pm »
Бременна съм в четвъртия месец.В вачалото на бременноста ми започнах да дебелея и да се закръглям.Сега съм отслабнала на вид,а съм натежала на килограми.Притеснявам се ,че не усещам още бебето.Това нормално ли е?

Миличка,аз също съм в 4 месец и вчера ходих на консултация,бебчето ми е добре и аз още не го усещам и било нормално,началото на март правих изследвания,от края на януари пия фолиева киселина(витамини).Смени си личният лекар,защото това не е нормално чак в 5 месец да ти даде направление,ТИ И БЕБЕТО сте най-важни.Леко бременеене и успех ще почнеш да усещаш бебчето скоро, и аз чакам този момент с нетърпение...:) :) :)
*
Re: Бременност в началото на 4 мес.
« Отговор #10 -: Март 29, 2012, 13:04:17 pm »
Демон1е,това е пост от 2005 год :)
Лека бременност на теб и сори за спама